Skocz do zawartości

Divina dla Kremilek 3 ZWERYFIKOWANY


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Cytat

Zanosi się na to, że będę stała klientką Diviny :z_jezorem:

Tym razem proszę o odpowiedź na pytanie czy otrzymam przesyłkę. Kupiłam na OLX książki, zapłaciłam z góry (jak głupia - bez pobrania) i wydaje mi się, że sprzedająca coś kręci. Paczka powinna pojawić się w tym tygodniu, teoretycznie powinna być dziś, no ale poczta to poczta i różnie bywa. 

Talia obojętna, co wybierzesz to będzie o.k :) 

Króliczku kochany, jakże mnie cieszy Twoja niepowstrzymana ciekawość i pociąg do eksperymentów :D

 

Na pytanie czy otrzymam przesyłkę wypadły takie karty:

10 trefl - Dama trefl - Król karo

 

Pojechałam dalej i zapytałam o osobę sprzedającej, tym razem tarota:

odwr. 5 buław - odwr. 9 kielichów - odwr. 10 kielichów

 

I pojechałam dalej ;) tym razem z ciekawości co się dzieje z paczką, co spowodowało że nie doszła jeszcze:

odwr. Wieża - odwr. Księżyc - odwr. As kielichów

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi bardzo fajnie że pojechałaś dalej, ciekawa jestem czy się wyjaśni kto zawalił w razie jak paczka nie dojdzie.

 

Na pytanie czy otrzymam przesyłkę wypadły takie karty:

10 trefl - Dama trefl - Król karo

chyba dojdzie ta paczka, 10 trefl kojarzę z kłopotami ale jest na pozycji "było", dama trefl na aktualnej sytuacji - ktoś pomocny (ruszy sprawę) i król karo - dobre, korzystne zakończenie. 

 

Pojechałam dalej i zapytałam o osobę sprzedającej, tym razem tarota:

odwr. 5 buław - odwr. 9 kielichów - odwr. 10 kielichów

odwr 5 buław tutaj kojarzę ją z niecierpliwością, zbyt szybkim i pośpiesznym działaniem
odwr 9 kieli - przesada, ograniczenie (w charakterze to bym powiedziała że przekłada się na upór / nietolerancja typu " ja mam rację"
odwr 10 kieli też przesada i łatwo się złości
ogólnie: typ emocjonalny, nerwowy, pośpieszny ale nie wynika z tego, że nieuczciwy (chyba?)

 

I pojechałam dalej ;) tym razem z ciekawości co się dzieje z paczką, co spowodowało że nie doszła jeszcze:

odwr. Wieża - odwr. Księżyc - odwr. As kielichów

Wieża coś się zablokowało - Księżyc - na skutek błędu - As kielichów - coś źle ulokowane, uciekanie w marzenia - pewnie ktoś na jakimś etapie coś schrzanił przez rozkojarzenie. Może to ta sprzedająca coś poknociła, skoro wyszła jako osoba nerwowa, chociaż Wieża na początku pokazuje raczej instytucję, czyli tutaj pocztę.

 

 

 

  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mam podobne zdanie, chociaż co do tej paczki jest opcja, że jak nie dotrze, to otrzymasz zwrot kasy, bo Król karowy to poważny facet, wiarygodny, zwłaszcza pod względem finansowym (albo matrymonialnym).

 

Facetkę określam jako emocjonalnie działającą, w pośpiechu, niecierpliwie a to oznacza, że osoba działająca w ten sposób jest niezbyt dokładna i mogła czegoś nie dopilnować, źle coś wpisać/ zaadresować itp. Tu widać działanie pod wpływem emocji, nie jest to pod wpływem wyrachowania, więc nie zakładam nieuczciwości, działania rozmyślnego, z premedytacją.

 

co do paczki: ewidentnie błąd, niedopatrzenie i to raczej ze strony instytucji (Wieża). Ale też biorąc pod uwagę osobę sprzedającej może to być i jej błąd, czyli dwa w jednym.

 

Generalnie takie sprawy rozwiązuje reklamacja, ale czy pani przyzna się, że popełniła błąd, jeśli rzeczywiście wina leży po jej stronie? - tutaj - jeśli brać pod uwagę karty - wątpię ;) - pewnie będzie wina poczty  :sark:

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Co do pytań dodatkowych to zgadzam się z wami, a co do paczki - tu przychylam się do wersji zwrotu kasy, bo jak rozważam całość, to widzi mi się, że ona zaginęła, kobieta nie wygląda na oszustkę. Dama trefl może wskazywać na kobietę, która paczkę wysłała (i także tu nie jest to oszustka) 10 treflowa to trudności ogólnie mówiąc (u mnie to awantura albo choroba, adekwatnie do sytuacji "awantura" o paczkę) a król karo wskazuje raczej na pieniądze w zakończeniu tej sprawy. 

Chociaż z drugiej strony jeśli to książki, to karo jest też nośnikiem informacji, a książki to informacja właśnie. Jednak króla bardziej wiążę z kasą (i dobrymi wieściami w tej dziedzinie) niż z samą czystą informacją (tu niesioną przez książki).

 

Ciekaw jestem zakończenia tego. Uczestniczę w tym eksperymencie z ciekawości, bo ja też jestem sceptykiem jeśli idzie o wróżby maszynowe, a czy się dam do nich przekonać czy nie to zależy od tego ile wyjdzie odpowiedzi prawidłowych, nieprawidłowych i ile na granicy :D 

To świetny temat badawczy.

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarła, z dużym opóźnieniem. Czyja wina - poczty na pewno, bo dziewczyna wysłała paczkę w terminie, co było widać na monitoringu. Ale nie zrobiła skanu i dopiero jak poszła się awanturzyć na pocztę, to otrzymała numer przesyłki. Podobno awanturę wycięła na cztery fajery. Z korespondencji z nią wynika, że to energiczna i emocjonalna kobieta i zależy jej na dobrej marce. Deklarowała, że w razie jak książki nie dotrą to odda pieniądze i wierzę, że tak by zrobiła.

 

Dzięki wam, jesteście wielcy :) 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czyli wszystko się zgadza :wpunkt:

Szczerze: ja też podchodzę do maszyny jak pies do jeża, i nadal zastanawiam się  czy to działa na zasadzie rachunku prawdopodobieństwa, czy jednak coś w tym jest. Na razie spełniły się wróżby krótkoterminowe, zobaczymy jaka będzie weryfka dla tych dłuższych. 

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Divina dla Kremilek 3 ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...