Skocz do zawartości

Sylwester plus uczucia w styczniu


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Postanowiłam zrobić dwa tematy w jednym, żeby nie dublować!

 

Pierwsze pytanie: Jak będę się bawiła w sylwestra w tym roku? Właściwie nie pamiętam dokładnie jak sformułowałam pytanie :D, Mogło to być Jak spędzę sylwestra w tym roku?

 

Paź mieczy 9 kielichów Król buław

 

Idę na bal sylwestrowy, z kolegą i innymi znajomymi. Myślę, że on się tutaj zaznaczył jak król buław :) 9 kielichów jako impreza, dużo osób, alkoholu i jedzenia, na początku może być trochę sztywno (paź miecz). Jestem pokłócona z przyjaciółką, która tam będzie być może to się zaznaczyło w tym paziu :D

 

Moje życie uczuciowe w styczniu 2019 roku.

Singielka, jest ktoś kto wpadł mi w oko, ale tylko tyle :D

 

5 buław Siła Sąd Ostateczny- Na pewno będę się czuła atrakcyjnie w tym miesiącu i wiele będzie się działo wokół mnie (5 buław), no ale mało to uczuciowa karta, więc obstawiam ewentualnie spotkania, randki. Być może ja będę poirytowana obrotem spraw (5 buław + siła), sąd nieszczególnie jest dla mnie tutaj jasny. Natomiast z podsumy wychodzi Diabeł. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Spędzisz sylwka z Panem u boku :) Może dojść do wymiany zdań z tą przyjaciółką w tym Paziu, ale ogólnie powinnaś być zadowolona, 9 Kielichów to radość i miła atmosfera.

 

Trochę te karty wyglądają, jakbyś miała o kogoś zabiegać ;P Sąd to jakieś większe grona osób, także może będą spotkania typu w restauracji, kino itp.

Odnośnik do komentarza

Widać, że Pan będzie towarzyszył Ci na imprezie. Będzie dużo alkoholu i jedzenia, nie przecholuj. Mam wrażenie, że będziesz trochę czuła się tam wyobcowana. Jakieś niezbyt przyjemne rozmowy, a może pyskowka. 

 

Chyba przejmiesz sprawy w swoje ręce, może będziesz musiała trochę sama pozabiegac o czyjeś względy, ale może warto zaryzykować, bo nabierzesz pewności siebie w poznawaniu nowych osób. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Może się pokłócisz z jakimś chłopakiem fajnym na imprezie? Bo bal w 9 pucharów widać, Buławy to kolega ale ten paź? Jakieś słowne potyczki

 

5 buław to dużo ludzi wokół Ciebie, może ktoś z przeszłości bo jest Sąd, ale może też być jakas walka o kogoś z przeszłości

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.12.2018 o 13:29, anhana napisał:

Paź mieczy 9 kielichów Król buław

Też widzę tu pójście na bal (9 kielichów) z tym twoim znajomym. Może zaznaczyła się kłótnia z początku, a może po prostu rozmawianie/komunikacja :)

W dniu 28.12.2018 o 13:29, anhana napisał:

5 buław Siła Sąd Ostateczny

Gorąco będzie :) Może z kimś, kto powróci z przyszłości :)
Wszystkiego najlepszego w nowym roku i udanego stycznia :)

Odnośnik do komentarza

1. Sylwester super dobra zabawa, alkohol i tańce uwaga na plotki lub potyczki słowne 

 

2. Na miłość karty mało uczuciowe bardziej zmaganie się z samotnością, pewność siebie i poszukiwania:)

Udanej zabawy:)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Paź mieczy 9 kielichów Król buław

Król będzie przewodzić :D Pod koniec nudno nie będzie, powinnaś być zadowolona :)

 

5 buław Siła Sąd Ostateczny

W pierwszej karcie nudno nie jest; to ruch, działanie, nieprzespane noce, kontakty, trochę stresu, ale też nie zabraknie optymizmu :)

W kolejnych dwóch widać, że będziesz bardziej nad sobą panować, narodzisz się na nowo

 

Udanego 2019!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Sylwester bardzo udany, wybawiłam się z moim znajomym, ale i z pozostałymi, bardzo na plus :), żadnej sprzeczki, wszystko miło, gładko.

 

Uczuciowo- jeszcze nie koniec stycznia, ale póki co dużo irytacji, że nie idzie po mojej myśli z osobą, którą mam na oku (5 buław plus siła), więc wrócę za parę dni, generalnie najbardziej pasuje mi wizja PannyMarty, to tego co się dzieje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...