Skocz do zawartości

Gabinet wróżb - Ameners


Ameners

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie!

 

Mam na imię Marcin, i jestem doradcą ezoterycznym, kartami Tarota zajmuję się od kilku lat. To przy pomocy jego energii odpowiadam na państwa pytania, codziennie odkrywając go na nowo...

 

W mojej pracy ezoterycznej kieruję się empatią, wrażliwością, szczerością i zaangażowaniem. Temat magii i wróżb zapoczątkował u mnie we wczesnym dzieciństwie, pamiętam że miałem przeczucia i prorocze sny. Ostatnio nawet przebłyski Jasnowidzenia a bynajmniej zdolności mediumiczne...  dlatego serdecznie zapraszam tych, którzy potrzebują pomocy, rady, wsparcia od kart - proszę pamiętać iż Tarot wskazuje tylko Nam drogę, a decyzję którą z nich podążyć podejmujemy sami. Miej na uwadze iż wróżba nigdy nie jest wyrokiem, jest zarysem możliwości jakie w danym temacie ma przed sobą pytający. 

 

3511728-tarot-wallpapers.thumb.jpg.a039d2ff77cbedcbcd33c4072c85e251.jpg

 

Regulamin:
★ pytanie musi być zadane jasno i konkretnie,
★ do prognozy potrzebuję: Imię, datę urodzenia oraz obecny kolor włosów - jeśli pytamy się o osoby trzecie również ich dane będą przydatne.
★ nie stawiam kart osobom niepełnoletnim, po upojeniu alkoholowym, kobietom w ciąży, osobom które wpadają i wypadają po wróżbę i tych powielających pytania oraz osobom w złym stanie psychicznym (karty są ,,mądre" i potrafią takie informacje przekazać),
★ również zajmuję się sprawami trudnymi, nietypowymi, niezależnych od płci, orientacji, poglądów itd.. jeżeli nie chcesz pewnych spraw ujawniać publicznie na Forum, możesz zwrócić się na PW, naznaczając taką informację w wątku - odpowiedź również będzie podana tutaj, przy czym zachowując pełną dyskrecję. 
★ specjalizuję się w dziedzinach uczuć, zdrowia, finansów,
★ nie poszukuję rzeczy, osób zaginionych oraz nie kontaktuje się osobami zmarłymi - bo takowe pytania też się zdarzają.
★ możesz zadać 3 pytania w ciągu 2 miesięcy,
★ stawiam karty osobom, które uzyskały min. 3 posty na forum,
★ świadomy praw i obowiązków - mam prawo odmówić wróżby,
★ osoba która ma nieszczere intencje, manipuluje, zakrywa fakty lub ma zamiar "sprawdzać wróżkę", może liczyć się odgórną odmową odpowiedzi nawet w przyszłości,
★ na pytania odpowiadam zazwyczaj w ciągu doby, ale z przyczyn ode mnie niezależnych taki czas może znacznie się wydłużyć... zatem warto czasem się przypomnieć,
★ o przerwach w wróżeniu (dłużej niż 3 dni) będę na bieżąco informował na swoim profilu w sekcji statusy.
 

Możesz już dziś skontaktować się ze mną i poznać scenariusz swojego życia. Proszę pamiętać że moja odpowiedź nie zawsze może spełniać Twoich oczekiwań, tylko Ty posiadasz wpływ na swoją przyszłość. 

 

Zapraszam!

Tarocista Ameners
 
*prognozuję talią Tarotem Snów
  • Cool 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałam zapytać o przyszłość relacji. Niby jesteśmy przyjaciółmi, ale ,,ciągnie" nas coś do siebie. Ciągle wpadamy na siebie, jeździmy w te same miejsca, często myślimy o tym samym w tej samej chwili. Było między nami coś parę miesięcy temu, ale on wtedy uparcie zaprzeczał o swoich uczuciach do mnie. A ja coś czuję. teraz mamy spędzić razem sylwestra w kameralnym towarzystwie. Czy cos sie wydarzy miedzy nami w sylwestra? Jak będzie wyglądała przyszłość tej relacji?

Ja Sandra 24.10.1990 włosy ciemny blond, Tomasz 23.07.1985 łysy, ale naturalne blond.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam pytanie o moją przyszłość. Chcę rozstać się z moim mężem, złożylam podanie o mieszkanie moje pytanie czy zostanie mi ono przyznane i czy uda mi się uzyskać rozwód z orzeczeniem o winie Ilona 07.09.1985 obecny kolor włosów to blond 

Edytowane przez ajlona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. 

Bardzo proszę o wróżbe odnośnie finansów i uczuć w przyszłym roku. Jestem w trakcie rozwodu i czy uda mi się szybko rozwiezc? Czy poznam kogoś nowego? I czy będę mieć stabilność finansową? Z góry dziękuję Paulina 26.11.1990 blondynka 

Edytowane przez slicznotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Czy w przyszłym roku 2019 uda mi się odejść z aktualnej pracy? Mam dwa pomysły na siebie i czy uda mi się, w którymś wytrwać tak by przyniosiło mi to pieniądzę i radość?

Sekcję uczuciową zostawiam, ponieważ mam zadane pytanie w innym wątku i czekam za odp. :) Pozdrawiam

 

Sara 20.10.92r naturalny brąz, lecz od 5 lat jasna blondynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Sandra2410 napisał:

Witam,

 

chciałam zapytać o przyszłość relacji. Niby jesteśmy przyjaciółmi, ale ,,ciągnie" nas coś do siebie. Ciągle wpadamy na siebie, jeździmy w te same miejsca, często myślimy o tym samym w tej samej chwili. Było między nami coś parę miesięcy temu, ale on wtedy uparcie zaprzeczał o swoich uczuciach do mnie. A ja coś czuję. teraz mamy spędzić razem sylwestra w kameralnym towarzystwie. Czy cos sie wydarzy miedzy nami w sylwestra? Jak będzie wyglądała przyszłość tej relacji?

Ja Sandra 24.10.1990 włosy ciemny blond, Tomasz 23.07.1985 łysy, ale naturalne blond.

