Skocz do zawartości

Brak zainteresowania


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam na randce w grudniu. Na spotkaniu pan wydawał sie zaintersowany przeciągał spotkanie. Po jednak odezwał sie kulturalnie dwa razy składając życzenia. Dla mnie jasne jest ze nie jest mna zaintersowany. Jako kobieta ognia oczekuje jasnych sygnałów. 

Dlaczego nie jest mna zaintersowany ? Ma takie prawo ale babska ciekawość :p

 

Rycerz mieczy 5 monet Slonce 

 

Chyba w pierwszym kontakcie wydawałam sie z byt ostra i poczuł sie przytłoczony moja osoba 5 monet Slonce - za słaby. Do rycerza dołożyłam Diabła Sprawiedliowsc to chyba mój wnikliwy umysł :p Hehhe 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Rycerz mieczy oznacza, że mentalnie nie nadajecie na tych samych falach co potwierdza 5 monet, zubożenie  w kwestiach wspólnych tematów Słońce...

No po prostu nie podpasowałaś mu osobowością

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Zakrętka ja po prostu czytam karty, karty tak to pokazały, zubożenie w sferze porozumienia się :P

Może to są tylko Twoje odczucia, a jego mogłyby być inne

Może postaw karty w ten sposób:

1. Tło

2. Jak on to widzi (jedna lub 3 karty)

3. Jak ja to widzę (jedna lub 3 karty)

4. A jak jest naprawdę (jedna lub 3 karty)

Odnośnik do komentarza

Ok tlo - 5 mieczy mozna powiedzieć ze analiza albo jakieś nie czyste intencje na pewno nie po mojej stronie 

1. Jak on to widzi - Gwiazda Cesarzowa 10 buław - widzi mnie jako atrakcyjna kobiete przy kosci hehe żartuje - 10 buław to moze byc ze on tego nie udźwignie, ma za duzo na głowie, wspominał cos o tym ze sie zapuścił - słaba uwaga na pierwszej randce gdzie kobiety lubią pewność siebie  

2. Jak ja to widze - giermek pucharow 3 miecze Krol buław - facet z dziećmi zbyt świeżo po rozstaniu z jakas kobieta - miesiąc czasu - moim zdaniem jeszcze mu siedzi w głowie byc moze 10 buław to ta inna kobieta 

3. Jak jest naprawdę - 3 monety Rycerz pucharow Sad - pan zbiera siły by zrobic do mnie podejścia ale nie wiem czy bede jeszcze zaintersowana 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

 

Gwiazda nie jest przy kosci, to super atrakcyjna i zarazem delikatna babka, w cesarzowej to wyszłaś jak mamuśka :P ale przy 10 buław przytłaczasz go... cesarzowa sama w sobie jest kobietą, którą nie każdy facet udźwignie, a co dopiero jak jest to okraszone 10 bułąw...

Ty myślisz że facet jest Tobą zainteresowany, ale jest także czymś rozczarowany, może faktycznie osobiste problemy, jak piszesz po rozstaniu z kobietą

jak jest na serio 3 monet to z jednej strony zainteresowanie, ale z drugiej rozglądanie się czy kogoś lepszego nie znajdę, rycerz pucharów no jest patykiem po wodzie pisany, niby zauroczenie jest, ale Sąd jest kartą zdradliwą, na ogól jednak pokazuje szczęście osobno, tutaj moze wskazywac na rodzinę...

 

Generalnie po tych kartach widać, że on jest wycofany i trochę się boi, ale zainteresowany jest, natomiast Ty odbierasz to trochę inaczej, tłumaczysz jego zachowanie rozterkami po rozstaniu, a naprawdę to jest to jeszcze nic nieznacząca znajomość, która w tym Sądzi emoże podryfowac w różne strony

Odnośnik do komentarza

wydaje mi się, że ta 5 mówi, że czegoś zabrakło coś było niewystarczające. Może po prostu nie było tego czegoś. Rycerz mieczy działa, zdobywa przy tej 5 jest bierny, bo może odczuł, że to nie jest to czego szuka.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie jest zainteresowany:

Z tymi kartami wydaje mi się, że mogłas go jakoś nieswiadomie zranić, urazić, a on do ciebie był taki cały dziecinnie i naiwnie otwarty (Słońce), chyba przytloczylas go rzeczywiście :D

Tło: oczekiwanie zderzyły się z rzeczywistością: to, co chcieliście się zdarzyło, ale nie tak, jak chcieliście. 

1. Jak on to widzi: atrakcyjna, fascynująca, piękna silna kobieta - jak na niego za silna - nie dał by rady. Nie jego poziom nawet blisko. 

2. Jak ty to widzisz: myślał, ze to jest szansa na coś więcej, ale rzeczywiście poczuł się zraniona. Lub, jak opisujesz, jest po negatywnym doświadczeniu i z dzieckiem. 

3. Jak jest naprawdę: a mogloby z tego być więcej :) i może jeszcze będzie i powróci to do dobrego tropu :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie jest mna zaintersowany ?

Rycerz mieczy 5 monet Slonce

 

Mnie to wygląda na to, że nie czuje się na tyle dobry by być z Tobą. Oślepiasz go, jesteś jak witraż w oknie. Woli iść dalej.

 

tlo - 5 mieczy

1. Jak on to widzi - Gwiazda Cesarzowa 10 buław   

2. Jak ja to widze - giermek pucharow 3 miecze Krol buław

3. Jak jest naprawdę - 3 monety Rycerz pucharow Sad 

Za dużo na niego. Rozmowa ok, ale przytłoczony tym wszystkim był.

Mogłoby być ok, gdyby nie własne jego odczucia i coś z jego przeszłości...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...