Skocz do zawartości

Jak sobie poradzę w nowej pracy?


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Willow wyciagnela mi karty na prace - praca w banku sprawozdawczość - jak sobie poradzę ?

3 monety 7 pucharow (4 monety) Rydwan 

 

Zdobędę nowej umiejetnosci oraz zrobie porządek z 7 pucharami i ukierunkują moje marzenia dotyczące sukcesu w pracy Rydwan - byc moze awans :) 

 

na pytanie o ewentualne poszukiwania innej - wysłałam do pracy o profilu podobnym do poprzedniej pracy 

Paz mieczy Sad Rycerz pucharow (Krol pucharow) 

moze pójdę na rozmowę o prace, ale brak monet mnie zniechęca ;)

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Bardzo dobrze sobie poradzisz, nauczysz nowych rzeczy, nie lubię 7 Pucharów w pytaniach o pracę, no ale 4 Monety mówią że to stabilna i stała praca :) Rydwan mówi, że ostro ruszysz do przodu, nabędziesz też tam pewności siebie ;)

W tej drugiej pracy widać jakieś rozczarowania- Rycerz Pucharów, ładniejsze zdecydowanie masz karty na bank :)

Odnośnik do komentarza

jak sobie poradzę ?

3 monety 7 pucharow (4 monety) Rydwan 

Tu ważna współpraca, Twoje podejście. Widać marzycielstwo i poszukiwania, bujanie w obłokach nawet i albo w końcu ruszysz z kopyta i będzie ok, albo tak ruszysz, że wylądujesz gdzieś indziej.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

w 3 denarów widać sporo nauki przed Tobą, 7 pucharów to być może mylne wyobrażenie o tej nowej pracy, ale 4 denarów mówi o tym, że jest to dobry kierunek dla Ciebie, a rydwan to brak biegu wstecznego, idziesz w dobrym kierunku

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że dobrze choć zastanawiam się nad tą 7 potem ten rydwan wydaje mi się, że możesz szybko się rozwijać, iść jak burza  i np chcieć więcej awansować i brnać do przodu. Marzyć o czymś więcej.  Dobre karty nie ma co się martwić  :D

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.12.2018 o 12:18, zakretka23 napisał:

Willow wyciagnela mi karty na prace - praca w banku sprawozdawczość - jak sobie poradzę ?

3 monety 7 pucharow (4 monety) Rydwan 

 

W 3 monet pokazujesz się jako dobry specjalista, wydaje mi się, że powinnaś być zadowolona z finansów, a może rydwan to auto służbowe lub jakiś awans:)

 

na pytanie o ewentualne poszukiwania innej - wysłałam do pracy o profilu podobnym do poprzedniej pracy 

Paz mieczy Sad Rycerz pucharow (Krol pucharow) 

może być jakaś rozmowa, ale pozostaniesz tam gdzie jesteś

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam sie czy w tym rozkładzie 7 pucharow (4 monety) to nie wstępne zderzenie wyobrażenie z rzeczywistością, ktore mnie na początku rozczarowało. Powodem jest to ze nie mam jeszcze własnych obowiązków, a chce miec wypełniony dzien pracy. Czym dostaje więcej zadań tym jestem bardziej zadowolona. Mam nadziej, ze z czasem bedzie więcej wyzwań, gdzie bede mogła sie wykazać nowymi rozwiązaniami - widze problem i od razu dostaje rozwiazanie :) 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

7 pucharów zawsze mówi o mylnym obrazie czegoś/kogoś, inaczej widzimy to co jest. 

Dla mnie ta karta jest lepsza wersja księżyca. Bo księżyc to iluzja... czegoś nie widzę, nie dostrzegam bądź widzę to inaczej, łudzę się czymś... A przy 7 pucharów to jest taka wersja Soft... wytworzyłem sobie inny obraz rzeczywistości... nikt mnienie oszukał...  nikt przede mną niczego nie ukrył... to ja popłynąłem w fantazjowaniu 

Więc może miałaś zupełnie inne wyobrażenie niż spotkała Cię rzeczywistość. 

Odnośnik do komentarza

Miałam zupełnie inne wyobrażenie, ale teraz zaczyna mi sie podobac. Daletego, ze tutaj moge bardzi duzo sie nauczyć - 4 monety - najlepsza inwestycja w siebie :) ekipa tez jest fajna. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...