 

pozdrawiam

 

Witaj, :)

 

z samego przełożenia wynika iż coś jest nie do końca na jasnych zasadach. Wygląda na to iż Tomasz zmienia pewne zdanie na Twój temat, które może to iść w dobrym kierunku lub w zupełności odwrotnym - przy czym może w pełni nie dostrzegać Twoją osobą jako docelową partnerkę do związku, również nie wykluczone iż na ten moment nie zamierza angażować się w coś więcej, dla Niego to jeszcze nie teraz, nie ten moment ponieważ prawdopodobnie pewne sprawy z przeszłości mogą rzutować na teraźniejszość - co w jego zamiarach, może jeszcze do czegoś powracać. W rozkładzie przejawia się brak wzajemnych (emocjonalnych) starań o siebie, i przy braku konsekwencji i braku zmianie schematów na ten moment nie widzę rozwoju takiej relacji jaką Ty Sandro sobie widzisz - również w głowie emocjonalnie nie możesz się do Niego przebić. Może być spowodowane tym, iż Tomasz ma mylny wizerunek twojej osoby, może dostrzegać Ciebie jako kobietę z którą się z nią bywa a nie z nią jest - podąża na ten moment bardziej torem koleżeńskim niż uczuciowym. Mam wrażenie iż najbliższa okoliczność - czyli tegoroczny sylwester będzie dla Was pewną próbą, szansą na zalążek początku w sferze uczuciowej lub szansa na wejście w relację, i możliwe iż może się coś wydarzyć między Wami. Tutaj ponownie naznaczając iż trzeba coś zmienić - w czasem w sobie, inaczej podziałać... aby to się inaczej zdefiniowało... i aby się nie okazało iż Twoje uczucia do Niego będą nadal bez wspólnej wzajemności i Wasza relacja może okazać wtedy się tą chwilową i w najgorszym przypadku każdy pójdzie w swoją stronę, i finalnie przy Tobie pojawi się w zupełności ktoś inny.

Zatem na tą chwilę może przydatne będzie wyjaśnienie z Nim kilku kwestii, może On sam nie wiem na jakim gruncie stoi, może powinnaś zmienić coś w sobie aby zaczć dostrzegać w Tobie pewien potencjał do stworzenia relacji. :)

 

Pozdrawiam Cię serdecznie,

wesołych świąt!

 

 

Edytowane przez ameners
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ajlona napisał:

Witam, ja mam pytanie o moją przyszłość. Chcę rozstać się z moim mężem, złożylam podanie o mieszkanie moje pytanie czy zostanie mi ono przyznane i czy uda mi się uzyskać rozwód z orzeczeniem o winie Ilona 07.09.1985 

 

Witaj, :)

 

będzie trzeba wykazać się solidną dozą cierpliwości i konsekwencji w działaniu, sukces osiągniesz gdy coś zmienisz ponieważ tą drogą którą dążysz nie widzę na ten moment przyznania Tobie tego mieszkania  - ogólnie mam na tą chwilę jakąś uciętą drogę w tej kwestii. Możliwe iż będziesz musiała wyłożyć więcej w to wysiłku, powalczyć... trochę napięcia, stresu się definiuje. Sprawdź, może w papierach czy coś nie tak, jeśli już to takowe mieszkanie naznaczyło mi się znacznie później do 4 lat. Jeżeli chodzi o rozwód na ten moment mam Ciebie jako na przegranej pozycji, możliwe jakieś dalsze nieporozumienia, intrygi. Będzie potrzeba trochę poobijać się łokciami. Rozwód jest ale na ten moment nie widzę z orzeczeniem o winie z jednej stron.  

 

Pozdrawiam Cię serdecznie, dużo dobrego...

wesołych świąt!

Edytowane przez ameners
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, slicznotka napisał:

Witam serdecznie. 

Bardzo proszę o wróżbe odnośnie finansów i uczuć w przyszłym roku. Jestem w trakcie rozwodu i czy uda mi się szybko rozwiezc? Czy poznam kogoś nowego? I czy będę mieć stabilność finansową? Z góry dziękuję Paulina 26.11.1990 blondynka 

 

Witaj, :)

 

króciutko pisząc na początek roku zwróć szczególną uwagę na swój stan emocjonalny oraz na kwestie zdrowotne, w lutym definiuje się "rozliczenie" urzędowe czyli w tym miesiącu prawdopodobnie będzie Twój ostateczny rozwód - bynajmniej zakończenie tej historii spraw. W kwestii finansowej będą zmiany i poprawa zarysowuje się etapami od marca do sierpnia. W późniejszym czasie w okolicach trwania wakacji, przejawia się zapoznanie kogoś nowego. Czasowo jakoś pod koniec sierpnia możliwe spotkanie z pewnym mężczyzną - troszkę starszym, ale jak to się w dalszych etapach rozwinie to w dużej mierze zależy właśnie od Ciebie, i możliwe iż do końca roku będziesz podążać torem niezobowiązującej relacji. W 2019 roku, zakończysz pewne stare etapu, struktury, odetniesz się od toksycznych Ci relacji, wyjdziesz bardziej do ludzi i przede wszystkim przejdziesz pewne zmiany w sobie. Będziesz bardziej mądrzejszą w pewnych kwestiach niż w poprzednim roku - i tego Ci życzę. Powodzenia. :)

 

Pozdrawiam Cię serdecznie,

życzę wesołych świąt.

Edytowane przez ameners
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tavia napisał:

Witaj,

Czy w przyszłym roku 2019 uda mi się odejść z aktualnej pracy? Mam dwa pomysły na siebie i czy uda mi się, w którymś wytrwać tak by przyniosiło mi to pieniądzę i radość?

Sekcję uczuciową zostawiam, ponieważ mam zadane pytanie w innym wątku i czekam za odp. :) Pozdrawiam

 

Sara 20.10.92r naturalny brąz, lecz od 5 lat jasna blondynka

 

Witaj, :)

 

aktualnie masz dobre perspektywy na siebie, lecz mam jakieś blokady... może w obecnej w pracy umowa Cię jeszcze "trzyma" lub jakiś inne czynniki które Cię zobowiązują. Jako rada porzuć stare, rozpocznij nowe. Finalnie definiuje się większy wpływ zmian tej sferze oraz "szlifowanie" swojego warsztatu zawodowego co wpłynie na Twoje zyski. Powodzenia. :) 

 

Pozdrawiam Cię serdecznie, 

wesołych świąt!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ameners napisał:

 

Witaj, :)

