Skocz do zawartości

Randka


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj spotkałam się z mężczyzna ...choc miałam juz jechać do domu i wsiadałem do autobusu ale w ostatniej chwili stwierdziłam, ze jednak nie odwołam spotkania. Warto było, bo okazał sie dojrzałym, interesującym człowiekiem. 

 

Jak mnie widzi jaki kobiet - As buław 4 bulawy Król Pucharów - Spodobalam mu się śmiem stwierdzić po Asie buław ;) taka do kochanka 

 

Jak widzi mój intelekt - Sprawiedliwość Rycerz buław Koło Fortuny - oczytana, bystra, szybki umysł, przeskakuje z tematu na temat ...w głowie jak w kołowrotku 

 

Ogólne wrazenie - Świat 6 monet 7 buław - otwarta, wszechstronna, zrowowazona,

asertywna 

 

Jego zmiary - 10 monet - jego intersuja jasne sytuacje ...

Odnośnik do komentarza

Jak mnie widzi jako kobietę  

dokładnie jako kobietę, silna karta seksu as buław, 4 buławy łóżko, król kielichów całuśny kochanek, mało ruchawy

 

Jak widzi mój intelekt

Mądra - Sprawiedliwość, Rycerz buław + Koło Fortuny bystra, chyba za szybka dla niego

 

Ogólne wrażenie 

Pozytywne, dobra wymiana energii, jedna z osób bardziej dominująca, chyba Ty, patrząc na karty wyżej

 

Jego zamiary  

Poważne zamiary, facet szuka żony, gotów jest na rodzinę

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Na pewno go pociągasz fizycznie i to bardzo, widać to po asie buław - ta karta często oznacza wzwód u mężczyzny, więc sama sobie odpowiedz jakie reakcję u niego wywołujesz :P przy czwórce buław powiedziałbym, że widzi gdzież już mu przeszło przez głowę by ta relacja przerodziła się w coś dłuższego stabilnego (4 buław mówi o relacjach stabilnych długich, ale niekoniecznie związkach, bo romans też może być długotrwały i w miarę stabilny, a związkiem nigdy nie będzie, król kielichów może mi wskazywać, że on się nieco martwi tym, ze go nie zauważysz jako potencjalnego mężczyznę.

Co do intelektu - Ostry język, zdystansowana, na poziomie, ale w gorącej wodzie kąpana, porywcza i trochę rozchwiana w sensie zmienne poglądy (może z wrażenie mówiłaś mu coś co nie do końca było spójne:P) generalnie, gdyby miał Cie za intelektualistkę to bardziej widziałbym tutaj królową mieczy... a przy sprawiedliwości bardziej jako osoba na poziomie.

Wrażenie - ciekawa świata, tolerancyjna, o szerokich horyzontach, ale też po przejściach - pamiętajmy że karta świata to głupiec po przejściu całej wędrówki. 6 monet dobroduszna, 7 buław - wiedząca czego chce i potrafiąca nie tylko to wyrazić, ale mocno tego bronić.

 

Zamiary - 10 monet, no tak lubi jasne sytuacje i będzie dążył do konkretu, może chcieć układu, uczuć tu niestety brak...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Generalnie po pierwszym spotkaniu oczekuje się ewentualnie zainteresowania druga strona i chęci poznania lub braku takich chęci:) Gdy człowiek zauracza sie od pierwszego spotkania to u mnie wzbudza niepokój. Przypomina mi sie pan z przeszłości ktory szybko przeszedł do działa... co pozniej sie okazało bo nie miał czasu ..rodzina w domu musiał działać szybko ;) 

Odnośnik do komentarza

Jak cie widzi: no tak, spodobałas mu, widać zapał i zauroczenie :D

Jak widzi twój intelekt: dobre zdolności analityczne (Sprawiedliwość), szybki, nawet gorączkowy umysł (Rycerz), dobra wiedzą na każdy temat, oglądana, i chyba rzeczywiście trochę za szybką (Kolo) ;

Ogólne wrażenie: spelniona, dojrzała, wiesz, czego chcesz, nie egoistja, raczej jesteś za równowagę w relacjach, na ciebie można liczyć, będziesz wspierać, może trochę konfliktowa i uparta, jak chodzi o obronę swojego. 

 

Jego zamiary: stabilna relacja, rodzina, może też chodzi o kontakt seksualny (no konkret, monety), co by potwierdzala taka ilość bulaw  :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Na pewno bardzo mu się podobasz fizycznie, po 4 Buławach i Królu Pucharów być może chce czegoś więcej, niż seks :P Król Pucharów jest uczuciowy :)

Dużo mówisz, jesteś taka wygadana i energiczna, szybko może zmieniasz tematy w tym Kole :)

Jesteś według niego otwarta, spełniasz się, myślisz nie tylko o sobie, nie dasz sobie w kaszę dmuchać i potrafisz zawalczyć o swoje, może też wysportowana? 7 Buław mi sport pokazuje.

Facet chce stabilnej sytuacji, 10 Monet to spełniona rodzina.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie relacja warta uwagi. Pan zainteresowany i raczej szukający stabilnego związku niż romansu. Wywarlas na nim bardzo dobre wrażenie, nie tylko zadzialalas na jego zmysły, ale także obudzilas w nim pozytywne uczucia. Uważa Ciebie za kobietę z zasadami, ale może trochę zachwiana emocjonalnie. 

Odnośnik do komentarza

Jak mnie widzi jaki kobiet - As buław 4 bulawy Król Pucharów - mi to się nawet wydaje, że nawet daje szanse na coś więcej ta 4 buław to jak fundamenty domu, budowanie czegoś w asie potencjał, król pucharów to dla mnie zawsze był spoko człowiek ciepły, uczuciowy

 

Jak widzi mój intelekt - Sprawiedliwość Rycerz buław Koło Fortuny - otwarta, uczuciwa, wygadana o różnych zainteresowaniach 

 

Ogólne wrazenie - Świat 6 monet 7 buław - dobre, z potencjałem na otwarcie się na dalszą znajomość

 

Jego zmiary - 10 monet - momenty takie czysto materialistyczne to może chce mieć kogoś dla siebie? na własność kogoś wartościowego a przy okazji taki jakby najlepszy kąsek :D

 
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Jak mnie widzi jaki kobiet - As buław 4 bulawy Król Pucharów - kobieta z pasją, kochająca życie....mógł się już zauroczyć Tobą

 

Jak widzi mój intelekt - Sprawiedliwość Rycerz buław Koło Fortuny - rozsądna, bystra i zaskakująca

 

Ogólne wrazenie - Świat 6 monet 7 buław - uważa, że masz sporo do zaoferowania chociaż na pewno nie jesteś typem kobiety, którą można  zdominować i zmusić do czegokolwiek

 

Jego zmiary - 10 monet - chce się ustatkować

Powodzenia i samych udanych spotkań :)

Edytowane przez szarotka1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...