Skocz do zawartości

OOBE czy moze Paraliż senny


Edith000

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj nie mogłam zasnąć, o 4.00 rano włączyłam medytacje żeby odprężyć się i wreszcie iść spać. Czułam się super, leżałam na brzuchu i pojawiło się uczucie spadania, przekręcilam się na plecy i od razu poczułam drgawki całego ciała, czułam,że moja głowa i część klatki piersiowej chce się oderwać aż tu nagle ciach....siedzi czarna postać z jasno niebieskimi oczami, które zmieniły się na czerwone, po chwili pojawiła się mgła i twarz dziecka, która za chwili zniknęła i znowu ta upierdliwa postać, ktora kazała patrzeć się prosto w oczy. Oczywiście próbowałam krzyczeć, ruszyć się, po chwili chciałam uspokoić siebie ale niestety nie udało się. Odzyskałam czucie w ciele i świadomość.

Czy to mogły być początki OOBE? Jak pokonać ten paraliżujący strach? Czytalam,że jest to spowodowane wewnętrznymi blokadami duszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trzeba zrozumieć, że paraliż senny nie jest niczym strasznym i nic podczas takiego paraliżu nas nie skrzywdzi. Nie ma jasnej recepty na przezwyciężenie strachu, można się do paraliżu jedynie przyzwyczaić.

Panikując tylko pogłębiamy strach, bo wszystko zaczyna się strasznie dłużyć. Paraliż senny występuje bardzo często podczas ćwiczenia OOBE czy LD, nie ma w tym nic dziwnego. Może to oznaczać, że jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia celu. Temat już dość stary, ale niech odpowiedź zostanie dla następnych zainteresowanych tym tematem. Są to bardzo ciekawe zagadnienia, które warto zrozumieć, mogą wnieść dużo do życia danej osoby:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...