Jump to content

Divina dla Kremilek ZWERYFIKOWANY


Ismer

Recommended Posts

 • Administrator
Cytat

Moja siostra czeka na wynik badania. Pytanie: jaki będzie ten wynik: pozytywny czy negatywny?

Kremilek, na to pytanie otrzymałaś odpowiedź z trzech kart:

Dama Kier - As trefl - Dama trefl

 

Karty były mieszane, tzn. uwzględnione były odwrócenia, ale jak widać wyszły wszystkie proste. Nie losowałam wg. układu TAK / NIE, ale jak chcesz to możesz i to wziąć pod uwagę, to zależy od Ciebie :) 

 • Like 3
 • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

nie jestem mocna w kartach... As trefl z dwiema Damami chyba nie jest bardzo tragiczny. Niespodzianka, jaka? nie umiem określić czy dobra czy zła. Z figurami uważam że ważna, jakby kierowa była na końcu to pozytyw, ale treflowej nie potrafię określić tak jednoznacznie. Wydaje mi się, że jej wpływ jest ogólnie pozytywny. Kojarzę ją ze zwycięską walką o coś, no to tutaj może oznaczać, że wynik będzie pozytywny. Może tak na granicy, ale w ogólnym bilansie lepszy niż teraz się obawiamy że wyjdzie.

Ja znam sytuację, więc wiem jak siostra się stresuje i my wszyscy też. Może o tym mówi też ten As, to jest sytuacja teraźniejsza, czarne chmury teraz są. I napięcie. 

 

Jeszcze mi się skojarzyło: było Dama kier - inne badania wyszły dobrze, te na które czekamy teraz to własnie trzymają nas w napięciu, tak, może być że Dama trefl oznaczy zwycięstwo :) 

Tak bym chciała, żeby ta wróżba się spełniła :koniczynka:

Edited by Kremilek
 • Like 4
 • Cool 1
Link to comment
Share on other sites

 • Moderator

Ja widzę tu opiekuńcze duchy :) As trefl nie jest dobrym znakiem, przynajmniej nie w tradycji klasyków, ale lepszy jest prosty niż dołem. Może wyjść te badanie niezbyt korzystnie, ale dobrze kombinujesz, że nie tragicznie. Twoja siostra ma wsparcie, sam nie wiem jak to określić, ale jakby ktoś nad nią czuwał i ratował z biedy, pomagał, wspierał. 

 • Like 3
 • Cool 1
 • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

No właśnie, ja mam mieszankę poglądową co do Asa treflowego, ale skłaniam się ku wersji oznajmiającej trudności i stres z ich powodu, czyli do tej że górą to niespodzianka zwyczajowo niekorzystna, zdarzenie nieprzyjemne,  jej efekt zależy od kart w otoczeniu. A dołem to bardzo poważna sprawa, ciężka albo niebezpieczna. I to biorąc pod uwagę to myślę, że wynik przyjemny nie będzie, może tak: pośredni, nie na oczekiwane dobro czy nadzieję co mówi kierowa,  ale i nie dobijający. Tak jak mówicie - na granicy, z damą treflową to może być że w czas zrobione to badanie, może zapobiec rozwojowi jakiejś choroby. No bo jeśli badania twoja siostra robi, to chyba nie bez przyczyny, coś musi ją trapić, czegoś się obawia?

 • Like 3
 • Cool 1
 • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Kremilek,  według tych kart będzie dobrze, te dwie damy wezmą Asa pod rękę i wyprowadzą go za drzwi :) sytuacja jest / będzie do opanowania. As trefl w tym towarzystwie pięknych i dobrych pań (a treflowa to pani z charakterkiem to go wykopie ;) ) zapowiada niepokój, może i trudności, ale właśnie takie do przerobienia. Trefle to także karty mówiące o zdrowiu, więc jeśli Twoja siostra jest chora, to może być potrzebna jakaś kuracja, jeśli tak to z dobrym skutkiem końcowym. Może to być jakaś pomocna lekarka, która zastosuje odpowiednie leki. Powiem, że zastanawiałam się jak zinterpretować w 3 kartach dwie figury z asem trefl, bo nie jestem wróżką, no ale z pomocą forumowej ściągi coś wykleciłam i mam nadzieję, że nie wyszłam na artystkę z kociego teatru xd :artysta:

Edited by mrófka
 • Like 2
 • Cool 1
 • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Wróże i wróżki, no więc... bingo! Test testem ale w tym przypadku te karty się sprawdziły. Wynik badania jest właśnie na granicy, nie jest i jest ono korzystne. Są zmiany, nie wiem jak to powiedzieć, takie w kierunku niedobrym ale jeszcze nie niedobre. Siostra jest po operacji (badania były wykonywane po niej, to było ostatnie i bardzo się baliśmy wyniku), ale jest bardzo duża możliwość, że dalszych kłopotów nie będzie. 

 Możliwe, że te te dwie damy to są pomocne osoby, może treflowa - to lekarz dobrze wykonał ta operację i dobre leczenie po niej zastosowane zostało. Poza tym dostała jeszcze coś, powiedzmy, magicznego od kobiety z naszej rodziny. 

