Skocz do zawartości

Sywestr i wycieczka do Warszawy :)


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że wszyscy chorzy jesteśmy po świętach, a do mnie przyjechała mama i miałyśmy ambitne plany... :)
Kaszlam i gadam z nową talią (za niedługo pewnie zostanę kolekcjonerką :D), póki mama zwiedza zabytki krzyżackie :D

Jak będzie wyglądała podróż i pobyt w Warszawie?
7 kielichów+As Mieczy+Umiarkowanie

No rzeczywistość okaże się nie taka ładna, jak marzenia, ale będzie w miarę ok :)

Jak spędzie Sylwestra?
Królowa Mieczy+Rycerz Monet+4 mieczy

Dużo osób ma tego Rycerza Monet - cicho, powoli :D W Królowej widzę osamotnienie (wątpię, że matka - u niej słabo wyraźny ten żywioł), i pewnie powróci do mnie choroba. Raczej u nas w domu będziemy siedzieć...

Odnośnik do komentarza

Warszawa w smogu wyglada średnio :) warto przejsc Nowym Światem by zobaczyc świąteczne oświetlenia, będziesz zdziwiona spokojem jaki panuje, ale tak jest tylko w okresie świątecznym:)

  Sylwester zdecydowanie w domu spokojnie pod kocem, Królowa mieczy moze będziesz czytać książkę. 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Willow napisał:

W związku z tym, że wszyscy chorzy jesteśmy po świętach, a do mnie przyjechała mama i miałyśmy ambitne plany... :)
Kaszlam i gadam z nową talią (za niedługo pewnie zostanę kolekcjonerką :D), póki mama zwiedza zabytki krzyżackie :D

Jak będzie wyglądała podróż i pobyt w Warszawie?
7 kielichów+As Mieczy+Umiarkowanie

Bez fajerwerków, ale sympatycznie. Inaczej sobie wyobrazalas ten wyjazd, oby nie doszło do spiecia na wyjeździe. 

Jak spędzie Sylwestra?
Królowa Mieczy+Rycerz Monet+4 mieczy

Mam nadzieję, że nie w łóżku z powodu choroby. Będą przy Tobie bliskie osoby. Spokojnie i bez kaca. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderators
Cytat

Jak będzie wyglądała podróż i pobyt w Warszawie?
7 kielichów + As Mieczy + Umiarkowanie

Podróż tak niezbyt wygodnie, albo męcząco... wnoszę z tej 7 skoro ona odbiega od wyobrażeń xd - czym jedziesz? 
As mieczy nie jest najgorszy jeśli chodzi o wybór obiektów do zwiedzania, bo wybiera się tu rozsądnie i na ogół trafnie. Tyle, że może to być pod czyjeś dyktando, a reszta się musi dostosować - lub że dobrze by było zaplanować zwiedzanie. Równowaga - też dobra karta, pokazuje, że wybór będzie rozsądny, nie będzie napięcia i ganiania jak nieprzytomni po wszystkich zabytkach. Też wskazuje, żebyście już teraz wstępnie zastanowili się co chcecie zobaczyć i ułożyli choć zarys zwiedzania. 
Szału może nie będzie (tzn. zachwytu miastem) ale summa summarum  powinniście wyjechać stąd przynajmniej w miarę zadowoleni :) 

 

Cytat

Jak spędzę Sylwestra?
Królowa Mieczy + Rycerz Monet + 4 mieczy

Jakaś elokwentna kobieta, ona może równie dobrze bawić towarzystwo rozmową jak też sama może być źródłem plotek, ew. może pojawić się tutaj jako wskazówka, by zbytnio języka nie rozpuszczać, bo w towarzystwie jest jakiś człowiek, który nie powinien słyszeć tego czy owego, zwłaszcza jeśli chodzi o interesy, pieniądze itd. Są tu dwie figury, dlatego wspomniałem o tym aspekcie i dotyczy to równo wszystkich uczestników wieczoru, tak swoich jak obcych.
Jako na sam wieczór to bym powiedział, że fajnie, na luzie ale spokojnie, 4 na koniec wskazuje na stan nazwany stanem odprężenia, relaksu, tak więc wieczór powinien przebiec przyjemnie. Może towarzystwo być niezbyt liczne, za to ciekawe, nie drętwe.

 

Ps. wykuruj się póki czas, bo może być fajnie, ale rzeczywiście w łóżku.

Edytowane przez Ejbert
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zakretka23 napisał:

 Sylwester zdecydowanie w domu spokojnie pod kocem, Królowa mieczy moze będziesz czytać książkę.  

Czyli jak w zeszłym roku :) Mam zdecydowanie za nudne życie :D
 

2 godziny temu, Ejbert napisał:

wnoszę z tej 7 skoro ona odbiega od wyobrażeń xd - czym jedziesz? 

Niby Pendolino :)

2 godziny temu, Ejbert napisał:

wykuruj się póki czas, bo może być fajnie, ale rzeczywiście w łóżku.

