Jump to content

Medytacja ZWERYFIKOWANY

Guest Lianna

Recommended Posts

Guest Lianna

Wróciłam do medytacji, jak na mnie wpłynie? Zakładam czas trzech miesięcy, żebym mogła w miarę szybko zweryfikować ;).

Diabeł 4 Mieczy 2 Kielichy

Kocham tą pierwszą kartę :P Poważnie to bym odczytała, że lepiej będę radzić sobie ze stresem, bo Diabeł mi właśnie stres często pokazuje, bo obok "spokojne" 4 Mieczy. Może też dobrze wpłynie na relacje z innymi- 2 Kielichy :).

Guest ThePhoenix

A moze jeszcze bardzej opanujesz (diabel - mi on bardzo czesto pokazuje kontrole) medytacje, bedziesz spokojniejsza, wyciszysz sie, co wplynie na  relacje z ludzmi, puchary wiec moze intuicja sie polepszy i sprawi ze  bedziesz bardziej wrazliwsza na innych ludzi i bedziesz wyczuwac ich potrzeby. 

• 2 weeks later...
Guest SooYoung

Rozpuszczanie iluzji i radzenie sobie z męczącymi nawykami - zrywanie się z łańcuchów. 

Radzenie sobie z tym co przeszkadza, odwraca uwagę. Poprawa koncentracji i coraz lepsze wyciszenie. 

Widać zadowolenie z siebie, korzystne efekty, dobre działanie :)

Pod czas medytacji (4 mieczy) zrozumiesz powody braku równowagi w sobie, poukladasz przesadnie emocji, opanujesz nad instynktami, przez co zaakceptuje siebie i pokochasz, osiągniesz harmonię wewnętrzna :)

Powodzenia ;)

jak na mnie wpłynie?

Nie będzie łatwo, szczególnie na początku. Pojawią się jednak i pozytywne odczucia.

Spowoduje, że będziesz "musiała" stawić czoła swoim lękom i przyjrzenia się swoim myślom.

Godzinę temu, Yumeko napisał:

jak na mnie wpłynie?

Nie będzie łatwo, szczególnie na początku. Pojawią się jednak i pozytywne odczucia.

Spowoduje, że będziesz "musiała" stawić czoła swoim lękom i przyjrzenia się swoim myślom.

Na razie w miarę ok, choć nie tak łatwo wcale o koncentrację, ale powolutku małe kroczki :)

• 2 months later...
Guest Lianna

Weryfikacja

Jestem trochę spokojniejsza na pewno, ciężej jakoś mnie wkurzyć, wyprowadzić z równowagi- to zauważyłam. Chyba też mniej odczuwam skutki stresu, co może karta Diabła na początku pokazywała. Staram się w miarę regularnie medytować.

Dzięki Wszystkim za pomoc :thanks::1s_z:

• Moderator

Super, popatrz jakie ładne przejście z kajdanów diabła, przez izolacje i wyciszenie 4 mieczy do super samopoczucia w 2 pucharów. Extra

• Like 1
  • Ismer changed the title to Medytacja ZWERYFIKOWANY