 

króciutko pisząc na początek roku zwróć szczególną uwagę na swój stan emocjonalny oraz na kwestie zdrowotne, w lutym definiuje się "rozliczenie" urzędowe czyli w tym miesiącu prawdopodobnie będzie Twój ostateczny rozwód - bynajmniej zakończenie tej historii spraw. W kwestii finansowej będą zmiany i poprawa zarysowuje się etapami od marca do sierpnia. W późniejszym czasie w okolicach trwania wakacji, przejawia się zapoznanie kogoś nowego. Czasowo jakoś pod koniec sierpnia możliwe spotkanie z pewnym mężczyzną - troszkę starszym, ale jak to się w dalszych etapach rozwinie to w dużej mierze zależy właśnie od Ciebie, i możliwe iż do końca roku będziesz podążać torem niezobowiązującej relacji. W 2019 roku, zakończysz pewne stare etapu, struktury, odetniesz się od toksycznych Ci relacji, wyjdziesz bardziej do ludzi i przede wszystkim przejdziesz pewne zmiany w sobie. Będziesz bardziej mądrzejszą w pewnych kwestiach niż w poprzednim roku - i tego Ci życzę. Powodzenia. :)

 

Pozdrawiam Cię serdecznie,

życzę wesołych świąt.

Dziękuję serdecznie za odpowiedź i wróżbe. Życzę powodzenia i szczęścia w Nowym Roku

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2018 o 08:47, ameners napisał:

 

Witaj, :)

 

z samego przełożenia wynika iż coś jest nie do końca na jasnych zasadach. Wygląda na to iż Tomasz zmienia pewne zdanie na Twój temat, które może to iść w dobrym kierunku lub w zupełności odwrotnym - przy czym może w pełni nie dostrzegać Twoją osobą jako docelową partnerkę do związku, również nie wykluczone iż na ten moment nie zamierza angażować się w coś więcej, dla Niego to jeszcze nie teraz, nie ten moment ponieważ prawdopodobnie pewne sprawy z przeszłości mogą rzutować na teraźniejszość - co w jego zamiarach, może jeszcze do czegoś powracać. W rozkładzie przejawia się brak wzajemnych (emocjonalnych) starań o siebie, i przy braku konsekwencji i braku zmianie schematów na ten moment nie widzę rozwoju takiej relacji jaką Ty Sandro sobie widzisz - również w głowie emocjonalnie nie możesz się do Niego przebić. Może być spowodowane tym, iż Tomasz ma mylny wizerunek twojej osoby, może dostrzegać Ciebie jako kobietę z którą się z nią bywa a nie z nią jest - podąża na ten moment bardziej torem koleżeńskim niż uczuciowym. Mam wrażenie iż najbliższa okoliczność - czyli tegoroczny sylwester będzie dla Was pewną próbą, szansą na zalążek początku w sferze uczuciowej lub szansa na wejście w relację, i możliwe iż może się coś wydarzyć między Wami. Tutaj ponownie naznaczając iż trzeba coś zmienić - w czasem w sobie, inaczej podziałać... aby to się inaczej zdefiniowało... i aby się nie okazało iż Twoje uczucia do Niego będą nadal bez wspólnej wzajemności i Wasza relacja może okazać wtedy się tą chwilową i w najgorszym przypadku każdy pójdzie w swoją stronę, i finalnie przy Tobie pojawi się w zupełności ktoś inny.

Zatem na tą chwilę może przydatne będzie wyjaśnienie z Nim kilku kwestii, może On sam nie wiem na jakim gruncie stoi, może powinnaś zmienić coś w sobie aby zaczć dostrzegać w Tobie pewien potencjał do stworzenia relacji. :)

 

Pozdrawiam Cię serdecznie,

wesołych świąt!

 

 

A mam pytanie czy on coś czuje na ten moment? Czy Tomasz to ten jedyny jeśli tak jak piszesz zmienię coś w sobie? Czy w dalszej przyszłości widzisz nas razem? 

Dziękuję, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sandra2410,

niestety, na ten moment nie zdefiniowały mi się jego głębsze uczucia względem Ciebie, przy braku zmian schemacie zachowań na ten moment nie widzę Was razem jako związek partnerski... zatem to wskazówka aby coś zadziałać w tej kwestii - znając przyszłość, możesz kreować teraźniejszość. :) Zawsze są jakieś szanse, perspektywy, w zależności jak takową szansę dla Siebie wykorzystasz - ważne aby nie popełniać pewnych błędów, co mogą odbić się na zakończeniu relacji. Pamiętaj iż Ty jesteś zaangażowania w tą relację, ja jestem tylko obserwatorem z bezpiecznej odległości. Zatem trzeba coś zmienić, inaczej podziałać aby relacja szła innym torem niż koleżeńskim...

 

Pozdrawiam Cię ciepło,

Ameners

Edytowane przez ameners
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Otóż, w wakacje szliśmy innym torem niż koleżeńskim. Ale patrzyłam się jak powiedział mi że nie możemy być razem, że on nic nie czuje. Od tamtej pory też mam to na dystans, zaczęłam być bardziej kumpelą niż przyszłą dziewczyną. Mam wrażenie jednak że ostatnio coś się zmieniło, częściej się odzywa, szuka kontaktu ze mną w każdej postaci. Postaram się trochę zmienić tor ;) jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałabym dowiedzieć się czy relacja z pewnym panem ma jakieś szanse czy warto wchodzić w tą relacje czy odpuścić., Justyna włosy blond 4.11.1985 Jakub 7.09.1982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

poproszę o prognozę na sprawy zawodowe w 2019 roku - jak będzie mi się pracowało w obecnej firmie, na co zwrócić uwagę (szanse, zagrożenia), czy pojawi się oferta zmiany pracy itd.

 

Dziękuję i pozdrawiam,

 

Beata, 11.06.1977, ciemny blond

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

  Poproszę o rozkład na sferę uczuć w 2019 r. Bardzo chciałabym założyć rodzinę i mieć dziecko - czy dane mi będzie to zrobić, jeśli tak to kiedy spotkam odpowiedniego partnera?  Kasia 27-01-1987 ciemny blond

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2018 o 12:50, lula2o napisał:

Witam, chciałabym dowiedzieć się czy relacja z pewnym panem ma jakieś szanse czy warto wchodzić w tą relacje czy odpuścić., Justyna włosy blond 4.11.1985 Jakub 7.09.1982

 

Witaj,

 

ogólnie ja mam takie wrażenie iż ktoś "trzeci" wkroczył lub dopiero zacznie wkradać się w tą relację. Jakub zdaje się być dla Ciebie niedostępny - w zamiarach coś ukrywa co powoduje pewne blokady, możliwe iż całościowo nie wyleczył się z przeszłości,  to co On czuje ja mam takie wrażenie iż będzie się skupiał na tym czego to On chce, w tą drogę którą on sam zechce zmierzać. W najbliższej przyszłości nie widzę głębszego rozwoju relacji, ja mam inną... lepszą jakościową drogę uczuciową przy Tobie, myślę iż wybierzesz dla siebie tą najkorzystniejszą. :oczko:

 

Pozdrawiam, i życzę dużo dobrego!

