Skocz do zawartości

target styczniowy ^^


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa dotyczy mojej pracy a mianowicie mojego targetu, który muszę wyrobić do końca stycznia a jestem w czarnej d***ie i trochę się martwię czy dam radę teraz.

Muszę zrobić, bo potrzebuję kasy.

 

Czy zrobię target i dostanę premię w styczniu 2019?

 

6 buław, królowa pucharów, cesarzowa III dołożyłam 7 buław

 

no i w tej 7 buław będzie widać moją zażartą walkę o zrobienie tego planu, ale mam nadzieję, że choć nie ma tu monet to 6 buław wskazuje na sukces a cesarzowa na stabilizację i ukoronowanie :D ha ha. Ludzie help :D

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, mimiszka77 napisał:

Myślę, że dasz radę. Będzie trochę walki, ale zakończone zwycięstwem. Trochę będzie rozchwiania emocjalnego, ale na samym końcu będziesz spełniona, jak ta cesarzowa. 

 uf dzięki, mam nadzieję, że tak będzie, bo ta 7 buław to zaciekła walka.

Odnośnik do komentarza

Cześć, przy większej konsekwencji w działaniu myślę iż dasz radę, ważne abyś już na ten moment ujarzmiła swoje emocje i nie spoczywała na laurach, tak samo jak III Cesarzowa warto abyś zorganizowała sobie odpowiednie tempo... 7 buław jako dociągnięta wskazuje mi na natłok pracy... czyli przed Tobą jeszcze dużo zajęć i spraw do załatwienia. Powodzenia. :) 

Edytowane przez ameners
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że w 6 buław możesz mieć dobry początek miesiąca. Karty też przestrzegają tutaj, abyś nie popadła w samozachwyt, szczególnie, że masz 6 buław na początku rozkładu, a nie na końcu. Dodatkowo jeszcze królowa pucharów, która popada w niepotrzebne emocje. 

Powinnaś zrobić target jak poskromisz emocje, będziesz cierpliwa i konsekwentna.

Trzymam kciuki:) też mam targety;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

A czy konkurujesz z innymi by dostac te premie? W kazdym badz razie bedziesz musiala byc aktywna caly czas, walczyc, byc zdeterminowana i konsekwentna i nie usiadac na laurach. 

Panowac nad emocjami jesli to ty pokazujesz sie w K.pucharow, sport by ci pomogl  w tej kwestii. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.12.2018 o 22:56, panna.marta napisał:

6 buław, królowa pucharów, cesarzowa III dołożyłam 7 buław

Wyrobisz, jak mi się widzi w Cesarzowej i 6 buław, ale będzie Ci to kosztować mocnego wysiłku (ta zażarta wałka w 7 buław) i zmartwień (Królowa Kielichów, no i też 7 buław)
Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.12.2018 o 22:14, ThePhoenix napisał:

A czy konkurujesz z innymi by dostac te premie? W kazdym badz razie bedziesz musiala byc aktywna caly czas, walczyc, byc zdeterminowana i konsekwentna i nie usiadac na laurach. 

Panowac nad emocjami jesli to ty pokazujesz sie w K.pucharow, sport by ci pomogl  w tej kwestii. 

Nie, każdy w zespole pracuje na siebie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Weryfikacja. 

 

Udało się!! Było ciężko, miałam chwile, że chciałam się poddać.  Zrobiłam nawet z nadwyżka :)

 

Ta królowa pucharów, to płacząca panikara :p

 

Dziękuję:*

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...