Jump to content

Divina dla Bromby ZWERYFIKOWANY

Ismer
 Share

Recommended Posts

• Administrator
Cytat

To i ja poproszę o wróżbę na urlop, ale to dopiero za pół roku będzie do weryfki. Może być tarot - taki układ jak u ThePhoenix jest o.k, ale jak by był taki w klasykach (albo podobny) to wolę klasyki, lepiej je czytam  :)

W programie do klasyków nie ma takiego układu jak do tarota, jest inny, który jest bardziej liberalny w doborze pytań, i tak Divina powiada:

- warunki pobytu: odw. Walet kier
- atrakcyjność miejsca (rozrywki lub inne preferencje - w stosunku do oczekiwań pytającego):  odw. 7 kier
- pogoda (inne atrakcje w razie niepogody - sposób spędzenia czasu):  Król trefl
- kuchnia: odw. 10 karo
- ew. niespodzianki... czego się nie spodziewasz: odw. Dama kier
- ew. utrudnienia: As trefl 
- inni ludzie (otoczenie, współlokatorzy): 8 kier
- zawarte znajomości: odw. 7 karo 
- odpoczynek: Walet trefl
- podsumowanie urlopu (zadowolenie/ niezadowolenie, zysk/ strata itp.) : odw. Dama trefl

Dodatkowo:
- przygotowanie: Walet trefl
- podróż tam: 10 karo
- podróż z powrotem: Walet pik

• Like 1
  • Thanks! 1

Fajny układ, dzięki Ismer :) 

A to moja interpretacja:

- warunki pobytu: odw. Walet kier: inne niż oczekiwałam, lecz nie najgorsze (to jednak kier)
- atrakcyjność miejsca (rozrywki lub inne preferencje - w stosunku do oczekiwań pytającego): odw. 7 kier
tu ciekawie, bo kiedyś tam byłam, więc wiem czego mogę oczekiwać, no ale coś mnie rozczaruje. 
- pogoda (inne atrakcje w razie niepogody - sposób spędzenia czasu):  Król trefl - tu całkiem nieźle, nie będę się nudzić, może z jakimś ciekawym panem ;)
- kuchnia: odw. 10 karo -  drogo... 
- ew. niespodzianki... czego się nie spodziewasz: odw. Dama kier: kobieta zazdrosna - może partnerka tego pana? 
- ew. utrudnienia: As trefl noszzz! coś będzie, trefle to praca i zdrowie, albo jakaś choroba się trafi albo zakład pracy będzie mnie poszukiwał... ogólnie to  nieprzyjemności jakieś wyskoczą.
- inni ludzie (otoczenie, współlokatorzy): 8 kier - tu bardzo o.k,  fajni ludzie, nie będą uciążliwi
- zawarte znajomości: odw. 7 karo - nietrwałe, nie przeżyją dłużej niż te 2 tygodnie
- odpoczynek: Walet trefl - dobrze wypocznę, Walet to wzmocnienie
- podsumowanie urlopu (zadowolenie/ niezadowolenie, zysk/ strata itp.) : odw. Dama trefl - ufff, z tym nie najlepiej, mogę w ogólnym podsumowaniu żałować, że nie wybrałam innej opcji.
Fakt, że się pospieszyłam z decyzją i nawet już teraz się waham, czy w ogóle tam jechać. 

Dodatkowo:
- przygotowanie: Walet trefl - super, niczego nie zapomnę :D
- podróż tam: 10 karo - bez przeszkód
- podróż z powrotem: Walet pik - jakieś przeszkody, może być bardziej uciążliwa.

Co do podróży to jeszcze nie wiem czym będę jechać, na razie w planie jest, że samochodem w jedną stronę ktoś mnie podrzuci a powrót pociągiem. Ale to jeszcze kupa czasu i może się zmienić. Jak pociągiem bym wracała, no to jest mniej komfortowo niż samochodem, bo wysiąść i odpocząć nie można :D

• Like 2
  • Cool 1

• 7 months later...

