Skocz do zawartości

Kosmetyczka


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę idę na zabieg kosmetyczny. Nie jest to nic ci wiąże się z cięciem. Wrzucam karty, bo rozkład na pierwsze pytanie wyszedł bardzo ciekawy. 

 

Czy będę zadowolona  efektów zabiegu?

Umiarkowanie XIV, kapłanka II, 9 buław dołozone 6 mieczy

 

Jak będę wyglądać po zabiegu?

 

As kielichów, gwiazda XVII, wieża XVI dołożone as monet

 

ładnie, kobieco w wieży widać zmianę?

 

 

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ja bym powiedziała, że umiarkowanie zadowolona, uznasz "że może być", ale bez szału.

 

Też uważam, że ładnie, w Wieży może że to będzie faktycznie duża zmiana.As Monet może wydatek pokazywać ;)

Odnośnik do komentarza

Czy będę zadowolona  efektów zabiegu?

Umiarkowanie XIV, kapłanka II, 9 buław dołozone 6 mieczy

Myślę, że z początku możesz nie dostrzec ile faktycznie zabieg zmienił w twoim wyglądzie i z tego powodu twój entuzjazm będzie umiarkowany. Będziesz musiała troszeczkę poczekać na ostateczny efekt zabiegu.

 

Jak będę wyglądać po zabiegu?

As kielichów, gwiazda XVII, wieża XVI dołożone as monet

Będziesz wyglądać kwitnąco, odmłodniejesz. Być może zdecydujesz spontanicznie na jakiś kolejny zabieg.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja. Dzisiaj był zabieg doczepiania rzęs. Wybrałam bardzo naturalna metodę. 

 

Z efektu jestem średnio zadowolona, bardzo naturalnie mogłam trochę zaszaleć a z drugiej strony może i dobrze. Nie chce wyglądać jak karykatura.

 

Delikatnie, naturalnie i dziewczęco.  Następnym razem zrobię większy efekt.

 

Karty wszystko idealnie opisany.  Dziękuję dziewczyny :*

Edytowane przez panna.marta
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...