Skocz do zawartości

Tanczyc z zyciem


Gość ThePhoenix

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ThePhoenix

Znalazlam ciekawy rozkladzik na taniec z zyciem, znaczy co mam robic by znow poczuc radosc. 

 

1. Gdzie jestem teraz - 5 denarow - jestem nie zadowololna z tego co mam, z zycia i z tego jacy ludzie mnie otaczaja, czuje sie jak pies pod buda  

2. Co robic by znow tanczyc -  7 denarow - na mojej karcie pisze  cierpliwosc i planowanie, nie wiem co mam planowac i na co czekac, chyba na manne z nieba. Jedynie co przychodzi mi do glowy to to, by przyjrzec sie co do tej pory osiagnelam. 

3. Moje zadowolenie ze zwiazkow - 3 mieczy -  zarobilam zlamane serce 

4. Czego potrzebuje by znow tanczyc - Cesarz - stalego faceta  

5. Moje zadwolenie z pracy - Sad - podejmuje decyzje co by tu zrobic, rozliczam przeszlosc 

6. Czego mi potrzeba by znow tanczyc - 3 denarow - szlifowac swoje umiejetnosci, doszkalac, pracowac z ludzmi - ostatnia rzecz ktorej teraz chce 

7. Moje ogolne zadowolenie- As pucharow - jestem na samym poczatku drogi do szczescia 

8. Czego potrzebuje by znow tanczyc - 9 bulaw - nie rozumiem karty na tej pozycji, na mojej karcie pisze sila duchowa ale to inna bajka, mam isc do przodu dopoki mi starczy sil i sie nie poddawac, stawiac granice oraz nie ufac?

 

Tak jak by karty mowily bym nic nie robila tylko czekala,  oprocz spraw zawodowych oczywiscie. 

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...