Powiem wam, że nie spodziewałam się takiego wyniku, tzn. określonego przez karty. Może coś w tym jednak jest, chociaż nie wykluczam roli przypadku.  Ismer, to koniecznie trzeba testować  :yes: i mam już następne pytanie ;) 

Dziękuję wszystkim  :aniolek: za wkład interpretacyjny  :2k_r: :) 

 • Like 1
 • Cool 1
 • Thanks! 4
Link to comment
Share on other sites

 • Administrator
Cytat

To ja, zachęcona poprzednim wynikiem teraz poproszę o odpowiedź jak zakończy się moja "wojna o urlop" :D 

U nas co roku są jakieś przepychanki, zawsze są jakieś większe lub mniejsze wąty co do wybranych terminów. Musimy w styczniu określić te terminy na cały rok, więc najpóźniej do końca stycznia będzie weryfka. Pytanie moje to: czy znowu będzie wojna xd i czy otrzymam urlop w wybranym terminie (lipiec) ?

Na lipcu mi najbardziej zależy, bo pozostałe dni to i tak rozpisuję po kilka, a ten lipcowy to 14 dniowy kodeksowy.

 

Karty tym razem poproszę tarota, zobaczymy jak one się sprawią  ;)

Kremilek oto Twoje karciochy: 

1) czy znowu będzie wojna: odwr. As mieczy - odwr. 8 monet - 6 mieczy

2) czy otrzymam urlop w wybranym terminie (lipiec):  odwr. 3 buław - 5 kielichów - Świat

 

 • Like 2
 • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

 • Moderator
W dniu 27.12.2018 o 20:20, Kremilek napisał:

Poza tym dostała jeszcze coś, powiedzmy, magicznego od kobiety z naszej rodziny. 

nie wiem co to jest, ale może być to owym wsparciem. Lekarz jak myślę też jest dobry; jeśli karty się w twoim wypadku sprawdziły, to weźmy to na poważnie - dwie figury i to dobre w swoim znaczeniu figury, zapewne są tymi osobami, które mają największy wpływ na jej zdrowie: na leczenie - proces zdrowienia i na samopoczucie psychiczne.  Domyślam się, że to poważna sprawa jeśli w grę weszła operacja i na pewno potrzebne jest jej teraz wsparcie psychiczne, serdeczne osoby wokół niej, troszczące się a karty wskazują, że takie ma. As trefl może mówić tutaj także o jej stresie (stanie depresyjnym?) związanym z całą sytuacją, ale dobrze że jest prosty i z tymi paniami - wyjdzie z tego :ok:

 • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 • Ekspert
W dniu 27.12.2018 o 23:51, Ismer napisał:

To ja, zachęcona poprzednim wynikiem teraz poproszę o odpowiedź jak zakończy się moja "wojna o urlop" :D 

1) czy znowu będzie wojna: odwr. As mieczy - odwr. 8 monet - 6 mieczy

pewnie, że będzie ;p

2) czy otrzymam urlop w wybranym terminie (lipiec):  odwr. 3 buław - 5 kielichów - Świat

otrzymasz go w końcu ale nie bez trudności albo będzie jakieś przesunięcie. Karta centralna na teraz wskazuje, że sytuacja nie jest stabilna, jesteś emocjonalnie bardzo nastawiona, i możesz przeżyć rozczarowanie w związku z tym terminem, ale na końcu jest WA i to Świat, więc dlatego myślę, że może tylko przesunięcie będzie, musisz zgodzić się na nie. Nie wiem tylko czy to w trakcie ustaleń wyjdzie czy może niedługo przed tym urlopem. 

 • Like 3
 • Super 1
 • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Weryfka pierwszego pytania: wojna była i to ostra. Dużo się musiałam napracować (w tym przypadku argumentować) żeby osiągnąć to co chciałam, bo niestety mam taką mulistą przełożoną, do której żadne, nawet kodeksowe argumenty nie docierają. A nie jest pewne, czy jeszcze czegoś nie kombinuje, bo broniła się zębami i pazurami, prośbą i groźbą, posuwając się nawet do nierespektowania KP. Nic to jej nie dało i jeszcze otrzymała zjechy od naczelnej :sark:

Tu karty całkowicie się sprawdziły.

Na dzień dzisiejszy termin lipcowy jest aktualny a otrzymałam go właśnie nie bez trudności, ale z ostateczną weryfką trzeba poczekać do lipca.

 

Dzięki Eufemia :) :kwiatek: 

 • Like 1
 • Cool 1
 • Thanks! 2
Link to comment
Share on other sites

 • Ismer changed the title to Divina dla Kremilek ZWERYFIKOWANY
 • 10 months later...

Ta druga część dotycząca terminu urlopu w lipcu: ostatecznie go otrzymałam, ale na własną prośbę w innym terminie (przesunęłam z końca lipca na początek) i skróciłam z 2 tygodni do jednego. Ten drugi tydzień wzięłam w sierpniu :)

Super wyszły te karty, zgodnie z prawdą - dzięki raz jeszcze :kwiatek:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...