Ameners

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2018 o 21:12, werona napisał:

Dzień dobry,

 

poproszę o prognozę na sprawy zawodowe w 2019 roku - jak będzie mi się pracowało w obecnej firmie, na co zwrócić uwagę (szanse, zagrożenia), czy pojawi się oferta zmiany pracy itd.

 

Dziękuję i pozdrawiam,

 

Beata, 11.06.1977, ciemny blond

 

Witaj,

 

króciutko z punktu numerologicznego jeżeli chodzi o sprawy zawodowe to co sobie zasiałaś z poprzednich lat to tyle sobie zbierzesz. W obecnym roku osobistym wchodzisz zupełnie z czystą kartą, również to są pewne nowe początki, nowe kontakty, nowe możliwości zawodowe itd. Jak również z powodzeniem uregulujesz pewne sprawy finansowe. Teraz popatrzymy Tarotowo: ogólnie ja mam takie wrażenie iż w nowym roku otworzysz dla siebie pewne nowe furtki zawodowe, natomiast w obecnej pracy może wydawać się iż na przestrzeni pewnego czasu będziesz na dobrej pozycji lecz z perspektywy kilku miesięcy możliwe iż pojawi się nowa oferta zmiany pracy, zmiany otoczenia w pracy, propozycja pracy itd. Jeżeli odpowiednio podejdziesz do tego tematu z mądrością, rozumem z pewnym sposobem oraz cierpliwością to odnajdziesz pracę marzeń, pracę która będzie tą satysfakcjonującą. Również zdefiniowała się ogólna przestroga na nowy rok, nie wiem jak wygląda obecna sytuacja w Twojej firmie i nie wiem czy może to być z tym związane ale uważaj na pewne propozycje "palcem po wodzie pisane", nie wkraczaj w pewne posunięcia finansowe bez całościowego zbadanego gruntu. Takowe nowe inwestycje mogą okazać się dla Ciebie stratne.:) 

 

Pozdrawiam Cię serdecznie, 

Ameners

 

Edytowane przez ameners
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2018 o 19:40, katarzynaen napisał:

Dzień dobry, 

  Poproszę o rozkład na sferę uczuć w 2019 r. Bardzo chciałabym założyć rodzinę i mieć dziecko - czy dane mi będzie to zrobić, jeśli tak to kiedy spotkam odpowiedniego partnera?  Kasia 27-01-1987 ciemny blond

 

Witaj,

 

prawdopodobnie już na kolejny rok czyli 2019 w okolicach zimy - lato 2020 r. odejdziesz z obecnego stanu samotności. W tym czasie karty wskazują u Ciebie mocniejsze bicie serca... Możliwe iż w tym czasie pojawi się ten dla Ciebie odpowiedni... ogólnie w Twojej energii dziecię się zarysowuje jako jedynak lecz troszeczkę w późniejszym czasie, możliwe iż w ciągu 2 lat od czasu rozpoczęcia stałej relacji. :)

 

Pozdrawiam Cię serdecznie, życzę dużo dobrego!

Ameners

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2018 o 02:18, Ameners napisał:

@Sandra2410,

niestety, na ten moment nie zdefiniowały mi się jego głębsze uczucia względem Ciebie, przy braku zmian schemacie zachowań na ten moment nie widzę Was razem jako związek partnerski... zatem to wskazówka aby coś zadziałać w tej kwestii - znając przyszłość, możesz kreować teraźniejszość. :) Zawsze są jakieś szanse, perspektywy, w zależności jak takową szansę dla Siebie wykorzystasz - ważne aby nie popełniać pewnych błędów, co mogą odbić się na zakończeniu relacji. Pamiętaj iż Ty jesteś zaangażowania w tą relację, ja jestem tylko obserwatorem z bezpiecznej odległości. Zatem trzeba coś zmienić, inaczej podziałać aby relacja szła innym torem niż koleżeńskim...

 

Pozdrawiam Cię ciepło,

Ameners

Wracam z weryfikacją ;) - wydarzyło się coś między nami na sylwestra, ogólnie nasze relacje się mocno poprawiły, ale nadal nie rozmawialiśmy o uczuciach, boję się że będą nie odwzajemnione i stracę przyjaciela. Nie wiem co mam robić, czy w najbliższy weekend porozmawiać otwarcie z nim? Znowu razem wyjeżdżamy i będzie okazja.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, bardzo proszę o wrożbę w sprawie pracy.  Skończyła mi sie praca dorywcza ktorą miałąm. Czy uda mi sie znaleść stałą prace i kiedy. Ania 15.03.1959  średnia blondynka, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sandra2410 - Dziękuję za weryfikację, przepraszam iż teraz odpisuję... wróciłem z urlopu. :)

Proszę napisz jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy, czy w ten weekend wspólnie rozmawialiście o uczuciach oraz na kiedy jest zaplanowany wspólny wyjazd. Sprawdzę, czy będzie to faktycznie sprzyjający czas.

 

@roza5 - Witaj, jasne... zerknę. Lecz odpowiem dopiero 8.01 lub 9.01 wieczorkiem. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @roza5,

 

konkretnie więcej konsekwencji będziesz musiała włożyć w swe działania. Do 6 miesięcy odnajdziesz pracę która będzie dla Ciebie tą satysfakcjonującą. Możliwe iż będzie to związane z dojazdami... prawdopodobnie w jakiś sposób Twoje otocznie, czy przy pewnym mężczyźnie czy przy pomocy ręki mężczyzny nadejdzie propozycja pracy. Ogólnie na dzień dzisiejszy definiuje się praca własnych rąk - praca gdzie trzeba pobrudzić ręce, fizyczna co trzeba zrobić coś samemu. 

