Skocz do zawartości

Podsumowanie 2018 r.


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jakie błogosławieństwo przyniósł ten rok - Sąd - możliwość wyzwolenie z dotychczasowych ograniczeń, które blokowały mnie przez ostatnie lata

2. Co dobrze rozwijało się w moim życiu w 2018 - 9 pucharów - satysfakcja, dobre samopoczucie we własnym towarzystwie 

3. Co musze wyplewić z życia, najlepiej z końcem roku 2018 - 5 monet - wszelkie deficyty finansowe oraz emocjonalne, brak poczucia bezpieczeństwa

4. Przeszkoda, z którą musiałam sobie radzić w tym roku - 6 pucharów - ugrzęzłam w ciepłym i mięciutkim bagienku, ciężko było to zmienić i podjąć ryzyko zmiany pracy na zupełnie nową, gdzie musze uczyc się wszystkiego prawie od nowa

5. Jak udało mi się ją pokonać, zintegrować, zrozumieć - giermek buław - odważnie podjęłam ryzyko nie obawiając się go, ani rywalizacji 

6. Jeden z najważniejszych celów na nowy rok - 4 mieczy - zarówno dotyczy to nowej pracy jak i życia prywatnego, działanie ekonomiczne, decyzje podjęte po dokładnej analizie posiadanych informacji, pomnażanie majątku dzięki posiadanej wiedzy; uzdolnienia techniczne, matematyczne, ekonomiczne; duża wiedza dotycząca spraw materialnych i umiejętność jej wykorzystania; przemyślane inwestycje; wykorzystanie posiadanych doświadczeń i wiedzy do poprawy sytuacji materialnej; dobra kalkulacja, realna ocena strat i zysków; praca, której rezultaty mogą przyjść później.

7. Jak mogę dbać i rozwijać ten aspekt życia, aby mógł rozkwitać - 8 monet - skrupulatna i systematyczna, długotrwałą pracą. Dzięki, której mogę osiągnąć odpowiedni pozycję w pracy oraz statut materialny, ale nie stanie się to od razu.

8. Na czym musze się skoncentrować w moim rozwoju osobistym - 10 mieczy -  na granicach świadomego umysłu. "Człowiek może wszystko planować, korzystając ze swojego rozumu, lecz prawdziwe spełnienie odnajdzie w równowadze miedzy umysłem, ciałem, duszą i sercem. 10 Mieczy może również symbolizować działanie wyższej świadomości, dzięki której człowiek uwalnia się od nagromadzonej w nim negatywnej energii. Choć obraz karty jest katastroficzny i nie budzi pozytywnych skojarzeń, w rzeczywistości może ona wskazywać zakończenie czegoś, co zakończyło się, co prawda porażką, lecz jednocześnie otworzyło przed człowiekiem nowe szanse, nowe możliwości. Człowiek może teraz ruszyć dalej, ponieważ zdołał uwolnić się od złudzeń i dawnych przekonań, które nie mają już racji bytu. Stoi przed możliwością nowego początku" lepiej bym tego nie napisała :)

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...