Jump to content

więzienie, dyktatura


wariatxyz1

Recommended Posts

Śniło mi się, że znalazłem się w budynku, w którym znajdowali się ludzie ubrani w brązowe mundury, uzbrojeni w noże, pałki i pistolety. Po chwili jeden z tych ludzi podszedł do mnie, wręczył mi jakieś ubrania złożone w kostkę i kazał iść za nim. Weszliśmy w jakiś korytarz, gdzie co chwilę mijałem zakratowane drzwi i stojących za nimi ludzi. W tym momencie zrozumiałem, że jestem w więzieniu, ale nie miałem pojęcia jak i dlaczego się tam znalazłem. Po chwili jednak zawróciliśmy, doszliśmy do wyjścia z budynku, gdzie usłyszałem, że jestem wolny, po czym opuściłem budynek więzienia.

Zaraz po wyjściu z budynku zrozumiałem, że w miejscu mojego zamieszkania zapanowała jakaś dyktatura, ale nie byłem w stanie zrozumieć jaki mieli cel w tym, żeby mnie posłać do więzienia, a zaraz potem mnie z niego wypuścić. Poszedłem w stronę domu, po drodze snując plany powrotu do więzienia, w celu wszczęcia w nim buntu przeciwko owej dyktaturze. I na tym sen się skończył.

  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

... zrozumiałem, że jestem w więzieniu, ale nie miałem pojęcia, jak i dlaczego się tam znalazłem. Po chwili jednak zawróciliśmy, doszliśmy do wyjścia z budynku, gdzie usłyszałem, że jestem wolny, po czym opuściłem budynek więzienia.Ten obraz może oznaczać nieporozumienie na jednym szczebli bądź to; odpowiedzialnego stanowiska, które wiąże się z restrykcją, bądź ...w miejscu mojego zamieszkania zapanowała jakaś dyktatura... Nieporozumienia, nieprzychylnie nastawione osoby.

Sen może wskazywać na nie rozwiązany problem, dlatego też jest ukrytym poczuciem winy.

 

wariatxyz1, życzę Ci spokojnych snów :)

  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...