Jump to content

OOBE czy moze Paraliż senny


Edith000

Recommended Posts

Wczoraj nie mogłam zasnąć, o 4.00 rano włączyłam medytacje żeby odprężyć się i wreszcie iść spać. Czułam się super, leżałam na brzuchu i pojawiło się uczucie spadania, przekręcilam się na plecy i od razu poczułam drgawki całego ciała, czułam,że moja głowa i część klatki piersiowej chce się oderwać aż tu nagle ciach....siedzi czarna postać z jasno niebieskimi oczami, które zmieniły się na czerwone, po chwili pojawiła się mgła i twarz dziecka, która za chwili zniknęła i znowu ta upierdliwa postać, ktora kazała patrzeć się prosto w oczy. Oczywiście próbowałam krzyczeć, ruszyć się, po chwili chciałam uspokoić siebie ale niestety nie udało się. Odzyskałam czucie w ciele i świadomość.

Czy to mogły być początki OOBE? Jak pokonać ten paraliżujący strach? Czytalam,że jest to spowodowane wewnętrznymi blokadami duszy...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Trzeba zrozumieć, że paraliż senny nie jest niczym strasznym i nic podczas takiego paraliżu nas nie skrzywdzi. Nie ma jasnej recepty na przezwyciężenie strachu, można się do paraliżu jedynie przyzwyczaić.

Panikując tylko pogłębiamy strach, bo wszystko zaczyna się strasznie dłużyć. Paraliż senny występuje bardzo często podczas ćwiczenia OOBE czy LD, nie ma w tym nic dziwnego. Może to oznaczać, że jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia celu. Temat już dość stary, ale niech odpowiedź zostanie dla następnych zainteresowanych tym tematem. Są to bardzo ciekawe zagadnienia, które warto zrozumieć, mogą wnieść dużo do życia danej osoby:)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...