Jump to content

zabieg

panna.marta

Recommended Posts

Za tydzień wybieram się na zabieg. Czy będę zadowolona z efektu?

6 buław, sąd ostateczny XX, 3 puchary dołożona kapłanka II

wygląda na to, że tak widać radość w 6 buław i 3 pucharów ciekawi mnie kapłanka. Jakieś pomysły? 

Guest SooYoung

Będziesz zadowolona.

Zwłaszcza koleżanki zauważą zmianę i będą Cię komplementować. 

Karta Kapłanki często wskazuje na osobę doświadczoną w tematach zdrowotnych, więc osoba powinna być ok. Kapłanka to też tajemnica, tu może efekt zabiegu będzie "ukryty" i tylko niewiele osób dowie się o zmianie, jeśli zdecydujesz się im powiedzieć.

weryfikacja.

Zabieg był wczoraj. Jestem zadowolona, efekt lepszy niż poprzednio i pani bardzo fajna - opiekuńcza, miła i przede wszystkim bardziej kompetentna niż ostatnia.

• 4 weeks later...

Weryfikacja. Sam przebieg badania w porządku.  Pani kapłanka bardzo miła i opiekuńcza albo to była pielęgniarka albo technik. Natomiast wyniki nie za dobre:( więc karty zbyt łaskawie. Czekam na konsylium. Tam lekarze podejmą decyzję co ze mną dalej będzie. Może ja wyszłam tu jako  kapłan czekająca na opinię a sąd jako jakieś pozytywne rozwiązanie?

Edited by panna.marta

Rano byłam nie przytomna i zle zrozumiałam. Myslalm ze miałaś jakiś zabieg, ktory sie nie udał. Wiec odczytałam to jaka powtórkę. Jesli zaś pytasz o efek jakiś badań ? Nie bardzo dokładnie rozumiem o co pytasz ...to karty pokazują zadowolenie 6 buław, Sad pokazuje nawrot problemu wynikający z 3 pucharow ...cos moze sie jakby odnawiać