Skocz do zawartości

tatuaż


Mana

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłam sobie, że jak coś się wydarzy to zrobię sobie tatuaż...

 

- czy w tym roku kalendarzowym zrobię sobie tatuaż?

Śmierć + Papież + Sąd

 

pod spodem: rycerz pentakli

 

I tu mam problem... śmierć oznacza zmianę, papież zasady, a sąd to taki anioł z trąbą ;P

 

Powiedziałabym że tak ale nie jestem pewna. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza

Śmierć - to te właśnie zmiany, na które czekasz, w Kapłanu widzę dotrzyma ie danej sobie obietnicy, Sąd - no proces tatuaża - z nowym tatuaże, coś starego się kończy - naprzyklad stara ty, no i powdtajesz ty, jako nowa, z tatuażem, odrodzisz się w pewnym sensie :D

Rycerz monet może mówić o tym, że sprawa potrwa, ale również na to, że dobrze wydasz pieniądze - praca będzie jakościowa. 

A, no i symbolizuje sam tatuaż na ciele - pentakli jako ciało, no i ten pentakl, co trzyma w ręku (lub ma na tarczy) to tatuaż ;)

Bardzo Skojarzeniowo :D

Powodzenia ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Według mnie powinno się udać w tym roku :) Papież to Twoje postanowienie, Sąd- wykonanie. Rycerz Denarów - może proces, trochę może się to wydłużyć w czasie, ta karta mogła też kasę wydaną pokazać. Powodzenia ;).

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Uważam ze będziesz mieć tatuaż.

Zależy też jaki wzór ma tatuaż, często karty pokazują bezpośrednio że taki wzór jest ok, albo że pomysł ulegnie modyfikacji. 
Karta Sądu nawiązuje też do wzoru, a Ryc den to posiadanie, stan faktyczny. 

Początkowe karty to proces Twojej przemiany albo kogoś z Twojego otoczenia, jego działanie czy akceptacja Twojej decyzji. 

Karty aktywne i zmiana a potem zadowolenie :)

Odnośnik do komentarza

Pierwsza karty mówią o zmianie koncepcji -byc moze uznasz ze tatuaz bedzie zle odbierany np. w pracy. Jednak pod koniec roku temat znowu wypłynie. Rycerz monet moze mowić ze wlasnie chodzi o prace. Mnie karty w tali shadowscapes pokazują często w trójce monet - tam jest postać z fioletowym tatuażem na ramieniu, a ja takowy posiadam :)

Edytowane przez zakretka23
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...