Skocz do zawartości

chleb porzeczkowy, wigilia


miriane

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Śniło mi się, że moja siostra w wigilię, przywiozła nam chleb porzeczkowy, jadłam go i był bardzo dobry, ta, że zjadłam cały i nasz brat się z nami kłócił.

Dodam, że mamy problem z bratem, są spory.

Proszę  o interpretację snu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj miriane,


chleb symbolizuje; to, co jest niezbędne do życia, ciało Chrystusa, gościnność, pracę...

 

Śniło mi się, że moja siostra w wigilię, przywiozła nam chleb porzeczkowy... Dzielenie się między sobą chlebem (opłatkiem).

... jadłam go i był bardzo dobry, ta, że zjadłam cały... Zjadasz cały chleb, to może oznaczać, jak wielką masz potrzebę duchowego przeżywania, miłości, życzliwości.


Życzę Ci, spokojnych, radosnych Świąt, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie też tłumaczyłam chleb jako zaspokojenie podstawowych potrzeb; w śnie sytuacja była taka, że nie mieliśmy, ja i moi rodzice, gdzie kupić chleb, bo to była wigilia i ciężko było go dostać, a moja siostra kupiła i przyjechała do nas, jak uśmiech losu; gdzieś czytałam, że chleb oznacza dobrobyt albo właśnie uśmiech losu, dlatego powiedziałam jej, żeby grała w grę losową, może dziewczyna coś wygra przed świętami :usmiech:.

Szczerze racja, że mam dużą potrzebę przeżywania miłości i życzliwości, dlatego rani mnie mocno ta wrogość brata da nas.

Życzę rodzinnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.

 

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mogę wam teraz powiedzieć co znaczył mój sen:

Pokłóciłam się z siostrą, śmiertelnie, może się kiedyś pogodzę, nie wiem.

Brat zmienił podejście do mnie, nie denerwuje mnie.

Teraz wiem co znaczą porzeczki: nie lubię porzeczek bo są kwaśne i gorzkie, czyli powiedziała co o mnie myśli (gorzka prawda), wysłuchałam ją do końca płacąc to zdrowiem ( zjadłam chleb do końca);  to że je tak smacznie jadłam to po prostu, znalazłam rozwiązanie by się od niej odciąć, po co mam się cofać i rozmawiać z nią, jeśli będę jej tylko przytakiwać to ciągle będzie tak samo, czas by się zmieniła, aby coś zrozumiała. 

A że to chleb, to znaczy iż nic nowego nie odkryłam, zawsze taka była.

A wigilia u nas w domu znaczy, że domownicy się od niej odwrócą, to nie jest jej dom czyli nie należy do domowników dlatego przyjechała z chlebem.

 

Pozdrawiam

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...