Jump to content

Eva Cassidy


Guest Lianna

Recommended Posts

3899f97616886de3gen.png

 

Eva Cassidy, piosenkarka, która stała się sławna po śmierci. Miała też zdolności artystyczne, studiowała sztuki piękne, zajmowała się też malowaniem ściennym. Zmarła na czerniaka w wieku 33 lat ( 1996).

W 2003 American Tune stał się trzecią z kolei płytą Evy Cassidy, która dotarła do pierwszego miejsca na liście najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii. Dotąd nie osiągnął tego pośmiertnie żaden inny wykonawca, nawet Elvis Presley ( Wikipedia)

 

Słońce w koniunkcji ze Słońcem na progu V domu, dobre na działalność artystyczną, twórczość. Nie miała dzieci. Słońce w kwadraturze z Neptunem w Skorpionie ( II dom) - tu wskazuje na sposób zarabiania. Merkury- sekstyl Neptun - wyobraźnia twórcza, wrażliwość, delikatność, ładny głos. MC w znaku Raka, też wskazuje na zdolności artystyczne.

Jeśli chodzi o zdrowie, co prawda w domu VI miała Jowisza, ale on w negatywnym aspekcie z Plutonem, próg VI domu w Rybach, a Neptun w kwadraturze z Marsem i kwadraturze z Koniunkcą Słońce- Saturn. Dalsza część domu VI w znaku Barana, a Mars w opozycji ze Słońcem i Saturnem.

Jeżeli chodzi o związki, to wiem że była w związku z członkiem zespołu, to sprawy związków wyglądają problematycznie, Descendent w znaku Barana, a Mars w opozycji do koniunkcji Słońce- Saturn. No i Mrs jeszcze w ścisłej kwadraturze z Neptunem, czyli rozczarowania.

Edited by Tullia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...