Skocz do zawartości

Potencjał


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna interesuję się ogólnie człowiekiem, psychologią, seksuologia, duchowością, działaniem psychiki na ciało, odzwierciedlenie blokad psychicznych, traum w ciele fizycznym itd. Oprócz  tego mam naturalne predyspozycje i taką energie, że ludzie do mnie lgną i mówią, że działam na nich bardzo pozytywnie i od razu lepiej się czują. Wiem, że potrafię pomagać ludzią w ich kłopotach - wskazując nad czym powinni popracować. 

Jak mogę wykorzystać swoją wiedzę i naturalne predyspozycje oraz to, że ludzie do mnie lgną ?

Kapłanka As monet Król Pucharów - w tych kartach widzę coacha albo psychoterapeutę, jest to również szansa na zarobienie pieniędzy...tylko jak ustabilizuję się zawodowo rozejrzę się za odpowiednią uczelnią, albo szkoleniami :)

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Kapłanka As monet Król Pucharów -
Bardzo podobnie to widzę: psychoterapeuta, coach - ktoś, kto wspiera, pomaga zapoznać się ze swoim światem wewnętrznym, pociesza.
As monet też może wskazywać na otwierającą się przed tobą nową ścieżkę: w tym zawodową.


PS: to moje marzenie też - mam podobne zainteresowania i dużo czytam na ten temat, moim marzeniem też jest z czasem, jeśli się uda, zostać psychologiem (klinicznym) i pomagać ludziom tradycyjnymi metodami, i nietradycyjnymi (tarot, astro, może uzdrowienia, jeśli jednak za to porządnie się wezmę kiedyś). Także od serca życzę powodzenia w realizacji zamiaru i trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Kapłanka zdecydowanie mówi o profesjach, w których słucha się innych, doradza. Może być psycholog, psychoterapeuta, duchowy doradca. Król Kielichów mówi o ustabilizowanych emocjach, a Kapłanka jak wiadomo to wyciszenie emocji, uspokojenie. As Monet to może być zarówno nowy etap/droga, jak i środki pieniężne, które przeznaczysz na naukę/szkolenia. Bardzo ładne karty :). Trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...