Skocz do zawartości

Nauka języka :)


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi pójdzie nauka języka ? Idzie idzie i pójść nie moze ;)

1. Sytuacja obecna: Świat mam kontakt

2. Przyczyna: Królowa mieczy wiem, ze ta umiejetność jest w tej chwili konieczna 

3. To co przeszkadza: 4 puchary nie mam pomysłu na efektywna naukę, ktora by mnie nie znudziła 

4. To co pomoże: Sprawiedliwosc wymóg językowy w pracy albo szkoła języka obcego oraz sumienna nauka 

5. To co nieuniknione: 5 moment wydatków z tym związanych 

6. Wynik: As buław obym wiecznie nie zaczynała :) as buław to moze byc poczatkiem śmiałego używania w praktyce tego języka, gdyż as buław to działanie 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

1. Karta świata mi się kojarzy w tym pytaniu z oknem na świat, z tym że komunikujesz się ze światem, że jesteś wielojęzyczna

2. Królowa mieczy jest kartą intelektu i fachowego wsparcia

3. 4 pucharów znudzenie i niedostrzeganie, może po prostu Ci się nie chce, bo myślisz, że jakoś to będzie, albo nie chce mi się, bo nie widze z tego korzyści tu i teraz

4. Sprawiedliwość to rozliczenie, to sprawy urzędowe, faktycznie sytuacja może Cię zmusić

5. 5 monet to karta zubożenia i szukania pomocy, więc z jednej strony owszem wydatki poniesione, a z drugiej sytuacja wymusi byś się nauczyła, ładnie mi to koresponduje z kartą sprawiedliwości, na mojej tali tak się postaci układają, że w tym rozkładzie żebraki idą w kierunku temida.... czyli możesz potrzebować się tego nauczyć z uwagi na wymóg formalny

6. As jako początek działania, impuls, szansy, ale nie efektu

 

mniemam, ze nie bardzo Ci to pójdzie, tzn uczyć się będziesz, ale czy się nauczysz? Wiesz as jako karta wynikowa nie mówi nigdy o efekcie a jedynie o szansie :P

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Sytuacja obecną - wprost opisuje naukę języka, kontakty, chyba że musisz się go uczyć właśnie dla kontaktow/podróży. 

2. Przyczyna: zdobywanie wiedzy;

3.co przeszkadza: szybko się nudzisz;

4. Co pomaga: balans między nauka a przyjemnością, sumienne i systematyczne podejście. 

5. Nieuniknione: mi się tu nawet porzucenie nauki się widzi - karta samotności i poczucia się porzuconym i zastawionym. Ale może, rzeczywiście, będzie, rozglądać się za pomocą. 

Wynik: no... Wydaje mi się, że zaczniesz płonąć pasja do czegoś innego :)) rozpoczniesz inny proces. 

Powodzenia ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Teraz jedynie mam kontakt z językiem z własnej nie wymuszonej woli ...osłuchuję się, czytam itd nie uciekam przed obcokrajowcami ale mierze sie z ich pytaniami choćbym miała machać jedynie rękami ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Podstawowym znaczeniem karty 5 monet jest bieda... zależy jeszcze jak to u Ciebie na talii wygląda, ale zazwyczaj ta karta jest tak rysowana. że widać na niej ludzi biednych, którzy gdzieś idą, może szukają rozwiązań, ale generalnie jest tam ubóstwo, więc w tym co nieuniknione widać, z jednej strony wydatki, ale z drugiej tak jak mówisz... brakować będzie słówek. Ta karta mi nigdy nie pokazała wychodzenia z tej biedy, anie radzenia sobie.... bardziej takie wypatrywanie lepszego losu i przeczekanie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Taka ciekawostka bede gościć przez jakiś czas Ameryknake zobaczymy jak bedzie mi szło językowo :) a na siłowni ciagle poznaje nowe Rosjanki :ok: wiec to moja karta Swiat otaczają mnie obcokrajowcy tylko korzystać 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...