 

Pozdrawiam Cię serdecznie :) 

Edytowane przez Ameners
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ameners napisał:

Witaj @roza5,

 

konkretnie więcej konsekwencji będziesz musiała włożyć w swe działania. Do 6 miesięcy odnajdziesz pracę która będzie dla Ciebie tą satysfakcjonującą. Możliwe iż będzie to związane z dojazdami... prawdopodobnie w jakiś sposób Twoje otocznie, czy przy pewnym mężczyźnie czy przy pomocy ręki mężczyzny nadejdzie propozycja pracy. Ogólnie na dzień dzisiejszy definiuje się praca własnych rąk - praca gdzie trzeba pobrudzić ręce, fizyczna co trzeba zrobić coś samemu. 

 

Pozdrawiam Cię serdecznie :) 

Dziekuje bardzo, a powiedz mi , bo ja mam zamiary wyjechac do pracy jako opiekunka za granice kraju do Niemiec, czy to dobry pomysl i czy bym sobie poradziła tam w tej pracy., czy tu raczej powinnam szukac pracy, Ta praca fizyczna co piszesz to kiedy moze byc?

Edytowane przez roza5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roza5, myślę iż tak... karty wskazały pewne przemieszczenie, co do tego mężczyzny myślę iż to prawdopodobnie opieka nad nim. Przy konkretnym pytaniu "Czy odnajdziesz pracę" nie wgłębiałem się zbytnio w inne szczegóły. Jednakże jeszcze potwierdzę Ci to Tarotowo.  :)

 

Edytowane przez Ameners
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2019 o 15:21, Ameners napisał:

@Sandra2410 - Dziękuję za weryfikację, przepraszam iż teraz odpisuję... wróciłem z urlopu. :)

Proszę napisz jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy, czy w ten weekend wspólnie rozmawialiście o uczuciach oraz na kiedy jest zaplanowany wspólny wyjazd. Sprawdzę, czy będzie to faktycznie sprzyjający czas.

 

@roza5 - Witaj, jasne... zerknę. Lecz odpowiem dopiero 8.01 lub 9.01 wieczorkiem. :) 

 

 

Do wspólnego wyjazdu nie doszło. Uciekł w pracę, przestał się odzywać do wszystkich, dopiero wczoraj w sumie przez przypadek spotkaliśmy się na ognisku wśród znajomych. Wygladał strasznie, zarósł, podkrążone oczy i był strasznie arogancki i pewny siebie aczkolwiek cały czas stał koło mnie o zagadywał o różne sprawy. Nie chce sama zaczynać rozmowy bo wiem że potrzebuje on czasu. Czy możesz sprawdzić jak wygląda sytuacja na ten moment? Czy po tym co się wydarzyło jak długo będzie się zastanawiał nad przyszłością związku? Sama zaczynam mieć wątpliwości chociaż 3 dni w sylwestra to był cudowny czas, dużo rozmawialiśmy, śmialismy się i spędzalismy czas najczęściej we dwoje. Właśnie to był taki zalążek związku o którym mówiłeś :) on się otworzył przede mną ja przed nim też, rozmawialiśmy dużo o osobistych sprawach. W sylwestra zapytał czy to prawda że z kim się spędzi Nowy Rok to z tą osobą spędzi się cały rok, odpowiedziałam że tak i w zartach to czy mu przykro z tego powodu - odpowiedział że nie bo sprawiam mu dużo radości w życiu. Nie zapomnę tych słów do końca życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poproszę o wrozbe na miłość i na pracę. Czy w tym roku poznam swoja drugą połówkę z ktora spedze resztę życia i czy w tym roku zmienię prace na lepszą. Aneta 14.01.1978 kolor włosów ciemny brąz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

od jutra (tj. 18.01) zacznę realizować odpowiedzi na Wasze pytania, zatem myślę iż na pewno do Niedzieli późnego wieczora każdy z Was otrzyma odpowiedź na swoje pytanie... 

 

Przepraszam iż ostatnio tak długo zwlekam z odpowiedzią - każde pytanie skierowane do Mnie jest bardzo ważne - lecz miałem troszkę zawirowań w sprawach osobistych co spowodowało kilkudniową nieobecność na Forum. Proszę o wybaczenie.:bukiet3i:

 

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @roza5,

 

sprawdziłem czy wyjazd do Niemiec będzie tym dla Ciebie korzystniejszym wyborem w aspekcie pracy i powiem Ci następująco iż dzisiaj myślałem w ciągu dnia nad tym pytaniem i tak naprawdę obraz sytuacji przedstawiony w kartach również to samo mi potwierdza: lepiej raz jeszcze zastanów się nad tym wyjazdem. Nie działaj pod wpływem emocji i pośpiechu. Piszesz iż masz zamiary pracować tam jako opiekunka w Niemczech - jeżeli już znalazłaś pewną interesującą Cię ofertę pracy podopiecznego lub dopiero zaczniesz szukać sprawdź ją od podszewki gdyż możesz mieć mylny wizerunek sytuacji. Wiadomo, pięknie ładnie opisane... przyjechaliśmy, zakwaterowaliśmy się i po kilku dniach wychodzą pewne niesnaski na jaw. Ogólnie praca w Niemczech nie definiuje mi się jaką tą długoterminową lecz tymczasową, okresową. Zrobisz jak uważasz, lecz ja mam wrażenie (możliwe) iż będziesz miała lub już masz drugi wybór lub inną opcję. 

 

Pozdrawiam Cię serdecznie, powodzenia... :)

Edytowane przez Ameners
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2019 o 21:42, anhana napisał:

Cześć, Poproszę o wróżbę na znajomość z kimś kto wpadł mi w oko. Dane prześlę, na priv jeśli można.

 

Witaj @anhana,

 

jeżeli chodzi o rozwój tej znajomości to w zależności jakim torem Ty zechcesz podążać... 

