Skocz do zawartości

walentynki panny m


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Z zupełnej ciekawości jak spędzę w tym roku walentynki. Wiele się nie spodziewam ze względu na swój singielski stan.

 

królowa buław, 4 mieczy, król mieczy, 5 buław dołożone 10 monet

 

może wypadnie mi jakaś wizyta lekarska albo będę się źle czuła  i zostanę w domu xD rewelacja :D

 

 

 

 

Edytowane przez panna.marta
błąd
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Będziesz chciała być porządana w Q bulaw Ale spedzisz je samotnie 4 mieczy bo mężczyzna nie będą zainteresowani K mieczy (odcinajacy) pomimo starań 5 bulaw będzie to dla Ciebie trudne 10 bulaw 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Impreza organizowana przez Króla mieczy i poznanie nowych osób albo gorąca atmosfera.

Może to pokazuje pójście na film - ostatnio na walentynki robią tutaj jakieś specjalne seanse, Nawet jak wypadnie wizyta lekarska to będzie miło, a może nawet zaiskrzyć - buławy i wyjdziesz zadowolona.

Na siedzenie w domu mi nie pasuje, zwłaszcza 10 den, raczej na wydatki, upiększanie otoczenia, albo jakiś zakup dla siebie, poprawę samopoczucia, to też karta zadowolenia i bezpieczeństwa. 

Ja ogólnie nie obchodzę Walentynek, za to np. w Korei Płd. nie ma Walentynek w takim wydaniu jak w Polsce czy w USA, a nazywa się to Dzień czekolady - dziewczyny kupują chłopakom, lub partnerom czekoladki, albo zapraszają ich do kawiarni na ciastka, Nie chodzi się do kina na tzw. Greya, nie ma walentynkowych ozdób i tej atmosfery, tam to się nie przyjęło.

Dziewczyny wybierają :) a mężczyźni zastanawiają się co dostaną i czy gdzieś wyjdą :D 

 

Możne jak do lutego pojawi się ktoś ciekawy - jednak w Królu mieczy widzę jakiegoś pana, to zadziałać i zagadać :)

 

 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

W łóżku :P znaczy początkowo tak byś chciała, potem Ci coś pokrzyżuje plany, może to być ktoś z rodziny ( 10 Monet). Albo właśnie wizyta u lekarza, też karty dobre na to, gdzie Król Mieczy to lekarz, 10 Monet gabinet, czy klinika.

Odnośnik do komentarza

Oj, nie chce zasmucic, ale coś mi też to trochę się z chorobą kojarzy: Królowa Bulaw + 5 bulaw - gorączka

4 mieczy - łóżko i odpoczynek

Król Mieczy - może lekarz, rzeczywiście, a może jakaś osoba z rodziny, która cię odwiedzi. No i 10 monet można właśnie odczytać jako dom. 

Mimo wszystko życzę Ci duzo zdrowia i dobrego spędzenia tych Walentynek :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Weryfikacja. 

 

Po pierwsze rzeczywiście jestem chora, więc w domu :( bilety na koncert oddałam:( a poza tym miałam sprzeczke z moją bardzo dobrą kumpela i oma się w dodatku na mnie obraziła. Być może i ta 5 bulaw o tym mówi:( walentego brak.

 

Dziękuję wszystkim:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...