Jump to content

Badanie

panna.marta

Recommended Posts

Mam za 3 tyg badanie ditoczy ono dróg moczowych.  Trochę się boję.  Pytanie do kart jaki będzie wynik mojego badania?

Kapłanka II, 9 kielichów, 3 monety dołożone 4 monety

Mam wrażenie, że nie będzie źle, ale te 3 monety to karta systematycznej pracy więc być może coś trzeba będzie zrobić żeby była pełnia szczęścia.  W każdym razie dramatu nie ma.

Guest SooYoung

I znowu karta Kapłanki która pokazuje, osobę doświadczoną, wskazuje też na pielęgniarkę, jeśli to badanie będzie wymagać ingerencji - to wszystko przebiegnie sprawnie i bezpiecznie / 4 denary/. Wynik może być w porządku ale postaraj się zapobiegać dalszym problemom.

Karta 9 kielichów jako płyny w organizmie, ale to też karta mówiąca o seksie, sprawach seksualnych, czyli informacja od kart że komplikacje są związane ze sprawami seksualnymi, a karta Kapłanki to też sprawy kobiece, więc potem może być wskazanie do badań ginekologicznych.

3 monety to dodatkowy wydatek - dodatkowe badania, początek pracy nad powrotem do stabilnej sytuacji. Też informacja od kart żeby pilnować tych dwóch spraw razem, bo z czasem mogą powrócić.

Kaplanka pewnie będzie cię badać, a 3 monet - to właśnie badanie. 9 kielichow - to te właśnie drogi, 4 monet - sytuacja stabilna, no ewentualnie może być jakas sztywność, zwolnienie procesów. 

Karty nie są złe, także powinno być dobrze :)

Edited by Nice

Kaplanka choroba utajona, często nie dająca widocznych objawów. 

9 pucharow dla mnie wskazuje sferę seksualna. 

3 monety to kuracja trwająca troche czasu, ewnetualnie jakiś zabiega na pograniczu kosmetologii. 

4 monety często pokazuje zrosty, unieruchomienie byc moze w tym przypadku oznacza unieruchomienie namnażania sie jakis bakterii, wirusa.

Edited by zakretka23
  • Thanks! 1

Ja też jestem zdania, że mogą być powiązania ze sprawami typowo kobiecymi czyli ginekologicznymi i będzie trzeba zrobić badania pod tym kątem.

Zdrówka :)

• Thanks! 1
W dniu 5.01.2019 o 10:36, panna.marta napisał:

Za 3 tygodnie wybieram się na badanie. Rzecz dotyczy dróg moczowych. Trochę się boję.  Pytanie do kart jaki będzie wynik mojego badania?

Mam wrażenie, że nie będzie źle, ale te 3 monety to karta systematycznej pracy więc być może coś trzeba będzie zrobić żeby była pełnia szczęścia.  W każdym razie dramatu nie ma.