 

ogólnie mówiąc ja mam wrażenie iż do miesiąca czasu staniesz przed pewnym dla siebie wyborem - albo zakończyć tą znajomość albo... no właśnie. :wink: Ogólnie do 3 - 4 miesięcy mnie się definiuje zupełnie nowe uczucie przy Tobie - ten osobnik o którego pytasz jeszcze siedzi z głową w przeszłości, będzie udowadniał ale sobie coś na siłę, ponieważ nie po zakańczał pewnych starych historii i mam wrażenie iż będzie uciekał - nie w sensie sticto iż jutro czy pojutrze zakończy tą znajomość ale może mieć podzielną uwagę, skupiać się zupełnie na czymś innym i na Tobie. Natomiast Ty chcesz być tą docenianą, wyjść ze stanu samotności ale przy Takim działaniu, braku jakikolwiek ruchu z Jego strony nie widzę takiego bliższego rozwoju relacji między Wami, w uczuciach coś odcina Was od Siebie. Zatem na tą chwilę to tyle, poczekałbym na dalszy rozwój tej znajomości. :) 

 

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Sandra2410,

 

zapytałaś mnie jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy i sprawdziłem co Tomasz wnosi teraz do tej relacji i definiuje się bezruch z Jego strony, zamyka się w własnej skorupie... aczkolwiek w takiej sytuacji mam wrażenie iż w jakiś sposób będzie się kontaktował z Tobą  - możliwe iż ingerencja, On ma jakiś problem i możliwe iż tło rozmowy może tego dotyczyć... uczuciowo postawił sobie mur więc na tą chwilę ciężko będzie się do Niego przebić. :) 

Edytowane przez Ameners
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2019 o 15:13, Weronix napisał:

Witam

Czy mogłabym poprosić o wrozbe dotyczącą strefy finansowej i uczuciowej? Czy cos sie zmieni w najbliższym czasie? 

Alicja 24.11.1996

 

Pytanie pomijam... zadałaś jednakowe pytanie u liv222 więc zdecyduj gdzie chcesz otrzymać odpowiedź. 

Edytowane przez Ameners
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

czy mogłabym prosić Cię o postawienie kart ?

Chciałabym zapytać o moje życie uczuciowe ?

Czy uda mi się kiedykolwiek stworzyć udany związek ,czy raczej mi pisane  /z deszczu pod rynnę / już całe życie i tylko coraz bardziej poturbowana i sama ?

 

mam na imie Marta 5.5.79 mam ciemne brązowe włosy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2019 o 19:10, aneta31 napisał:

Witam, poproszę o wrozbe na miłość i na pracę. Czy w tym roku poznam swoja drugą połówkę z ktora spedze resztę życia i czy w tym roku zmienię prace na lepszą. Aneta 14.01.1978 kolor włosów ciemny brąz.

 

Witaj,

 

widzę iż ostatnio urodziny miałaś - zatem życzę dużooo szczęścia, pomyślności 100 lat! :bukiet::tort::)

 

Przechodząc do pytań, przy pierwszym pytaniu podczas tasowania wypadły mi następujące karty: V Wiara oraz potem Król buław... zatem już dla mnie jest to informacja że jak najbardziej tak - poznasz swoją drugą połówkę w tym roku. Natomiast do 8 - 9 miesięcy pokazuje się mi się silniejsze bicie serca, zauroczenie, zakochanie. Dodatkowo z rozkładu wynika iż obecnie przechodzisz w sobie  pewną transformację. Jeżeli chodzi o zmianę pracy - jest szansa... możliwe iż będzie trzeba się jeszcze w czymś doszkolić. kursy, szkolenia albo zaczniesz gdzieś już rekrutować itd. bynajmniej jest działanie w tym kierunku ale nie powiedziałbym tak do końca że to się zadzieje jeszcze w tym roku, bardziej możliwe że końcówka roku. Niestety ale karty są niejednoznaczne w tej kwestii, jest spora rozbieżność informacji ale myślę iż masz jeszcze jakieś otwarte furtki i możliwy jakiś powrót do jakieś sprawy - gdzieś coś ktoś kiedyś zaproponował albo powrót do byłego pracodawcy, albo... albo... albo... :) No właśnie, to w zależności jakie kroki Ty podejmiesz, masz w pełni swobodę w poruszaniu się w tym temacie - czy zaczniesz działać już teraz, czy później, może myślałaś o własnej firmie? Ważne aby się skupić na jednej sprawie, i pozostać wiernym w tej kwestii. Na tą chwilę mogę tyle Ci pomóc. :) 

 

Pozdrawiam Cię serdecznie, życzę powodzenia.

Edytowane przez Ameners
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ameners napisał:

Witaj @roza5,

 

sprawdziłem czy wyjazd do Niemiec będzie tym dla Ciebie korzystniejszym wyborem w aspekcie pracy i powiem Ci następująco iż dzisiaj myślałem w ciągu dnia nad tym pytaniem i tak naprawdę obraz sytuacji przedstawiony w kartach również to samo mi potwierdza: lepiej raz jeszcze zastanów się nad tym wyjazdem. Nie działaj pod wpływem emocji i pośpiechu. Piszesz iż masz zamiary pracować tam jako opiekunka w Niemczech - jeżeli już znalazłaś pewną interesującą Cię ofertę pracy podopiecznego lub dopiero zaczniesz szukać sprawdź ją od podszewki gdyż możesz mieć mylny wizerunek sytuacji. Wiadomo, pięknie ładnie opisane... przyjechaliśmy, zakwaterowaliśmy się i po kilku dniach wychodzą pewne niesnaski na jaw. Ogólnie praca w Niemczech nie definiuje mi się jaką tą długoterminową lecz tymczasową, okresową. Zrobisz jak uważasz, lecz ja mam wrażenie (możliwe) iż będziesz miała lub już masz drugi wybór lub inną opcję. 

 

Pozdrawiam Cię serdecznie, powodzenia... :)

Dziekuje bardzo za odpowiedz, zastanawiam sie cały czas nad ta opcja tego wyjazdu, na razie to tylko plany, a tutaj  na miejscu wysyłam CV i  nie mam zadnej na razie oferty, wolałabym tu w kraju pracować, ale czy uda mi sie tu znaleśc, pracę zobaczymy,  póki co jest ciężko, pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ameners napisał:

 

Witaj @anhana,

 

jeżeli chodzi o rozwój tej znajomości to w zależności jakim torem Ty zechcesz podążać... 

