Skocz do zawartości

Polecam


studentka-s

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdzcie na podaną stronkę...może niektórych zaciekawi ten artykuł...dzisiaj tj. 05/06/2009 byl dokument na tvp2...;)

 

Jest duzo osób sceptycznie podchodzących do tego zjawiska....ja uważam,ze siła naprawde jest w umysle....choc trudno to pojąć jak to mozliwe..przez tyle lat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuppps..heh przepraszam Was najmocniej :D:)

JUz podaję:) Jest również wiele innym tematów..byc może kogos zainteresują..:) a może i jest juz ta stronka znana? jesli tak, to sorki,ale nie sprawdzalam całego Ezoforum :)

 

ROSE OF SHARON - WIELCY LUDZIE

 

Mnie osobiście ten temat zaintrygował....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie..:) ciekawy temat...co prawda mozna dopatrywać sie tu jakiegoś perfidnego oszustwa dla zysku, sławy..ale....stary buddysta ,o którym kiedys było głosno (ma obecnie ok 90 lat.).zaczął takie afirmacje i przejscie w najwyzszy stan podświadomości bardzo wczesnie..wczesniej niz ten 15 letni chlopiec...i nie było to dla rozgłosu..to media szukały zyskownego materiału...pozniej już tylko powielano te materiały i szukano innych "niezwyłych" buddystów...Hmm...film dokumentalny byl rzeczywiscie interesujący...ale samej trudno mi uwierzyc w taką MOC umysłu..(choć wiem, ze mozna bardzo duzo dzięki odpowiedniemu mysleniu..nastawieniu...koncentracji...) ..ale żeby przechytrzyc podstwowe potrzeby fizjologiczne??? Czyzby to faktycznie było perfidne oszustwo??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja czytałam o tym jakiś czas temu... i skonczyłam na tym że chłopak uciekł ;D

w sumie dawno to było, ale byłabym ciekawa co się z nim teraz dzieje... bo trochę sprawa wycichła ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak parę lat temu było o nim na jedynce chyba. Wtedy to mną wstrząsnęło, ale jakoś przez następne lata, nikt o nim nie mówił, nie pisał...

Ciekawi mnie czemu, skoro to taki fenomen. Co nie znaczy, że bym nie miał ochoty tam pojechać i dowiedzieć się z pierwszej ręki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...