Skocz do zawartości

Porsche


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zasuwałem po autostradzie nowym porsche zachwycając sie lekkością prowadzenia, pięknym dźwiękiem silnika oraz niesamowita prędkością z jaka wyprzedzałam inne auta. Następnie podjechałam po znajomego któremu dałam sie przejechać, ale chłopak troche przymulal ...wiec zachecalam do odciśnięcia gazu by usłyszeć piekna prace silnika. 

Na razie kojarzy mi sie bardziej z praca chciałabym przyspieszyć, a tutaj zamulają ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj zakretka23,

 

Dzisiaj zasuwałem po autostracdzie nowym porsche... - Leżąc na wznak.

...zachwycając sie lekkością prowadzenia, pięknym dźwiękiem silnika oraz niesamowita prędkością... Sportowy, bardzo mocny, wibrator, który nigdy Cię nie zawiedzie.

Następnie podjechałam po znajomego któremu dałam sie przejechać... To Ty jesteś tym porsche.

... ale chłopak troche przymulal... Niedzielny kierowca.

...wiec zachecalam do odciśnięcia gazu by usłyszeć piekna prace silnika. Przy końcu mety, zawsze ładnie brzmi wydech silnika.

 

Na razie kojarzy mi sie bardziej z praca chciałabym przyspieszyć, a tutaj zamulają . Praca to tor wyścigowy, ale w innym klimacie : )

 

Interpretacja pół żartem pół serio ;)

Pozdrawiam serdecznie

  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakich wibratorów używasz, ale moje marki lula maja silniczki hybrydowe, a porsche wolnossący silnik widlasty w układzie V10. Taka tam delikatna różnica.

Edytowane przez zakretka23
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valentine, to nie moj watek i nie moja sprawa, ale jednak sie wtrace. Twoj post jest bezszczelny. Jesli nie masz nic madrego do powiedzenia to nie komentuj cudzych postow. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung
W dniu 28.12.2018 o 11:04, zakretka23 napisał:

Dzisiaj zasuwałem po autostradzie nowym porsche zachwycając sie lekkością prowadzenia, pięknym dźwiękiem silnika oraz niesamowita prędkością z jaka wyprzedzałam inne auta. Następnie podjechałam po znajomego któremu dałam sie przejechać, ale chłopak troche przymulal ...wiec zachecalam do odciśnięcia gazu by usłyszeć piekna prace silnika. 

Na razie kojarzy mi sie bardziej z praca chciałabym przyspieszyć, a tutaj zamulają

Jazda samochodem we śnie często wskazuje na rozwój Twojej świadomości, a także szybkie i lepsze dostosowanie się do otaczającego Cię świata. Także to słyszysz już "piękną pracę silnika mówi o zwracaniu uwagi na niuanse które dla innych są jeszcze nieosiągalne. Dobry sen. 

To że znajomy przymulał pokazuj że nie łapie jeszcze wszystkiego tak szybko jak Ty i że w temacie rozwoju "osobistego" jesteście na różnych poziomach. To że Ci się przyśnił to info że jego osoba może mieć znaczenie w Twoim życiu a także to że Ty możesz mu pomóc w jego sprawach - jakich to zależy od stopnia waszej relacji i to na czym się opiera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi prowadzenie samochodu zwykle pokazuje to, że ja panuje nad swoim życiem, wszystko w moich rękach :)

Powiedziałabym, że świetnie się z tym radzisz ;) Rodzaj samochodu - to twoja samoocena. 

A znajomego uczysz pewności siebie i zarządzaniu własnym życiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...