 

ogólnie mówiąc ja mam wrażenie iż do miesiąca czasu staniesz przed pewnym dla siebie wyborem - albo zakończyć tą znajomość albo... no właśnie. :wink: Ogólnie do 3 - 4 miesięcy mnie się definiuje zupełnie nowe uczucie przy Tobie - ten osobnik o którego pytasz jeszcze siedzi z głową w przeszłości, będzie udowadniał ale sobie coś na siłę, ponieważ nie po zakańczał pewnych starych historii i mam wrażenie iż będzie uciekał - nie w sensie sticto iż jutro czy pojutrze zakończy tą znajomość ale może mieć podzielną uwagę, skupiać się zupełnie na czymś innym i na Tobie. Natomiast Ty chcesz być tą docenianą, wyjść ze stanu samotności ale przy Takim działaniu, braku jakikolwiek ruchu z Jego strony nie widzę takiego bliższego rozwoju relacji między Wami, w uczuciach coś odcina Was od Siebie. Zatem na tą chwilę to tyle, poczekałbym na dalszy rozwój tej znajomości. :) 

 

Pozdrawiam cieplutko

Dziękuję za odpowiedź, tylko dopytam :P to "No właśnie" o którym mówisz, to ewentualnie "romans", jeśli ja przejmę inicjatywę, natomiast nic ponad to ? tak? Reszta się zgadza w sensie ja nie chce gonić za króliczkiem, bo po prostu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Ameners napisał:

Przechodząc do pytań, przy pierwszym pytaniu podczas tasowania wypadły mi następujące karty: V Wiara oraz potem Król buław... zatem już dla mnie jest to informacja że jak najbardziej tak - poznasz swoją drugą połówkę w tym roku. Natomiast do 8 - 9 miesięcy pokazuje się mi się silniejsze bicie serca, zauroczenie, zakochanie. Dodatkowo z rozkładu wynika iż obecnie przechodzisz w sobie  pewną transformację. 

Witam, na wstępie dziękuję za życzeni :-)

mam pytanie odnosnie miłości napisałeś ze poznam kogos w tym roku ale nie rozumiem "Natomiast do 8 - 9 miesięcy pokazuje się mi się silniejsze bicie serca, zauroczenie, zakochanie" ja obecnie myślę o kimś i czy to chodzi o zauroczenie tą właśnie osobą,Czy z nim może wyjdzie coś poważnego? On ma na imię Pawel ale daty urdzenia nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ameners napisał:

Witaj @Sandra2410,

 

zapytałaś mnie jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy i sprawdziłem co Tomasz wnosi teraz do tej relacji i definiuje się bezruch z Jego strony, zamyka się w własnej skorupie... aczkolwiek w takiej sytuacji mam wrażenie iż w jakiś sposób będzie się kontaktował z Tobą  - możliwe iż ingerencja, On ma jakiś problem i możliwe iż tło rozmowy może tego dotyczyć... uczuciowo postawił sobie mur więc na tą chwilę ciężko będzie się do Niego przebić. :) 

Dziękuję. Tak właśnie jest. Aczkolwiek przez czyny już wiem że coś do mnie czuje, jednakże ciężko mu to wyrazić. Widzę że bardzo chce ale właśnie on sam chyba nie może przebić wlasnego muru. Pozostaje mi czekać. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem teraz wiadomość taką że nie wiem czy to zgłosić na policje, jeśli tak to musiał bym natychmiast.... Ale czy to wszystko nie była jakaś gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @_Adam_,

 

odnośnie Twojego zapytania na Prywatną Wiadomość - w powietrzu ewidentnie wisi między Wami ta pewna nieszczerość - coś jest no nie do końca na jasnych zasadach. Ona się bardziej zastanawia czy to Ty jesteś w jej kierunku szczery, ale tak naprawdę ona sama nie wie jakiego uczucia chce, nie potrafi się w pełni w tym sklasyfikować. Mam wrażenie iż z jej strony do spotkania nie dojdzie... jeżeli nie zmienicie toru własnych działań prawdopodobnie do 2 miesięcy każdy z Was pójdzie w swoją stronę. Tak na dobrą sprawę jest to tylko potwierdzeniem co opisałeś mi w prywatnej wiadomości, ale przy takim schemacie niestety nie widzę rozwoju relacji. 

 

Rzecz jasna, w razie pytań służę pomocą - kartami. 

Edytowane przez Ameners
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @lala_no,

 

faktycznie powpadałaś na tych nie odpowiednich Ci mężczyzn i były to krótkie romansidła - najpierw dobrze byłoby wprowadzić zmiany w sobie - czasem warto posprzątać w swoim otoczeniu, odciąć się od nieprzychylnych Ci relacji, rozliczyć się czasem ciężką przeszłością i z uśmiechem na Twarzy spoglądać w przyszłość :) . Prawdopodobnie do roku czasu potrwa jeszcze okres samotności, krótkich romansów i bliskich przeżyć... w późniejszym czasie w okolicach Jesieni 2020 roku przejawia się szansa na uzyskanie dobrej perspektywy uczuciowej - możliwe iż ktoś może się już pojawić, jeśli nie to troszeczkę w późniejszym czasie. Nowa znajomość może nabrać znacznego tempa ale to wszystko w zależności to jak tym pokierujesz, ponieważ jest szansa na długoterminowy związek i również w grę może wchodzić jego legalizacja i ciąża/adopcja. Troszkę wyszedłem z szeregu ale wiedz mimo Twojego wieku masz jeszcze takowe możliwości - nie jest Ci pisana samotność ale musisz coś zmienić... działać bardziej asertywnie, konsekwentnie dążyć do celu którym jest dla Ciebie właśnie rodzina - po prostu dotychczas nie wpadłaś jeszcze na tego pisanego Ci mężczyzny.

Zatem na dzień dzisiejszy obserwuj, otwórz bardziej swoje serducho, wyzwól się od blokad.

Prawdopodobnie możliwe iż takowy osobnik czai się gdzieś w środowisku pracy - finansów lub z komunikacją (internetową)... taka drobna podpowiedź. :wink:

 

Pozdrawiam Cię serdecznie, życzę dużooo dobrego!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ameners napisał:

Witaj @_Adam_,

 

odnośnie Twojego zapytania na Prywatną Wiadomość - w powietrzu ewidentnie wisi między Wami ta pewna nieszczerość - coś jest no nie do końca na jasnych zasadach. Ona się bardziej zastanawia czy to Ty jesteś w jej kierunku szczery, ale tak naprawdę ona sama nie wie jakiego uczucia chce, nie potrafi się w pełni w tym sklasyfikować. Mam wrażenie iż z jej strony do spotkania nie dojdzie... jeżeli nie zmienicie toru własnych działań prawdopodobnie do 2 miesięcy każdy z Was pójdzie w swoją stronę. Tak na dobrą sprawę jest to tylko potwierdzeniem co opisałeś mi w prywatnej wiadomości, ale przy takim schemacie niestety nie widzę rozwoju relacji. 

 

Rzecz jasna, w razie pytań służę pomocą - kartami. 

Coż dziś dużo się wyjaśniło... dużo kłamała. Twierdzi że kocha ale to wszystko... nie wiem co dalej czy zerwać kontakt czy warto trzymać  kontakt. Wszyscy mówią by zerwać i się w to nie wikłać.

czy warto się w to pakować... sosie szczegóły prywatnie.

