Skocz do zawartości

Nowa praca


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Od poniedziałku idę do nowej pracy :) w finansach ale nowa działalność - bankowość :))))

1. Jak będzie mi się współpracowało z ludźmi ? 

6 monet Król buław Cesarz Król mieczy - nie wiem czy zespół będzie wyłącznie męski ale widzę współpracę i pomoc, ze strony mężczyzn, a na pewno jakiegoś ognistego blondyna ;)

2. Jak będę radziła sobie z zadaniami ? 

10 pucharów Rycerz monet Umiarkowanie Kapłan - będę dobrze się czuła w zespole, widać systematyczną pracę do której będę podchodziła ze spokojem oraz wiedzą zdobytą wcześniej 

3. Moja satysfakcja ?

8 monet 8 pucharów Giermek monet Rycerz buław - jakoś nie widzę tej satysfakcji szczególnie w tych 8 monetach - systematyczne dłubanie w cyferkach, ale zyskam na tym nową wiedzę która pozwoli szybko ruszyć z miejsca

4. Możliwość awansu ?

7 monet As monet Giermek pucharów Koło Fortuny (dociągnęłam) 6 mieczy 6 buław - widać szanse finansowe po okresie 7 miesięcy czyli okresie próbnym, ale tutaj los przyniesie mi nową drogę, czyzby oferta innej pracy ?! Możliwie, że w obrębie tego samego banku.

5. Satysfakcja szefów z mojej pracy ?

Siła Królowa buław Królowa mieczy 3 buławy - będą widzieli, że wykonuje pracę z pełnym zaangażowaniem, pasją i z sukcesem. Widać działanie oraz mądrość. Będą widzieli mnie w swoich planach na przyszłość. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

1. Uważaj, by nie dać się wykorzystywać, połączenie 6 denarów z Cesarzem to zobowiązania do uregulowania, Król buław to z kolei szef ostry i srogi, Król mieczy to energia odcinajaca - zwróć uwagę, czy nie chcą sie Tobą wyręczać...

2. Masz papiery na to. 10 pucharów to zadowolenie, rycerz monet to dobra poukładana praca (no ale jaka ma być w banku? jak tam same procedury), umiar i Kapłan, który mówi o autorytecie.

3.  8 monet to karta szlifowania umiejętnści, wykonywania pracy spokojnie powoli, więc praca poukładana, aż trochę ciężka, 8 pucharów to wielkie emecje, które mogą mówić, ze będziesz sie zastanawiała czy dobrze zrobiłaś, bo ta 8 monet może być nieco przytłaczająca, giermek to zdobywanie doświadczenia, a rycerz może mówić o awansie w perspektywie

4. Są szanse na awans, już as denarów o tym mówi. ale trzeba na to poczekać bo jest 7 denarów, przy czym wydaje mi się, że to przyjdzie samo.... giermek pucharów i koło fortuny... nie minie Cie ten awans, 6 mieczy i 6 buław, może poprostu awans bedzie dotyczył przeniesienia na wyższe stanowisko w innym oddziale?

5. Zadowolenie, docenią Twój zapal i intelekt, i 3 buław znów ten awans :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Jak będzie mi się współpracowało z ludźmi ? 

6 monet Król buław Cesarz Król mieczy

Też widzi się przyjazny i pomocny głównie męski zespól :)

2. Jak będę radziła sobie z zadaniami ? 

10 pucharów Rycerz monet Umiarkowanie Kapłan

Widać zadowolenie emocjonalne od wykonanej pracy, taka spokojna pewność siebie i swojej wiedzy (Umiarkowanie + Kaplan), i taki ogólny i poważny spokój - wykonanie zadań w swoim tempie, nie ma gdzie się spieszyć. Rycerz i sam typ i tryb pracy w tym przypadku może symbolizować :)

3. Moja satysfakcja ?

8 monet 8 pucharów Giermek monet Rycerz buław

Może być satysfakcja od rozwoju zawodowego, właśnie od dłubania :D no mam wrażenie, że znudzi ci się z czasem ( 8 kielichow), i będziesz szukała innych,wymagających ruchu i działania, ofert.

4. Możliwość awansu ?

7 monet As monet Giermek pucharów Koło Fortuny (dociągnęłam) 6 mieczy 6 buław
Też mi się wydaję, że z czasem pojawi się nowa, ciekawsza oferta, i zrezygnujesz wcześniej, niż dostaniesz awans.

5. Satysfakcja szefów z mojej pracy ?

Siła Królowa buław Królowa mieczy 3 buławy

Będą doceniać twoja pewność siebie, sile, wiedze, twój potencjał do rozwoju (3 buław) :)
____________________________
Widać, że jesteś trochę za dobra na tą prace, sama to z czasem zrozumiesz i pójdziesz dalej, do lepszego stanowiska :)

Życzę spełnienia oczekiwań i satysfakcji :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pierwszy dzien w pracy, po latach to dla organizmu szok. Zespół mam kobiecy wiec moze zmienie zespół lub bede przesunięta gdzie indziej ? Na razie Januszem i Grażyny sie zlewają niby maja luźne stroje bo i dzinsy ale wszytsko szare i byle jakie, a ja jestem jak kolorowy ptak ;) na razie obserwuje i jakiś dostosuje sie nie tracąc indywidualności Rada - umiarkowanie sprawiedliwosc 3 monety - znaleść złoty środek i zdobywać nowe umiejetnosci 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...