Ja się kuruję, ale na razie słabo to wygląda :D Ale jesteśmy wszyscy ambitni :)
Dzięki wam wszystkim wielkie!:bukiet:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

1. Możesz uznać, że było fajnie, ale szału nie ma. Takie chłodne, racjonalne zdanie. 

 

2. Ogólnie dobrze. Choć w tej 4 mieczy może się zaznaczyć jakąś choroba lub gorsze samopoczucie. 

 

Udanej wycieczki ja jestem z Warszawy mam nadzieję, że Ci się spodoba:D

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja :)

W dniu 29.12.2018 o 17:36, Tullia napisał:

Według mnie właśnie będzie Ci się podobać  :)

 

Możesz być cięta na Małża chyba, poza tym spokojnie, 4 Mieczy- w łóżku? :D

 

W dniu 29.12.2018 o 17:44, zakretka23 napisał:

Sylwester zdecydowanie w domu spokojnie pod kocem, Królowa mieczy moze będziesz czytać książkę. 

 

W dniu 29.12.2018 o 17:57, mimiszka77 napisał:

Jak będzie wyglądała podróż i pobyt w Warszawie?
7 kielichów+As Mieczy+Umiarkowanie

Bez fajerwerków, ale sympatycznie. Inaczej sobie wyobrazalas ten wyjazd, oby nie doszło do spiecia na wyjeździe

Jak spędzie Sylwestra?
Królowa Mieczy+Rycerz Monet+4 mieczy

Mam nadzieję, że nie w łóżku z powodu choroby. Będą przy Tobie bliskie osoby. Spokojnie i bez kaca.  

 

W dniu 29.12.2018 o 18:55, Ejbert napisał:

Podróż tak niezbyt wygodnie, albo męcząco... wnoszę z tej 7 skoro ona odbiega od wyobrażeń xd - czym jedziesz? 
As mieczy nie jest najgorszy jeśli chodzi o wybór obiektów do zwiedzania, bo wybiera się tu rozsądnie i na ogół trafnie. Tyle, że może to być pod czyjeś dyktando, a reszta się musi dostosować - lub że dobrze by było zaplanować zwiedzanie. Równowaga - też dobra karta, pokazuje, że wybór będzie rozsądny, nie będzie napięcia i ganiania jak nieprzytomni po wszystkich zabytkach. Też wskazuje, żebyście już teraz wstępnie zastanowili się co chcecie zobaczyć i ułożyli choć zarys zwiedzania. 
Szału może nie będzie (tzn. zachwytu miastem) ale summa summarum  powinniście wyjechać stąd przynajmniej w miarę zadowoleni :) 

 

W dniu 29.12.2018 o 18:55, Ejbert napisał:

Jakaś elokwentna kobieta, ona może równie dobrze bawić towarzystwo rozmową jak też sama może być źródłem plotek, ew. może pojawić się tutaj jako wskazówka, by zbytnio języka nie rozpuszczać, bo w towarzystwie jest jakiś człowiek, który nie powinien słyszeć tego czy owego, zwłaszcza jeśli chodzi o interesy, pieniądze itd. Są tu dwie figury, dlatego wspomniałem o tym aspekcie i dotyczy to równo wszystkich uczestników wieczoru, tak swoich jak obcych.
Jako na sam wieczór to bym powiedział, że fajnie, na luzie ale spokojnie, 4 na koniec wskazuje na stan nazwany stanem odprężenia, relaksu, tak więc wieczór powinien przebiec przyjemnie. Może towarzystwo być niezbyt liczne, za to ciekawe, nie drętwe.

 

Ps. wykuruj się póki czas, bo może być fajnie, ale rzeczywiście w łóżku.

 

W dniu 29.12.2018 o 21:50, panna.marta napisał:

1. Możesz uznać, że było fajnie, ale szału nie ma. Takie chłodne, racjonalne zdanie. 

 

2. Ogólnie dobrze. Choć w tej 4 mieczy może się zaznaczyć jakąś choroba lub gorsze samopoczucie. 

 

W dniu 31.12.2018 o 20:31, Euterpe napisał:

podróż i pobyt w W-wie powinien być ok, bez większych zakłóceń  

 

spokojnie :)


Rzeczywiście, było spokojnie w tej Warszawie, jeśli tak można powiedzieć :D Dojechali super, ale z realizacją planów było niezbyt - stan zdrowotny mi się pogorszył, gadałam normalnie "głosem z piekła", jeszcze i płakałam i wkurzałam się na wszystkich z byle czego. Także były spięcia też, a ogólnie leżałam pod kocem w hotelu :/ Ale - po tej podróży zaczęłam powoli powracać do zdrowia - może jeszcze tak się przegrało to Umiarkowanie.
Co do Sylwestra - mąż też się rozchorował, także siedzieliśmy razem w domu, pili grzaniec, oglądali komedii, o północy byłam w łóżku - dosłownie. W Królowie Mieczy mogłam wyjść ja - bo składałam życzenia noworoczne i odpowiadałam na różnego rodzaju zaległą komunikacje :D

Dzięki jeszcze raz wszystkim i wszystkiego dobrego wam w tym Nowym Roku :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...