Skocz do zawartości

Grudzień Zakretka23


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Aura - Kochankowie As monet - jakieś wybory - może w pierwszym miesiącu pracy dostane kolejną ofertę :)

Praca - 10 monet 8 buław - nowa praca i dużo nowych informacji oraz kontaktów 

Finanse - 9 mieczy 4 buławy - ciężko, będę się martwić w związku ze zmianą, imprezami pożegnalnymi itd. dużo wydatków, przepadły też wszelkie nagrody i bony świąteczne 

Uczucia - 6 pucharów Rycerz buław - jakiś sentyment hmmm nie planuje zajmować sobie głowy kimś z przeszłości, oby to był ktoś przy kim po prostu dobrze się czuję

Otoczenie - Cesarz - jakiś dojrzały mężczyzna będzie się kręcił 

Dom - Księżyc Król Buław - w tajemnicy będę spotykać się z kimś hehehe nie mam pojęcia 

Siłowania - Diabeł Rydwan - chyba dostane jakiejś obsesji i nawet dobrze mi to pójdzię

Niespodziana - 10 mieczy 5 buław - koniec konfliktu ale ja nie mam z nikim konfliktu 

Robić - 8 buław - komunikować się, pytać, szybko działać

Nie robić - 7 buław - nie opędzać się od innych 

Rada - Królowa monet - podejść do większości spraw praktycznie

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Możliwa propozycja pracy i to dobrze płatnej pracy bo jest ta 10 monet, rzeczy mogą potoczyć sie bardzo szybko 8 buław - musisz szybko się zastanawiać kochankowie bo szansa będzie Ci dana As denarów, sporo nerwów przed Tobą zupełnie niepotrzebnie bo będzie stabilnie

Możliwy powrót do kogoś z przeszłości, ale na chwilę, otoczenie Cię dość surowo ocenia, w domu jakaś zazdrość, nieufność wobec mężczyzny (może ojciec?) Siłownia? No chyba uzależniona jesteś i będziesz tam jeździć. Niespodziewanie zakończysz jakiś konflikt, jakaś wojnę o coś, Co robić, wychodzić do ludzi, rozmawiać, pisać, dzwonić , nie robić  nie stronić od ludzi - popatrz jak ładnie to karty pokazały 7 i 8 buław,

Rada = doceń samą siebie, zainwestuj w siebie

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wiec tak w pracy bardzo duzo nowych informacji do przyswojenia. Ogolnie to najważniejszy temat miesiąca - wiadomo do nowego otoczenia trzeba sie przyzwyczaić. Finanse zostały nadwyrężone i martwiłam sie jak sobie poradzę, ale przetrwałam oby było tylko lepiej - mysle ze odczuje to po pierwszym kwartale. Uczucia mój eks znowu próbuje, dwa byłam na randce z fajnym facetem ale na razie nie widze z jego strony specjalnie zainteresowania. Moze dlatego ze ma często dwójkę dzieci z byłego małżeństwa na głowie. Dom Ksiezyc Krol buław - osoba od ktorej wynajmuje czasmi lubi zburzyć mój spokój jakimś nieprawdziwym niusem - właściwe od razu widziałam ze to ściema i nie miałam zamiaru tym sie przejmować. Treningi bardzo dobrze udało mi sie wyciszyć ból w kręgosłupie i uczciwe trenować. Nie wiem co to za niespodzianka ...

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...