Weryfikacja: 

- warunki pobytu: odw. Walet kier: inne niż oczekiwałam, lecz nie najgorsze (to jednak kier)
były troszkę inne, bo w czasie pobytu musiałam przenieść się do innego pokoju, co było uzgodnione wcześniej i ten drugi pokój nie był taki sam. Ale nie było źle, było inaczej.

- atrakcyjność miejsca (rozrywki lub inne preferencje - w stosunku do oczekiwań pytającego): odw. 7 kier
tu ciekawie, bo kiedyś tam byłam, więc wiem czego mogę oczekiwać, no ale coś mnie rozczaruje. 
Na rozrywki się nie nastawiałam, lecz atrakcyjność znacznie spadła z powodu smrodu. Mnóstwo samochodów, smog jak w wielkim mieście, tego się nie spodziewałam.

- pogoda (inne atrakcje w razie niepogody - sposób spędzenia czasu):  Król trefl - tu całkiem nieźle, nie będę się nudzić, może z jakimś ciekawym panem ;)
pogoda była o.k z małymi przelotnymi wyjątkami w postaci bardzo potrzebnego deszczu. Pana na orbicie nie było, ale nie nudziłam się. 

- kuchnia: odw. 10 karo -  drogo...
no drogo, jeśli wziąć pod uwagę lepszą wyżerką niż  "danie (tanie) dnia :D 

- ew. niespodzianki... czego się nie spodziewasz: odw. Dama kier: kobieta zazdrosna - może partnerka tego pana?
pana nie było to i jego zazdrosnej pani też nie ;) ale lodówka się zepsuła i musiałam wyrzucić trochę dobrego żarcia. 

- ew. utrudnienia: As trefl noszzz! coś będzie, trefle to praca i zdrowie, albo jakaś choroba się trafi albo zakład pracy będzie mnie poszukiwał... ogólnie to  nieprzyjemności jakieś wyskoczą.
nie było utrudnień ani nieprzyjemności, parę razy zdenerwowana tylko byłam z powodów zawodowych. I trochę bolał mnie brzuch, co jednak przy takim menu nie jest niczym dziwnym :sark:

- inni ludzie (otoczenie, współlokatorzy): 8 kier - tu bardzo o.k,  fajni ludzie, nie będą uciążliwi
tak, tu było bardzo o.k, zero uciążliwych ludzi, nikt nie baletował, panowała życzliwość i uśmiech.
- zawarte znajomości: odw. 7 karo - nietrwałe, nie przeżyją dłużej niż te 2 tygodnie
i nie przeżyły :D 
- odpoczynek: Walet trefl - dobrze wypocznę, Walet to wzmocnienie
wypoczęłam bardzo dobrze. I do tego trochę schudłam.

- podsumowanie urlopu (zadowolenie/ niezadowolenie, zysk/ strata itp.) : odw. Dama trefl - ufff, z tym nie najlepiej, mogę w ogólnym podsumowaniu żałować, że nie wybrałam innej opcji. Fakt, że się pospieszyłam z decyzją i nawet już teraz się waham, czy w ogóle tam jechać. 
Podsumowanie pobytu jako wypoczynku - bardzo dobrze. Jako wydatków - no, poszalałam... można uznać to jako "stratę" bo trochę mam wyrzutów sumienia, że tak się zapomniałam ;) 

Dodatkowo:
- przygotowanie: Walet trefl - super, niczego nie zapomnę :D 
nie zapomniałam niczego a nawet wzięłam więcej ciuchów niż potrzebowałam
- podróż tam: 10 karo - bez przeszkód
 i tak było
- podróż z powrotem: Walet pik - jakieś przeszkody, może być bardziej uciążliwa.
było nieco uciążliwie, bo zepsuł się bus, który nas wiózł na dworzec i bagaż miałam spory do uniesienia, ale podróż pociągiem to już bajka. 

Aż dziw, że to się tak zgodziło, właściwie nie za bardzo wierzę w automaty losujące, ale może to sprawka rachunku prawdopodobieństwa? Coś jeszcze wymyślę, bo jedna wróżba na sprawdzenie to za mało :z_jezorem:

• Super 1
  • Thanks! 1

• Ismer changed the title to Divina dla Bromby ZWERYFIKOWANY