Jump to content

Wysłane CV


zakretka23

Recommended Posts

Mimo, ze znienilam prace miesiąc temu nawyk wysyłania CV jest zbyt silny. Zreszta obiecałam sobie, ze nie zaniedbam juz tego tematu. Szczególnie jedna oferta przykuła moja uwagę, gdyż ktos trzy miesiące temu powiedział, ze powinnam popytać czy kogos tam nie szukają. Dwa tygodnie patrze a tutaj oferta w internecie do tej firmy ...wiec wysłałam ...czy bedzie odzewem na moja aplikacje ?

 

Kolo Fortuny Gwiazda 7 monet 6 buław 

 

Jest szansa na zaproszenie mnie na rozmowę i nawet mam szanse na prace, na ktora bede musiała poczekać jakiś czas - to by mi bardzo pasowało najlepiej od czerwca ;) 

Link to comment

Myślę zakretko, że to bardzo dobre posunięcie :)  - z kart wynika, że odzew będzie (o to właśnie pytasz) i mam nadzieję, że w domyśle było też pytanie: "czy się tam dostanę"?...  - jest to nie szansa a realizacja.

Powodzenia :ok:

  • Like 1
Link to comment

Odzew może być, opóźnia tylko ta 7 monet to długie czekanie z nadzieją. Być może ktoś tam się będzie rekrutowal a Ty będziesz czekać i czekać. Potem ten ktoś się ostatecznie nie sprawdzi i wtedy będzie kontakt do Ciebie.  Powodzenia!

  • Thanks! 1
Link to comment

Tak, mi się wydaje, że jest szansa, że z czasem odezwą się i zaproszę na rozmowę, ale na wynik  i ewentualne zatrudnienie trzeba będzie czekać - na przedłużenie sprawy tu wskazują i Koło, i 7 monet :)

7 monet, jednak, jest lepsza, niż w ogóle bez monet w takiej kwestii, no a 6 bulaw może wskazywać na to, że w końcu się uda :)

Link to comment

Odezwą się na pewno, ale 7 Denarów i Gwiazda zdecydowanie oddalają w czasie. 6 Buław wieńczy rozkład, co mówi o Twojej wielkiej radości i zwycięstwie. Trzymam kciuki :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...