Skocz do zawartości

Styczeń 2019 ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Matka, żona, dwójka nastolatków w domu, studiuję podyplomowo i 2 miesiąc jestem w nowej firmie.

 

Dom i rodzina: 5 buław, 7 denerów, 3 denarów - początek miesiąca kiepski, będą jakieś nieporozumienia, brak cieroliwości bym widziała, a później chyba moja szkoła się zaznacza

Życie zawodowe: król denarów, 6 mieczy, 8 pucharów+10 pucharów - początek miesiąca stabilny, szykuje się jakaś zmiana, z której początkowo nie będę z niej zadowolona, ale później jakoś przegryzę tą sytuację

Podyplomówka: as mieczy, świat, 9 mieczy+kapłan -  czekają mnie jakieś fajne zadania, dzięki którym się otworzę, będę też przeżywać, bo to nasz ostatni zjazd przed obroną...

Odchudzanie/siłownia/dieta: wieża, 4 buław, 2 mieczy - tu nastąpi jakaś duża zmiana, będę zadowolona, ale na koniec miesiąca jakieś wahania będą...

Rozwój duchowy: sąd, 3 miecze, królowa mieczy - będę się oczyszczać i będzie to dość bolesne, ale w mieczowej powiedziałabym, że skuteczne

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2019 o 22:49, Iwka78 napisał:

Matka, żona, dwójka nastolatków w domu, studiuję podyplomowo i 2 miesiąc jestem w nowej firmie.

 

Dom i rodzina: 5 buław, 7 denerów, 3 denarów - jakieś małe sprzeczki, gorąca wymiana zdań. Ewentualnie wspólnie spędzony czas w aktywny sposób. Bez większych wydarzeń, spokojnie, a może nawet trochę nudno. Pomoc dzieciom przy nauce? 

Życie zawodowe: król denarów, 6 mieczy, 8 pucharów+10 pucharów - tak jakby ktoś odszedł z pracy, co wywoła jakąś ulgę, radość. 

Podyplomówka: as mieczy, świat, 9 mieczy+kapłan -  bystry umysl, poszerzanie horyzontów oraz zagłębia ie wiedzy. Możliwa nauka po nocach. 

Odchudzanie/siłownia/dieta: wieża, 4 buław, 2 mieczy - aktywnie, ale trochę jakbyś zastanawiała się, czy to jest w tym momencie ważne. 

Rozwój duchowy: sąd, 3 miecze, królowa mieczy - odrodzenia jakiś starych traum. Aby się oczyścić trzeba uwolnić emocje, a tutaj widać kobietę, która podchodzi głową a nie sercem. 

 

Odnośnik do komentarza

Dom i rodzina: moze złościć zbyt powolny rozwój spraw, związanych z finansami i wyksztalceniem;

Życie zawodowe: może przyjdzie nowy szef, ku ogólne u zadowoleniu? :) Ewentualnie nowa ścieżka rozwoju, która przyniesie wewnętrzna satysfakcję :)

Podyplomowka: okres sesyjny, takie podsumowanie wiedzy i związane z tym nerwy. Kapłan i Świat raczej wskazują na to, że powinnaś zaliczyć :)

Odchudzanie/Siłownia/dieta: nagle i mocne schudnienie, w tej 4 bulaw - stabilne Ćwiczenia i zadowolenie efektem;

Rozwój duchowy: odrodzenie się, oczyszczenie przez ból, nabycie wiedzy w interesujących ciebie tematach. 

Milego stycznia ;)

Odnośnik do komentarza

Dom i rodzina: 5 buław, 7 denerów, 3 denarów -  trochę nerwów, może czekanie na coś już od dłuższego czasu i w końcu się uda

Życie zawodowe: król denarów, 6 mieczy, 8 pucharów+10 pucharów - może coś się zmienić porządku który był do tej pory. Ktoś może odejść lub ktoś może awansować, zmienić stanowisko pracy?

Podyplomówka: as mieczy, świat, 9 mieczy+kapłan -  możesz się poczuć zmęczona albo coś Cię zasmuci

Odchudzanie/siłownia/dieta: wieża, 4 buław, 2 mieczy - mogą pojawić się pokusy może trzeba będzie z nimi powalczyć ewentualnie z czymś się zmierzyć

Rozwój duchowy: sąd, 3 miecze, królowa mieczy - coś Cię może wzmocnić, dać do myślenia

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

***WERYFIKACJA***

Dom i rodzina: 5 buław, 7 denerów, 3 denarów - miałam bardzo trudną rozmowę z mężem na temat naszego związku
Życie zawodowe: król denarów, 6 mieczy, 8 pucharów+10 pucharów - początek miesiąca stabilny, a później miałam rozmowę z prezesem, która nie była miła, odeszła koleżanka z pokoju... i generalnie kolejne duże rozczarowanie
Podyplomówka: as mieczy, świat, 9 mieczy+kapłan -  zajęcia były super, ale byłam też już bardzo zmęczona i oczywiście się stresowałam
Odchudzanie/siłownia/dieta: wieża, 4 buław, 2 mieczy - Ha! zmiana była taka, że ani razu nie byłam na siłowni... bo zajęłam się domem, dzieciakami i odrabianiem lekcji z nimi
Rozwój duchowy: sąd, 3 miecze, królowa mieczy - myślę, że to się odnosi do mojej rozmowy z mężem

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Makrela zmienił tytuł na Styczeń 2019 ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...