Jump to content

Jak sobie poradzę w nowej pracy?

zakretka23

Recommended Posts

Willow wyciagnela mi karty na prace - praca w banku sprawozdawczość - jak sobie poradzę ?

3 monety 7 pucharow (4 monety) Rydwan 

Zdobędę nowej umiejetnosci oraz zrobie porządek z 7 pucharami i ukierunkują moje marzenia dotyczące sukcesu w pracy Rydwan - byc moze awans :) 

na pytanie o ewentualne poszukiwania innej - wysłałam do pracy o profilu podobnym do poprzedniej pracy 

Paz mieczy Sad Rycerz pucharow (Krol pucharow) 

moze pójdę na rozmowę o prace, ale brak monet mnie zniechęca ;)

Bardzo dobrze sobie poradzisz, nauczysz nowych rzeczy, nie lubię 7 Pucharów w pytaniach o pracę, no ale 4 Monety mówią że to stabilna i stała praca :) Rydwan mówi, że ostro ruszysz do przodu, nabędziesz też tam pewności siebie ;)

W tej drugiej pracy widać jakieś rozczarowania- Rycerz Pucharów, ładniejsze zdecydowanie masz karty na bank :)

jak sobie poradzę ?

Tu ważna współpraca, Twoje podejście. Widać marzycielstwo i poszukiwania, bujanie w obłokach nawet i albo w końcu ruszysz z kopyta i będzie ok, albo tak ruszysz, że wylądujesz gdzieś indziej.

• Thanks! 1
  • Moderator

w 3 denarów widać sporo nauki przed Tobą, 7 pucharów to być może mylne wyobrażenie o tej nowej pracy, ale 4 denarów mówi o tym, że jest to dobry kierunek dla Ciebie, a rydwan to brak biegu wstecznego, idziesz w dobrym kierunku

• Cool 1

Wydaje mi się, że dobrze choć zastanawiam się nad tą 7 potem ten rydwan wydaje mi się, że możesz szybko się rozwijać, iść jak burza  i np chcieć więcej awansować i brnać do przodu. Marzyć o czymś więcej.  Dobre karty nie ma co się martwić  :D

• Cool 1
W dniu 30.12.2018 o 12:18, zakretka23 napisał:

Willow wyciagnela mi karty na prace - praca w banku sprawozdawczość - jak sobie poradzę ?

W 3 monet pokazujesz się jako dobry specjalista, wydaje mi się, że powinnaś być zadowolona z finansów, a może rydwan to auto służbowe lub jakiś awans:)

na pytanie o ewentualne poszukiwania innej - wysłałam do pracy o profilu podobnym do poprzedniej pracy 

Paz mieczy Sad Rycerz pucharow (Krol pucharow) 

może być jakaś rozmowa, ale pozostaniesz tam gdzie jesteś

• 2 weeks later...

Zastanawiam sie czy w tym rozkładzie 7 pucharow (4 monety) to nie wstępne zderzenie wyobrażenie z rzeczywistością, ktore mnie na początku rozczarowało. Powodem jest to ze nie mam jeszcze własnych obowiązków, a chce miec wypełniony dzien pracy. Czym dostaje więcej zadań tym jestem bardziej zadowolona. Mam nadziej, ze z czasem bedzie więcej wyzwań, gdzie bede mogła sie wykazać nowymi rozwiązaniami - widze problem i od razu dostaje rozwiazanie :) 

• Moderator

7 pucharów zawsze mówi o mylnym obrazie czegoś/kogoś, inaczej widzimy to co jest. 

Dla mnie ta karta jest lepsza wersja księżyca. Bo księżyc to iluzja... czegoś nie widzę, nie dostrzegam bądź widzę to inaczej, łudzę się czymś... A przy 7 pucharów to jest taka wersja Soft... wytworzyłem sobie inny obraz rzeczywistości... nikt mnienie oszukał...  nikt przede mną niczego nie ukrył... to ja popłynąłem w fantazjowaniu 

Więc może miałaś zupełnie inne wyobrażenie niż spotkała Cię rzeczywistość. 

Miałam zupełnie inne wyobrażenie, ale teraz zaczyna mi sie podobac. Daletego, ze tutaj moge bardzi duzo sie nauczyć - 4 monety - najlepsza inwestycja w siebie :) ekipa tez jest fajna. 

Edited by zakretka23