Skocz do zawartości

piękne mieszkanie


italiana

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj we śnie oglądałam piękne mieszkanie do zakupu. Mieszkanie było ogromne i dwupoziomowe, bardzo ładnie i nowocześnie urządzone. Byłam nim zachwycona. Jak wychodziłam z mieszkania, zauważyłam mężczyznę, który również przyszedł je oglądądać. Nie znałam go, ale miałam wrażenie, że patrzył na mnie z nienawiścia. Wróciłam do domu(to nie bylo moje obecne mieszkanie, jakies obce) i powiedzialam do jakiegoś meżczyzny, że widziałam wspaniałe mieszkanie do zakupu. Na tym sen się skończył. Był to bardzo pozytywny sen. Bylam w nim bardzo szczesliwa.

Oglądanie mieszkania to zmiany w życiu(wedlug sennika), ale mnie zastanawia ten mężczyyna, który był wrogo do mnie nastawiony.

Z góry  dziękuję za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Wróciłam do domu(to nie bylo moje obecne mieszkanie, jakies obce) i powiedzialam do jakiegoś meżczyzny, że widziałam wspaniałe mieszkanie do zakupu. Może chodzi o sąsiada bądź znajomego, który spogląda zły okiem, jest zazdrosny o sukcesy, osiągnięcia i posiadane rzeczy.

Jak wychodziłam z mieszkania, zauważyłam mężczyznę, który również przyszedł je oglądądać. Nie znałam go, ale miałam wrażenie, że patrzył na mnie z nienawiścia. To jest ten sam znajomy mężczyzna.

Odczuwasz chwilowy dyskomfort. Był to bardzo pozytywny sen. Bylam w nim bardzo szczesliwa.

Pozdrawiam Cię italiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za interpretacje.

Jest rzeczywiscie kilka osob, które mogą być zazdrosne. Niekoniecznie są to sąsiedzi. Nie znam ich właściwie. Bardziej stawiałabym na znajomych z pracy. 

We snie bylo 2 ròżnych mężczyzn. Ten  drugi w obcym mieszkaniu był mi przychylny.

Nie odczuwałm chwilowego dyskompfortu. Jestem obecnie bardzo szczęśliwa. Wszystko układa się barzo dobrze.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...