Edytowane przez _Adam_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anhana, tak... prawdopodobnie może wyjść z tego romans. :)

 

@aneta31, myślenie to proces umysłowy - myślimy codziennie o wielu aspektach, osobach itd... W tym czasie co podałem przybierzesz stan zakochania. Mogę sprawdzić tego mężczyznę ale potrzebuję jakiegoś zaczepienia energetycznego w postaci znaku zodiaku, wibracji, również do sklasyfikowania koloru włosów itd. :)

 

@_Adam_, zrobisz jak uważasz, sądzę nawet iż po daniu szansy nie przejawia się iż rokowania relacji będą dobre. Powodzenia. :) 

Edytowane przez Ameners
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ameners napisał:

@anhana, tak... prawdopodobnie może wyjść z tego romans. :)

 

@aneta31, myślenie to proces umysłowy - myślimy codziennie o wielu aspektach, osobach itd... W tym czasie co podałem przybierzesz stan zakochania. Mogę sprawdzić tego mężczyznę ale potrzebuję jakiegoś zaczepienia energetycznego w postaci znaku zodiaku, wibracji, również do sklasyfikowania koloru włosów itd. :)

 

@_Adam_, zrobisz jak uważasz, sądzę nawet iż po daniu szansy nie przejawia się iż rokowania relacji będą dobre. Powodzenia. :) 

Dosłałem szczegóły, dziękuję za odpowiedzi.

Czy mam zerwać kontakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2019 o 21:00, roza5 napisał:

Dziekuje bardzo za odpowiedz, zastanawiam sie cały czas nad ta opcja tego wyjazdu, na razie to tylko plany, a tutaj  na miejscu wysyłam CV i  nie mam zadnej na razie oferty, wolałabym tu w kraju pracować, ale czy uda mi sie tu znaleśc, pracę zobaczymy,  póki co jest ciężko, pozdrawiam

Witaj, mam prośbe jeszcze , skoro wychodzi mi, ze tutaj w kraju uda mi sie znaleśc prace, to moze karty podpowiedza jaki charakter bedzie miala ta praca i ewentualnie  kiedy mogę ja znaleśc? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

byłabym wdzięczna za postawienie kart.

Jak będzie wyglądała moja relacja z Adrianem przez najbliższe trzy miesiące czasu?

Znamy się już prawie rok, do tej pory nasza luźna znajomość opierała się przede wszystkim na spotkaniach, od miesiąca skupia się głównie na rozmowach na konwersacji razem z naszym wspólnym kolegą. Zastanawiam się, czy to przejście na relację tylko koleżeńską, czy jeszcze się zobaczymy.

Izabela 6.04.1992, włosy brązowe. Adrian 31.10.1988, blondyn

 

Chciałabym też zapytać, czy do pół roku czasu uda mi się wejść w poważny związek? Już długo jestem sama, a lata lecą :)

 

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o wróżbe na moje beznadziejne zycie. Czy cos mnie jeszcze dobrego spotka? Ostatnio w mojej niedawnej pracy (juz od 2 tyg tam nie pracuje) poznalam pewnego Afrykanczyka- kierownik mojej zmiany, wiek ok 41-42 lata. Okazal sie dupkiem w stosunku do mnie. Czemu?;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

już śpieszę z informacją iż bardzo przepraszam iż wcześniej nie napisałem stosownej informacji lecz z powodu nagłych wynikłych i poważnych komplikacji zdrowotnych w Styczniu jestem zobowiązany na jakiś czas odstąpić od kart, pracy itd. Obecnie nie czuję się jeszcze najlepiej lecz choroba która została na szczęście za wcześnie wykryta i zatrzymana spowodowała już pewne znaczne osłabienie organizmu i z tego powodu będę przechodził kilku miesięczny okres rekonwalescencji. Zatem proszę o to aby osoby które napisały już wcześniejsze prośby o wróżby... poprzenosiły swoje pytania do innych Gabinetów/Wątków na tym forum. @Maxii, @amanda_99, @lula2o

 

@roza5, o charakterze prawdopodobnej możliwej pracy pisałem Ci wcześniej we pierwszej wróżbie ogólnej na ten temat- zdefiniowała mi się wtedy praca własnych rąk, fizyczna... :) Zatem powodzenia moja droga :*

 

Proszę administrację/moderację o tymczasowe zamknięcie tego wątku...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zamknął ten temat
  • Ismer odblokował ten temat

Witajcie,

 

po długiej przerwie, ponownie otwieram swój Gabinet wróżb... 

 

Zapraszam do zadawania pytań, po uprzednio zapoznaniu się z regulaminem. :)

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam pytanie do kart dotyczące mojej sytuacji zawodowej i uczuciowej. Jak dalej będzie wyglądała moja sytuacja zawodowa z obecnym pracodawcą? I przeszłym pracodawcą, czy przyjmie mnie z powrotem do pracy? Oraz jak dalej potoczy się moje życie emocjonalne, relacje z mężczyznami, czy będę w relacji, związku? Wciąż chodzi mi po głowie Wojciech 05.3.63, czy jakimś cudem ta relacja się ożywi?

Beata 15.1.69 blondynka farbowana (naturalnie ciemna blondynka)

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pani_P, @Beatus- Dziękuję za zainteresowanie się moim Gabinetem... odpowiedzi na Wasze pytania pojawią się w tym Tygodniu. :)

 

@Beatus - zadałaś pytanie o dwóch różnych pracodawców, podeślij mi proszę na PW. nazwy tych firm... nie muszą być one pełne, chodzi mi tylko o skróty, pierwsze litery jeśli są różne. Potrzebuję jakiegoś punktu zaczepnienia. 

 

Z góry dziękuję

 

Edytowane przez Ameners
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam dwa pytania dotyczące sytuacji zawodowej:

1. Mam propozycję nowej pracy - czy będę z niej zadowolona ?( Praca wymaga przeprowadzki , wprawdzie nieodległej od mojego domu, ale dla mnie uciążliwej, to mnie głównie do tej oferty zniechęca, ale póki co nie mam sensownej alternatywy)

2. Jak rozwinie się moja świeżo rozpoczęta działalność handlowa ( głównie chodzi mi o potencjalny dochod)

pozdrawiam serdecznie, dane przesyłam na priv 

Edytowane przez Stella111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...