Skocz do zawartości

Wezwanie do byłego pracodawcy ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

W roku ubiegłym miałam niewątpliwą przyjemność pracować dla jednego jegomościa, który nie tylko nie zapłacił mi za badania lekarskie, nie wypłacił pensji, ale też nie wystawił świadectwa pracy.

Zaraz po świętach wyłałam szanownemu wezwanie. Jestem nastawiona na wielką awanturę i raczej niczego dobrego się po nim nie spodziewam...

Postanowiłam popytać kart..

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że pracodawca zwróci mi koszty badań i wypłaci zaległe wynagrodzenie?
3 puchary, królowa pucharów, 8 denarów, 5 buław, eremita

Obstawiam, że nie wypłaci... w 3 pucharach widziałabym swój emocjonalny stosunek do sytuacji i dla mnie 3 pucharów trzeba odczytać jako odwróconą kartę. Myślę, że on mi powie, że się nie napracowałam i mi się nic nie należy, będzie się kłócić.

Jaki będzie miała finał ta sytuacja dla mnie?
Cesarz, 9 pucharów, kapłanka, 2 pucharów

Koniec końców dojdę z nim do porozumienia.

 

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że pracodawca zwróci mi koszty badań i wypłaci zaległe wynagrodzenie?
3 puchary, królowa pucharów, 8 denarów, 5 buław, eremita

 

Nic to nie da, sam z siebie nie zareaguje na wezwanie, w sensie że się przestraszy i Ci wypłaci. Jeśli chcesz coś osiągnąć to musisz ciężko o to powalczyć. Tu myślę o sądzie pracy. Inaczej zostaniesz się sama z tym problemem, jako ten Pustelnik.

 

Jaki będzie miała finał ta sytuacja dla mnie?
Cesarz, 9 pucharów, kapłanka, 2 pucharów

Ugoda jest możliwa. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że pracodawca zwróci mi koszty badań i wypłaci zaległe wynagrodzenie?
3 puchary, królowa pucharów, 8 denarów, 5 buław, eremita


będziesz musiała walczyć o te pieniądze. 5 buław to zacięta walka, ale potem ten spokojny szukający eremita jakbyś odpuściła?

 

Jaki będzie miała finał ta sytuacja dla mnie?
Cesarz, 9 pucharów, kapłanka, 2 pucharów

 

No jednak cesarz to władca twardy facet i przy nim karta zadowolenia. Kapłanka spokojna a przy niej karta komfortu.

Takie mam wrażenie, że te karty mówią o tym, że jak odpuścisz to przyniesie Ci to więcej spokoju a jemu głupią satysfakcję.

 

powodzenia kochana!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

3 puchary to niepoważne podejście

królowa pucharów to także kobieta umartwiająca się

8 denarów - praca, mozolne staranie się o coś

5 buław - walka, szarpanie się

eremita - izolacja, asceza....

on będzie Cię zbywał, Ty będziesz się denerwować, walka o pieniądze przeciągnie się w czasie, ostatecznie jeśli cokolwiek wypłaci to niewiele

 

Cesarz - gość ma władzę

9 pucharów - dobra mina do złej gry

Kapłanka - nie starczy Ci sił, wycofasz sie

2 pucharów - porozumienie

Konflikt zakończycie ugodą, aczkolwiek że niesymetryczną na Twoją niekorzyść, on tu wyszedł w karcie zwycięzcy

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo dziwnie to karty pokazały...

Ja się bardzo bałam tej konfrontacji, bo facet jest nieobliczalny... bałam się jego... minęło już dużo czasu, byłam tam zatrudniona w maju i byłam tylko 3 dni... natomiast mój mąż mnie bardzo naciskał, abym olała pieniądze, ale walczyła o świadectwo i pit 11.... i to zrobiłam tylko pod wpływem jego nacisków...

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Wezwanie do byłego pracodawcy ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...