Skocz do zawartości

Wysłane CV


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo, ze znienilam prace miesiąc temu nawyk wysyłania CV jest zbyt silny. Zreszta obiecałam sobie, ze nie zaniedbam juz tego tematu. Szczególnie jedna oferta przykuła moja uwagę, gdyż ktos trzy miesiące temu powiedział, ze powinnam popytać czy kogos tam nie szukają. Dwa tygodnie patrze a tutaj oferta w internecie do tej firmy ...wiec wysłałam ...czy bedzie odzewem na moja aplikacje ?

 

Kolo Fortuny Gwiazda 7 monet 6 buław 

 

Jest szansa na zaproszenie mnie na rozmowę i nawet mam szanse na prace, na ktora bede musiała poczekać jakiś czas - to by mi bardzo pasowało najlepiej od czerwca ;) 

Odnośnik do komentarza

Myślę zakretko, że to bardzo dobre posunięcie :)  - z kart wynika, że odzew będzie (o to właśnie pytasz) i mam nadzieję, że w domyśle było też pytanie: "czy się tam dostanę"?...  - jest to nie szansa a realizacja.

Powodzenia :ok:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Odzew może być, opóźnia tylko ta 7 monet to długie czekanie z nadzieją. Być może ktoś tam się będzie rekrutowal a Ty będziesz czekać i czekać. Potem ten ktoś się ostatecznie nie sprawdzi i wtedy będzie kontakt do Ciebie.  Powodzenia!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Tak, mi się wydaje, że jest szansa, że z czasem odezwą się i zaproszę na rozmowę, ale na wynik  i ewentualne zatrudnienie trzeba będzie czekać - na przedłużenie sprawy tu wskazują i Koło, i 7 monet :)

7 monet, jednak, jest lepsza, niż w ogóle bez monet w takiej kwestii, no a 6 bulaw może wskazywać na to, że w końcu się uda :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...