Skocz do zawartości

Divina dla Osobogo ZWERYFIKOWANY


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Osobogo, karty dla Ciebie na Święta to:

Walet karo - 7 pik - Dama kier

a na Sylwestra:

Słońce - odwr. 9 buław - odwr. Gwiazda

 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko kochana! na święta te karty to jeszcze ujdą, ale sylwek jak nic zepsuty! I ja też w kartach chojrak nie jestem i jeszcze pokombinuję co do znaczenia, ale orientuję się, że te tarotowe nie za specjalne na imprę są. 

A jak mam je odczytywać, w kolejności, np. czego się spodziewam, co naprawdę będzie i moje wrażenie po imprezie czy czytać jako całość bez rozbijania na czynniki?

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 godzin temu, Osobogo napisał:

O matko kochana! na święta te karty to jeszcze ujdą, ale sylwek jak nic zepsuty! I ja też w kartach chojrak nie jestem i jeszcze pokombinuję co do znaczenia, ale orientuję się, że te tarotowe nie za specjalne na imprę są. 

Nie łam się, to jest test a nie professional ;p 

Karty na sylwka wypadły nieszczególne, lecz nie znaczy, że tragedia,po prostu możesz zmienić plany na ten wieczór i to Cię może zdenerwować, a odwr. Gwiazda na końcu może mówić o rozczarowaniu imprą, towarzystwem bądź sytuacją; także możesz odczuć że nie bawiłaś się tak jak dobrze jak myślałaś że będziesz.

 

12 godzin temu, Osobogo napisał:

A jak mam je odczytywać, w kolejności, np. czego się spodziewam, co naprawdę będzie i moje wrażenie po imprezie czy czytać jako całość bez rozbijania na czynniki?

Czytaj jak uważasz, program losuje 3 karty, ale nie ma tam przepisu na sposób ich czytania. Trójki każdy czyta jak uważa, co innego układy z gotowymi zdefiniowanymi pytaniami, chociaż i te pytania można dostosować pod swoje potrzeby. A poza tym trójki można czytać osobno a na koniec zsyntetyzować całość, będziesz mieć wash&go :) 

 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak:

na Święta 
Walet karo - 7 pik - Dama kier

może wpadnie ktoś, kogo się nie spodziewam z jakimiś wieściami (Walet karo), które wzbudzą moje emocje,   ale Dama kier to domowa atmosfera, więc końcowo spędzę te święta w pogodnym nastroju, wśród bliskich.
Takie zresztą mam plany, nie wyjeżdżam nigdzie w tym roku.
Ew. może nie wpadnie ten Walet ale coś ktoś mi powie, czegoś się dowiem, co mnie poruszy. 

 

na Sylwestra:
Słońce - odwr. 9 buław - odwr. Gwiazda

Słońce mówi, że powinna być rozrywka, dobra zabawa, ale ktoś ją w jakimś momencie może popsuć albo ja  będę zmuszona zrezygnować z planów, odwr. Gwiazda to pewnie ogólne odczucie rozczarowania tą imprą, może jednak z powodu zakłócenia czymś zabawy, bo obie karty odwrócone również to mają w repertuarze :(

  • Lubię to! 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
W dniu 22.12.2018 o 22:43, Ismer napisał:

Osobogo, karty dla Ciebie na Święta to:

Walet karo - 7 pik - Dama kier

a na Sylwestra:

Słońce - odwr. 9 buław - odwr. Gwiazda

 

Świąteczne karty wypadły jakoś lepiej. Ja także skłaniałbym się ku temu, że święta spędzisz miło, prawie bezstresowo, 7 pik chwilowo Cię może zasmucić, ale spłynie ;) 
Sylwek: ogólnie to rozczarowanie tym wieczorem, może właśnie dlatego, że Twoje słoneczne plany nie zrealizują się i spędzisz ten wieczór inaczej niż zamierzałaś.

  • Lubię to! 3
  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja myślę że sylwester nie bardzo ci wyjdzie, w każdym razie niezgodnie z zamierzeniami (planami, wyobrażeniami), tyle, że możesz być bardziej niezadowolona niż zwykle w takich sytuacjach, bo dwa WA podkreślają znaczenie sprawy. A święta - miło będzie, chwilowa chmurka i po deszczu ;) 

  • Lubię to! 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dać weryfkę jutro, po sylwku. Ale siedzę w domu -  moje plany diabli wzięli. Nie wiem co powiedzieć, po prostu nie wierzę we wróżby online, żadne komputery, no ale wzięłam udział z ciekawości i na ochotnika do testu i nawet trochę się przejęłam tym co wyszło. Ale potem przeszło. Do dzisiaj, bo święta sobie odpuściłam, chociaż wyszło jak karty pokazały. Było spokojnie i domowo i tylko w wigilię zepsuto mi humor sytuacją w pracy, ale jak powiedział fajnie Ejbert - spłynęło. 

 

A teraz siedzę w chacie. Domówka miała być, ale w sobotę coś zaczęło się dziać z ręką, nie będę się rozpisywać, powiem tylko, że bardzo boli i goowno mogę zrobić. No to trzeba było skorygować plany, umówiliśmy się ze znajomymi, tak że przed północką wpadniemy na szampana. Dwie godziny przed północą dostałam wylewu w oku. nie dość, że nieco boli to jeszcze wyglądam jak skacowany królik. Nigdzie nie idę. I nie jest mi wesoło. 

:placze:

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się która karta mogła o tym mówić, bo bezpośrednio nie ma odniesień do zdrowia? ale może to ogólnie - bo zawalenie planów to ta 9 buław. Tyle jest opisów i w sumie najbardziej jestem przekonana do Suligi i Słowikowskiej, u tego pierwszego to nawet jest że odwrócona 9 buław  to choroba, osłabienie. To by się w tym zgadzało. 

Już mi przeszła złość, i będzie okazja do ZL bo na pewno się nie pokażę z taką gałą wśród ludzi. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Godzinę temu, Osobogo napisał:

Zastanawiam się która karta mogła o tym mówić, bo bezpośrednio nie ma odniesień do zdrowia?

nie musi być bezpośrednio odniesień do zdrowia, znaczy na coś konkretnie. Masz informację "choroba" przy 9 i to tu znalazło ujście, ale równie dobrze mogła to być tylko informacja "zawalenie planów", coś co nie dojdzie do skutku. Nie wiem jak bym to czytała, znaczy, że nie od razu razem w sensie: " plany nie dojdą do skutku z powodu choroby" bo to już doprecyzowanie, ale wszystko to jednak jest w zakresie obowiązków dziewiątki ;) 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Divina dla Osobogo ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...