Skocz do zawartości

Życie intymne I kwartał 2019


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie 

 

Cesarz 9 monet 7 monet (as monet) Kochankowie Cesarzowa

 

pojawi sie jakiś warty uwagi Pan..ale z życiem intymnym wstrzyma sie przynajmniej przez jakiś czas ...chyba bede go poznawać ;)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Jakiej talii użyłaś, bo to szczególnie istotne w kwestii kochanków - zauważyłem, że talie Ciro na karcie kochanków pokazując właśnie kwestie zbliżeniowe niż wybory...

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Ja bym powiedział, że tutaj będzie bardziej coś na zasadzie "noski eskimoski" niż extra szał, jakoś tak mi się kojarzy wizerunek karty na tej konkretnej talii. Generalnie będziesz zadowolona, bo ostatecznie cesarzowa to karta spełnienia, ale tez cierpliwości, nie od razu, nie szybko i będzie to wymagało trochę Twojej inwencji.

Cesarz i 9 monet - jakiś facet będzie Cie podziwiał, ale będzie się też i bał, stąd dalej 7 monet czyli czekanie, as denarów - wejdź przez bramę, skorzystaj, pospotykaj sie, a czeka Cię spełnienie

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Cesarz nie zawsze jest antyseksualny :P

9 monet zależy przy jakich kartach, czasem jest to karta mówiąca bardziej o naszej wygodzie i prestiżu, o tym że jest nam z kimś dobrze po prostu, co przy niektórych kochankach może wskazywać na całkiem dobry seks chociaż całkowicie pozbawiony uczuć

Odnośnik do komentarza

Cesarz często pokazuje stałego partnera ale w lozku jest na pewno zdecydowany. 9 monet do dogadzanie sobie na bogato i inne praktyki ;) 7 monet w małzeństwie pokazuje rutynę. Kochankowie to bardzo namiętny i czuły seks. Cesarzowa wskazuje na seks gdzie głownie skupienie jest na kobiecie. Nie bede pisała co oznacza często as denarów. 

Jednak w tym kontekście widze ze poczekam na właściwego mezczyzne ...;) 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie poczekałam :) Cesarz określa Pana jego status społeczny, bardzo aktywny, 9 monet nie jestesmy w związku partnerskim, a rewelacyjnie potrafimy wykorzystac spędzany razem czas. Aktualnie ze względu na prace jestem w 7 monetach. Ostatnio czuje ogromny przypływ energii w zwiazku z tym moje dobre samopoczucie i potrzeby rosną  - wiec czekam teraz na tego Asa denarów Kochanków Cesarzowa :czarodziej:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Nie moze :) Dla mnie Cesarzowa to nie tylko opcja ciąży, ale tez aktywna, pewna siebie kobieta, ktora dokładnie wie czego chce i to bierze. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...