Skocz do zawartości

Styczeń Willow


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo krótko :)

Klimaty, nastrój, aura: 7 bulaw+ 6 monet + 3 mieczy 

Zacznie się w trybie bojowym ( :D), potem taka równowaga i pomoc wzajemna (komuś), a potem ból, może związany z pewną decyzja. 

Główne zdarzenia: 5 monet+ Paź Monet + 10 monet (9 kielichow) 

Same monety - na razie jeszcze nadal choruje... Moze dostanę jakąś lepszą propozycje pracy? Też moze być zadowolenie i satysfakcja sprawami rodzinnymi :)

Odnośnik do komentarza

Klimaty, nastrój, aura: 7 bulaw+ 6 monet + 3 mieczy 

Będziesz się bronić przed przyjęciem pomocy od kogoś albo ktoś nie będzie chciał tej pomocy od Ciebie.

 

Główne zdarzenia: 5 monet+ Paź Monet + 10 monet (9 kielichow)

Ja bym widziała przypływ gotówki, który poreperuje w znaczący sposób domowy budżet.

Zdrówka w nowym roku :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Klimaty, nastrój, aura: 7 bulaw+ 6 monet + 3 mieczy - coś Cię może zmartwić jakby jakaś niemoc w pewnej sprawie bardzo chcesz, walczysz, ale wiesz że nic nie możesz zrobić.

 

Główne zdarzenia: 5 monet+ Paź Monet + 10 monet (9 kielichow)  -  jakaś pomoc finansowa, wsparcie, przypływ gotówki ewentualnie powrót do zdrowia , jednak bardziej bym stawiała na coś z finansami.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.01.2019 o 12:10, Willow napisał:

Bardzo krótko :)

Klimaty, nastrój, aura: 7 bulaw+ 6 monet + 3 mieczy 

będziesz czuła się zmęczona i przeciążona, możliwe, że wypalona energetycznie i na koniec miesiąca zdołowana

 

Główne zdarzenia: 5 monet+ Paź Monet + 10 monet (9 kielichow) 

masz poczucie jakiegoś braku, ale pojawi się jakaś szansa i powinnaś być zadowolona z tej szansy

 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Wygląda na to, żeby nie pożyczać komuś/z rodziny lub znajomym/ pieniędzy, bo potem będą kłopoty z ich odzyskaniem do tego dochodzi poczucie wykorzystania i ból z tego powodu.

Zwróć uwagę czy mąż komuś nie pożyczy, czy ktoś go nie namówi, bo z tego powodu może pojawić się konflikt między wami. Jeszcze opcja że jedno z was będzie za tym żeby pożyczyć a druga osoba będzie się przed tym bronić.

Karty 10 pucharów z 9 pucharów to jednak zadowalająca sytuacja i dobry nastrój, więc ten co pożycza, potrzebuje/5 monet/ wcale nie ma tak źle jak to przedstawia, albo sytuacja nie będzie tak tragiczna jak się mu wydaje. 

 

Willow życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

Odnośnik do komentarza

Hmmm a moze w tym miesiącu głownie bedzie chodzić o pieniadze i będziesz miała z tego powodu stres, ale jesli masz takie problemy to okaże się ze to czym sie stresowała nie ziściło sie i nie jest tak zle. Nawet jest dobrze - poradziłam sobie :) a myślałam ze nie dam rady - cos w tym stylu. Moze nawet nie chodzi koniecznie o pieniadze ale jakieś codzienne sprawy.  

Odnośnik do komentarza

Mi też się wydaje, że chodzi o jakieś sprawy codzienne, lub rzeczywiście o to podanie, bo sprawy finansowe całkowicie ogarnia mąż, ja w to się w ogóle nie wkręcam i z tego powodu się nigdy nie klocimy :D

Klocimy się z innych powodów - chyba bym już wolała te pieniądze :D

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

No też prezentem nie jestem - nie mam w tym sensie iluzyj: jestem histeryczka zupełnie nie do zniesienia, no i zaburzenie mam affektywne, czyli emocjonalne. Życie że mną jest bardzo nieproste. Kocham go, on o mnie dba i troszczy, no ale razem jesteśmy problematyczni :))

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja:
 

W dniu 7.01.2019 o 12:10, Willow napisał:

Klimaty, nastrój, aura: 7 bulaw+ 6 monet + 3 mieczy 

Zacznie się w trybie bojowym ( :D), potem taka równowaga i pomoc wzajemna (komuś), a potem ból, może związany z pewną decyzja. 

