Skocz do zawartości

Sylwester i impreza karnawałowa


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Jak większość to i ja położyłam karty na imprezę sylwestrową oraz karnawałowa w styczniu. 

 

Sylwek 

 

Rycerz denarów + 9 mieczy+Diabeł 

 

Sylwestra spędzę z przyjaciółką. Nie mamy większych planów, więc albo będziemy całą noc imprezowaly albo upijemy się na smutno. 

 

Impreza karnawałowa w styczniu 

 

3 denarow+2 mieczy+królowa bulaw +król mieczy

 

Impreza firmowa, co już na wstępie pokazały karty. Mam wrażenie, że coś mnie przy lokuje, średnio widzę tutaj szsmpanski nastrój. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, mimiszka77 napisał:

Rycerz denarów + 9 mieczy+Diabeł 

No, smuteczek, też bym tak odczytała. Pewnie będzie zapijanie smutku alkoholem, ale też może się stać, że ogólnie będzie jakieś zamartwienie - może przed zdarzeniami w następnym roku, planami. Rycerz może pokazywać, że będzie wolno i cichutko.
 

 

15 godzin temu, mimiszka77 napisał:

Impreza karnawałowa w styczniu 

 

3 denarow+2 mieczy+królowa bulaw +król mieczy

Tak, impreza pracowa, pewnie będzie lekkie wycofanie, ludzi jak by tam szli i gadali, bo muszą (2 mieczy). Królowa, Król - to pewnie ludzi z pracy.
W każdym razie, życzę udanego sylwestra i wszystkiego, co najlepsze w nowym roku :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Rycerz denarów to ktos kogo dobrze znamy, jest dla nas dosc istotne, 9 mieczy pokazuje impreze do bialego rana, a diabel picie, wiec po prostu picie z kolezanka cała noc :D jak to w sylwestra

 

Na impreze firmowa nie bardzo bedziech chciala isc pewnie z uwagi na jakiegos faceta tam - król mieczy

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Sylwester:

będziecie się bawić tak długo, jak ustacie na nogach

uważaj na tego Diabełka 

 

 

Karnawał:

widać, że coś będzie robione w tym kierunku, ale widzę tylko orgnizację, średnie karty na zabawę...

 

Udanego 2019!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...