Skocz do zawartości

Praca zawodowa


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Od grudnia jestem w nowej pracy - duzo nauki i pracy, ludzie dość znerwicowani ale przychylni ...nie wiem czy to miejsce dla mnie :) wolny duch ..jak sie potoczy praca zawodowa do pol roku ? Jesli chodzi o runu jestem początkująca i posłużę sie intuicja :) 

Odala Laguz Algiz 

 

Wiec nowa praca przydarzyła mi sie nie bez powodu i mimo, ze na początku moze wydawać sie złym wyborem przy zachowaniu cierpliwosci, akceptacji moze przynieść dobrobyt. Jest początkiem nowego, a nowe uruchomii przepływ energii, ktora to była zblokowana przez ostatnie lata. Jesli podejde w sposób pozytywny do nowej pracy moze byc początkiem nowej, obiecującej i satysfakcjonującej drogi. Runa Algiz mowi o tym ze znalazłam sie w odpowiednim miejscu dla siebie choc moze trudno teraz w to uwierzyc. Ryzyko, ktore teraz podjęłam w przyszłość przyniesie odpowiednie dla mnie profity. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z twoją interpretacja: firma (othala), miejsce, gdzie się znalazłaś, sprzyja twojemi rozwojowi wewnętrznemu( laguz, algiz). To nowa droga, którą cię nauczy pokonywać szczęśliwie trudności :)

Nieprzypadkowe miejsce w pracy - to etap, potrzebny ciebie dla zaawansowania, rozwoju :)

Tak to widzę ;)

Może ktoś lepiej powie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Ja to czytam inaczej.

Odala - to miejsce przyjazne, tu jest na pozycji przeszłości, a więc jest to przyczyna, która wpłynęła/ doprowadziła do tego, co jest teraz. Ona oznacza własność, ojcowiznę, w skrócie dom, miejsce, które jest twoją przystanią. A więc szukając dobrego miejsca trafiłaś do tej pracy.

Laguz to woda, żywioł płynny - coś co się nieustannie zmienia (lub co trzeba zmienić bądź odblokować) - jest na pozycji teraz. Wskazuje, że  sytuacja może się zmienić. 

Algiz - na pozycji co będzie, przyszłość tej sprawy.  I tu moim zdaniem nie mówi, że "jesteś chroniona" i "wszystko będzie dobrze". Raczej mówi, jako runa przystosowania się do sytuacji, że o ile się przystosujesz do warunków (może coś właśnie odblokowując, może swoje obawy co do tej pracy powinnaś puścić z wodą ;) ) to zostaniesz w tym domu (tej pracy) i będziesz się w niej czuła bezpiecznie.

Laguz na pozycji teraz jednocześnie mówi, że ta woda cały czas płynie - nie jesteś stabilna, bijesz się z myślami: zostać czy odejść. Ponieważ jest to żywioł wody niebezpiecznej (wzburzonej - tu trzeba poczytać poematy), to masz obawy co do tego miejsca.

Dlatego wnioskuję, że jeśli Ty się przystosujesz, to zostaniesz, wciągniesz się tam i będzie o.k.

Jeśli nie przystosujesz się - nadchodzą zmiany (inne miejsce) które też nie będą złe.

 

Od siebie dodam, że jak się wykłada runy (zresztą i karty też) to dobrze jest określić co która pozycja znaczy. Układy runiczne to jednak nie tarot, one rządzą się swoimi zasadami, a są szkoły, które zalecają Trzy Norny czytać odwrotnie. I wtedy sens się zmienia. Założyłam, że tu ma być czytane od lewej do prawej, czy tak?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za interpretacje :) to prawda, ze bije sie z myślami. Jak mam prace to mi sie podoba, jak siedzę bezczynnie to szukam od razu nowej pracy. Generalnie ludzie tutaj sa zestresowani, a ja jestem spokojna istota i nie widze powodu by sie denerwować. Chciałabym kiedys pracować z takimi ludźmi którzy lubią swoja prace i nie uważają ze błąd to koniec swiata :) maja pasje i moze nie patrzą na mnie jak na ufoludka. Generalnie robie swoje i nie opowiadam o swoim zyciu. Jednym słowem znalazłam sie w jakimś chaosie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...