Jump to content

Życie intymne I kwartał 2019


zakretka23

Recommended Posts

Jak w temacie 

 

Cesarz 9 monet 7 monet (as monet) Kochankowie Cesarzowa

 

pojawi sie jakiś warty uwagi Pan..ale z życiem intymnym wstrzyma sie przynajmniej przez jakiś czas ...chyba bede go poznawać ;)

Link to comment
  • Moderator

Jakiej talii użyłaś, bo to szczególnie istotne w kwestii kochanków - zauważyłem, że talie Ciro na karcie kochanków pokazując właśnie kwestie zbliżeniowe niż wybory...

Link to comment
  • Moderator

Ja bym powiedział, że tutaj będzie bardziej coś na zasadzie "noski eskimoski" niż extra szał, jakoś tak mi się kojarzy wizerunek karty na tej konkretnej talii. Generalnie będziesz zadowolona, bo ostatecznie cesarzowa to karta spełnienia, ale tez cierpliwości, nie od razu, nie szybko i będzie to wymagało trochę Twojej inwencji.

Cesarz i 9 monet - jakiś facet będzie Cie podziwiał, ale będzie się też i bał, stąd dalej 7 monet czyli czekanie, as denarów - wejdź przez bramę, skorzystaj, pospotykaj sie, a czeka Cię spełnienie

  • Cool 1
Link to comment
Guest Lianna

Ja tu widzę raczej kiełkowanie powolne uczucia, aniżeli seks ;) aczlowiek Kochankowie zapowiadają że być może dojdzie do tego, ale wydaje mi się, że nie w pierwszym kwartale 2019.

Link to comment

Hmm..Według mnie już 3pierwsze karty są anty-intymne :D Cesarz taki chłodny, 9monet samotna choć atrakcyjna, 7monet czas...Coś się u Ciebie zadzieje mocniejszego, ale za jakiś czas :) 

Link to comment
  • Moderator

Cesarz nie zawsze jest antyseksualny :P

9 monet zależy przy jakich kartach, czasem jest to karta mówiąca bardziej o naszej wygodzie i prestiżu, o tym że jest nam z kimś dobrze po prostu, co przy niektórych kochankach może wskazywać na całkiem dobry seks chociaż całkowicie pozbawiony uczuć

Link to comment

Cesarz często pokazuje stałego partnera ale w lozku jest na pewno zdecydowany. 9 monet do dogadzanie sobie na bogato i inne praktyki ;) 7 monet w małzeństwie pokazuje rutynę. Kochankowie to bardzo namiętny i czuły seks. Cesarzowa wskazuje na seks gdzie głownie skupienie jest na kobiecie. Nie bede pisała co oznacza często as denarów. 

Jednak w tym kontekście widze ze poczekam na właściwego mezczyzne ...;) 

Link to comment
  • 1 month later...

Nie poczekałam :) Cesarz określa Pana jego status społeczny, bardzo aktywny, 9 monet nie jestesmy w związku partnerskim, a rewelacyjnie potrafimy wykorzystac spędzany razem czas. Aktualnie ze względu na prace jestem w 7 monetach. Ostatnio czuje ogromny przypływ energii w zwiazku z tym moje dobre samopoczucie i potrzeby rosną  - wiec czekam teraz na tego Asa denarów Kochanków Cesarzowa :czarodziej:

  • Like 1
Link to comment

Nie moze :) Dla mnie Cesarzowa to nie tylko opcja ciąży, ale tez aktywna, pewna siebie kobieta, ktora dokładnie wie czego chce i to bierze. 

Edited by zakretka23
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...