Jump to content

Skutki odstawienia pigułek

zakretka23

Recommended Posts

Dwa miesiące temu odstawiła tabletki antykoncepcyjne, ktore były swietnie dobrane. Chciałam oczyścić organizm, ale dwa tygodnie na skutek zmian hormonalnych skóra głowy zaczęła fatalnie sie przetluszczac, włosy wypadać a moje piękne loki gorzej definiować. Postanowiłam ze za tydzien wracam do tabletka, ale poszłam do dermatologa ktory przypisał szampon oraz wcierke. Jaki zadziałają na moje włosy ? 

1. Zalecenie lekarza - As monet Diabeł 3 monety - dobrze zadziałają, Diabeł pokazuje raczej wyciszenie stanu zapalnego niz wydane pieniadze, as monet to odblokowane cebulki włosów a 3 monety to estetyka :)

2. Ponowne branie hormonów - Krol buław Rycerz buław Kapłan - nie wiem czy karty tutaj mówią o włosach czy innym zastosowaniu, ale cos zadziała szybko, a hormony sie uregulują.

rezultat - Rydwan - nadciąga szybka zmiana 

1. w tym co zapisał lekarz efekt będzie a to nie są jakieś droższe albo markowe preparaty?

2. myślę, że będzie ok, ale będzie to wymagało kontroli lubię kartę kapłana zawsze pokazuje dobrego lekarza a w tym przypadku to dobry preparat 

3. sprawa może ruszyć do przodu

• Thanks! 1