 

W dniu 7.01.2019 o 12:10, Willow napisał:

Główne zdarzenia: 5 monet+ Paź Monet + 10 monet (9 kielichow) 

Same monety - na razie jeszcze nadal choruje... Moze dostanę jakąś lepszą propozycje pracy? Też moze być zadowolenie i satysfakcja sprawami rodzinnymi :)

 

W dniu 7.01.2019 o 12:25, szarotka1 napisał:

Klimaty, nastrój, aura: 7 bulaw+ 6 monet + 3 mieczy 

Będziesz się bronić przed przyjęciem pomocy od kogoś albo ktoś nie będzie chciał tej pomocy od Ciebie. 

 

Główne zdarzenia: 5 monet+ Paź Monet + 10 monet (9 kielichow)

Ja bym widziała przypływ gotówki, który poreperuje w znaczący sposób domowy budżet.

Zdrówka w nowym roku :)

 

W dniu 9.01.2019 o 19:18, Tullia napisał:

Jakiś stres, albo o coś zawalczysz, potem pomoc i coś Ci sprawi ból.

 

Początkowo brak kasy, potem jakaś propozycja i finansowo znacznie lepiej :)

 

W dniu 9.01.2019 o 21:24, panna.marta napisał:

Klimaty, nastrój, aura: 7 bulaw+ 6 monet + 3 mieczy - coś Cię może zmartwić jakby jakaś niemoc w pewnej sprawie bardzo chcesz, walczysz, ale wiesz że nic nie możesz zrobić.

 

Główne zdarzenia: 5 monet+ Paź Monet + 10 monet (9 kielichow)  -  jakaś pomoc finansowa, wsparcie, przypływ gotówki ewentualnie powrót do zdrowia , jednak bardziej bym stawiała na coś z finansami.

 

W dniu 13.01.2019 o 20:32, Iwka78 napisał:

Bardzo krótko :)

Klimaty, nastrój, aura: 7 bulaw+ 6 monet + 3 mieczy 

będziesz czuła się zmęczona i przeciążona, możliwe, że wypalona energetycznie i na koniec miesiąca zdołowana

 

Główne zdarzenia: 5 monet+ Paź Monet + 10 monet (9 kielichow) 

masz poczucie jakiegoś braku, ale pojawi się jakaś szansa i powinnaś być zadowolona z tej szansy 

 

W dniu 14.01.2019 o 09:01, Woman napisał:

Wygląda na to, żeby nie pożyczać komuś/z rodziny lub znajomym/ pieniędzy, bo potem będą kłopoty z ich odzyskaniem do tego dochodzi poczucie wykorzystania i ból z tego powodu.

Zwróć uwagę czy mąż komuś nie pożyczy, czy ktoś go nie namówi, bo z tego powodu może pojawić się konflikt między wami. Jeszcze opcja że jedno z was będzie za tym żeby pożyczyć a druga osoba będzie się przed tym bronić.

Karty 10 pucharów z 9 pucharów to jednak zadowalająca sytuacja i dobry nastrój, więc ten co pożycza, potrzebuje/5 monet/ wcale nie ma tak źle jak to przedstawia, albo sytuacja nie będzie tak tragiczna jak się mu wydaje.  

 

W dniu 14.01.2019 o 10:17, zakretka23 napisał:

Hmmm a moze w tym miesiącu głownie bedzie chodzić o pieniadze i będziesz miała z tego powodu stres, ale jesli masz takie problemy to okaże się ze to czym sie stresowała nie ziściło sie i nie jest tak zle. Nawet jest dobrze - poradziłam sobie :) a myślałam ze nie dam rady - cos w tym stylu. Moze nawet nie chodzi koniecznie o pieniadze ale jakieś codzienne sprawy.  




Klimaty, nastrój, aura: 7 bulaw+ 6 monet + 3 mieczy 
Chodziło o relacje międzyludzkie, podejrzewam :) Za mocno wałczyłam o równowagę, aż do przesady i bólu.

Główne zdarzenia: 5 monet+ Paź Monet + 10 monet (9 kielichow)
Do czynienia z finansami nie miałam za mocno, ale rzeczywiście, był powrót do zdrowia + była propozycja pracy wewnątrz firmy, ale się nie dostałam. Też podejrzewam, że w Paziu i 10 monet mogła zaznaczyć się sesja na uczelni (w taki nieoczywisty sposób), a w 9 kielichów bardzo przyjemna komunikacja z ludźmi z tej samej uczelni :)
W domu też były przyjemne klimaty, także to też. W 5 monet - to może jeszcze zaznaczyło się to, że tęskniłam za mamą (od dziecka jestem do nie mocno przywiązana), która przyjeżdżała do mnie na święta i właśnie na początku stycznia pojechała powrotem.

Dzięki wszystkim za spojrzenie i pomóc w interpretacji:bukiet:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...