Jump to content
Sign in to follow this  
jankowalski

Wspólny sen z czarownicą

Recommended Posts

jankowalski

Witam,

 

Chciałbym opowiedzieć o moich doświadczeniach związanych z LD i zadać kilka pytań.


Zaczęło się od tego, że miałem kilka dziwnych snów, które zapamiętałem, sądziłem, że są to zwykłe sny, dziwił mnie jednak fakt, że nie miałem żadnych snów od dłuższego czasu.

 

Pewnego dnia, tuż przed snem zobaczyłem wizualizację, którą skrytykowałem na wstępie a następnie usłyszałem uwagi dotyczące mojego myślenia abym nie krytykował tego co widzę i utrzymywał czystą głowę bez myśli.

 

Następnego dnia będąc w pracy, na porządku dziennym zostałem zaatakowany (gorąca głowa, rozkojarzenie). W mojej wyobraźni pojawiły się obrazy, w głowie słyszałem wyraźne głosy, towarzyszył mi stan bliski wysokiej gorączki, wysuszenie gardła i języka. Byłem pytany – nie do końca rozumiem, tego o co dokładnie chodzi w pytaniach (satanizm?), jednak były mi zadawane pytania odnośnie magii i mojej przeszłości. W wyobraźni widziałem obrazy dotyczące wydarzeń, które już dawno zapomniałem.

Ktoś pyta - mózg odpowiada.

 

Głosy które słyszę, namawiają mnie do wspólnych praktyk LD, nauki wizualizacji, rozwijania podświadomości (daremnie, postanowiłem nie słuchać) Codziennie widzę wizualizacje, głównie akty seksualne (przed snem), dręczenia i stroboskopy mając otwarte oczy (wizualizacja, która pojawia się i znika z dużą częstotliwością)

 

Bywały chwile, że ktoś przemawiał przeze mnie (moim głosem), wyglądało to tak jak bym mówił to zupełnie ja (samoczynnie poruszał się mój język wraz z usłyszanymi głosami), mówiłem o rzeczach mi nieznanych.

 

Wyżej wymienione czynności są powtarzane codziennie od października. Głosy twierdzą, że używają telepatii ponieważ widzą dokładnie to samo co ja (moimi oczami), rozumieją dokładnie wszystko o czym ja myślę (pomyślał o tym, pomyślał o tamtym). Mówił do mnie, że obserwuje mnie już od dłuższego czasu. Jestem przekonany, że jest w to zamieszana pewna grupa osób.

 

Na moim ciele zauważyłem ruchy energetyki, która porusza się w okolicach wszystkich czakr, jednego wieczoru byłem poparzony nerwowo w okolicach czakry serca (klatka piersiowa) i całej głowy. Był to okrutny ból.

 

Często myślę o czymś śmiesznym, moja mimika twarzy została zmieniona, uśmiecham się w bez powodu czasem w publicznych miejscach gdzie nie wypada, na mojej twarzy zauważyłem zmienioną gestykulację, głowa i oczy potrafią poruszać się bez mojej ingerencji (np. na boki)

 

Głosy słyszę przez cały dzień i całą noc, bez przerwy słyszę uwagi dotyczące mojego zachowania, tłumacząc się tym, że wymagają ode mnie poprawy. Głosy twierdzą, że robią to dla praktyki zawodowej aby nauczyć się więcej w dziedzinie czarownictwa, czasem gdy udaję, że śpię poziom rozmowy między głosami nabierają innego poziomu i tonu. Często słyszę rozmowy między głosami, co wskazuje na obecność więcej niż jednej istoty.

 

Problemy moje zaczęły się od momentu gdy zwróciłem uwagę na pewną dziewczynę w sieci i kochałem się w niej, myślałem o niej często, bo blisko ponad rok. Regularnie czytałem jej posty i rozmyślałem nad nimi. Głos twierdzi, że jest czarownicą, praktykuje magię, od początku słyszy moje myśli (wg mnie od czasu, gdy zwróciłem uwagę na tą dziewczynę) potrafi dokonać zmiany w mojej podświadomości (chociażby pomogła mi rzucić palenie) i przede wszystkim to, że praktykuje na mnie magię dla rozwoju swoich umiejętności bo może, bo tak chce – dokładnie w taki sposób usprawiedliwiając się, dodając że, nikt mi nie uwierzy w to co się ze mną dzieje i abym nigdy nie ujawniał żadnych informacji odnośnie czarownictwa. Często czuję w okolicach czakry sakralnej, pępka i serca uczucia przypominające palenie, rozgrzewanie lub tez jak głoś sądzi: miłość.

 

Żadnych spraw prywatnych, powtarzane mi jest abym o niczym nie myślał. Najbardziej irytuje mnie to, że jest używana na mnie telepatia w chwilach takich jak jestem w banku gdy załatwiam swoje prywatne sprawy.

 

Dodam na koniec że brałem udział w pierwszych egzorcyzmach oraz modlę się za pomocą modlitwy uwolnienia.

 

Nie rozumiem czy jest to demoniczne opętanie czy jednak jest zamieszana w to konkretna osoba, jak bronić się przed telepatią (głoś sądzi, że widzi dokładnie to samo co ja) i dlaczego ktoś może czytać w moich myślach. Jestem już zmęczony tymi wizualizacjami i głosami.

Może mi ktoś wyjaśnić na czym polegają te pytania? Głoś (być może czarownica) twierdzi, że może wejść w moją podświadomość i dokładnie odczytać wydarzenia z danej chwili mojego życia łącznie z tym co w danej chwili myślałem. Byłem też zastraszany tym, że moja rodzina również jest pytana. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...