Skocz do zawartości

Taniec z życiem za TP


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

1. Gdzie jestem teraz - Śmierc Kapłan  - jestem w trakcie zmieniania światopoglądu i wizji swojego zycia oraz ogolnie patrzenia na zycie   

2. Co robic by znow tanczyc -  9 monet 3 monety  - zadbać o swoje bezpieczeństwo materialne, cieszyć sie życiem w pojedynkę, nieustannie sie dokształcać i rozwijać  

3. Moje zadowolenie ze zwiazkow - 3 miecze rycerz monet  -  nic lekko sie rozczarowałam ostatnio relacja, właściwe to nie relacja, ale brakiem dojrzałości u Pana. W tej relacji nauczyłam sie zdrowej komunikacji. Komunikacje mielismy fantastyczna i nie tylko ;) ale Pan mnie troche poturbował uczuciowo. Na razie jednak koncentruje sie na pracy, a pana izoluje od siebie skoro mi nie służył tak jak trzeba. 

4. Czego potrzebuje by znow tanczyc - Koło fortuny 4 bulawy - dobrej fajnej relacji, ktora przyniesie mi duzo radosci i lekkości ale to chyba los ma jakieś plany wobec mojej osoby 

5. Moje zadwolenie z pracy - 4 monety as pucharowe  - sytuacja finansowa zmusiła mnie do zmiany pracy na razie nie dostrzegam tej szansy ale mocno wpatruje 

6. Czego mi potrzeba by znow tanczyc - Krol pucharow Rycerz buław  - zmienić prace na prace doradcy od emocji ;) 

7. Moje ogolne zadowolenie- 9 mieczy as denarów - jesli mam stres dotyczy on materii 

8. Czego potrzebuje by znow tanczyc - giermek monet Mag - wyszukiwać okazje i odpowiednia je wykorzystywać 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...