Skocz do zawartości

Prognoza roczna


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Co roku staram się na jego początku stawiać prognozę roczną na kilka dziedzin życia:

Ogólne nastawienie w tyk roku: 8 mieczy - 8 pucharów - as denarów - połączenie 8 mieczy z 8 kielichów to stany depresyjne, ograniczenia i blokady, ciężkie serce, silne negatywne emocje pchające ku zmianom i nowym możliwościom jakie niesie ze sobą as denarów

Miłość uczucia - Rycerz mieczy - 3 pucharów - koło fortuny - w uczuciach bardzo przewrotnie i dynamicznie, rycerz mieczy wiąże się z porywczością, ale także kłótniami i agresją, z kolei 3 pucharów to lekkie przyjemne znajomości, koło fortuny mówi zaś o zmienności, pełen kalejdoskop uczuć i emocji w tym roku,

Relacje, związki - Król denarów - Królowa pucharów- Rydwan - tutaj jakby Pani poznana w podróży się pokazała, relacja z tą kobietą

Praca - Kapłan - Sąd - As buław - i tu mamy piękne karty, Kapłan już kiedyś pokazał mi znalezienie nowej pracy, Sąd to przecież odrodzenie - as buław jako aktywność i działanie, nowa praca dobra dla mnie

Pieniądze - Królowa denarów - Paź mieczy - 6 buław - może dlatego wyszła królowa, że król już wcześniej wyszedł? Ale ta karta mówi o dobrej sytuacji finansowej i stabilności,  pazik może wprowadzaj jakiś niepokój i nerwowość, ale dalej 6 buław mówi że założony wcześniej cel zostanie osiągnięty.

To co będzie dla mnie najważniejsze - 2 buław - Pustelnik - Głupiec - tutaj zastanowienie się i wybranie właściwej drogi, 2 buław mówi o zastanawianiu się co wybrać, a pustelnik mówi o rozmyślaniu, poznawaniu siebie, medytacjach i rozważaniu, te dwie karty ładnie się ze sobą łączą jako poszukiwanie nowego (głupiec) pomysłu na siebie

To co niespodziewane w tym roku: 3 miecze - 3 buław - Kochankowie - rozczarowanie swoimi planami i dokonanymi wyborami (może być też aspekt jakiegoś trójkąta uczuciowo erotycznego)

 

Ogólnie rok dobry pod kątem finansowym i zawodowym, niestabilny pod kątem uczuć, choć może przynieść partnerkę, aczkolwiek ogólnie rok pod znakiem stresów, silnie negatywnych emocji i ograniczeń samego siebie. Trzeba uważać na wybory jakiś się dokonuje.

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...