Jump to content

Lato,lody,brak pieniędzy,tłusta krowa,niemowlę


Destiny80
 Share

Recommended Posts

Kochani pomóżcie. Dodam tylko tyle, że teraz przeżywam to że z pracy odchodzi moja dobra koleżanka. Jest mi z tym bardzo źle .Była mi bliska .Poza tym jestem załamana ,bo lata mijają a Ja nadal nie mam dziecka .Nie znalazłam lekarza który by mi pomógł. 

Byłam z koleżankami na wyjeździe .Bylo lato .One chodziły na lody .Po kolei .To było na zewnątrz jakby duzy samochód i tam pani co sprzedawała.ja też chciałam ,ale nie miałam pieniędzy. Każda z nich kupowała mi 1 gałke.Byłam zadowolona .One czasami brały 2 gałki,ale  dla mnie to nie był problem .Nagle po lody przyszła moja była przyjaciółka.Ja z nią od wielu lat nie rozmawiam.Ona chciała zniszczyć mi życie. We śnie ona też chciała kupić mi loda. Ale chciała zapłacić bardzo drobnymi pieniędzmi. Więc trwało to chwilę. 

Następnie przeniosłam się do budynku,dwupiętrowego i wąskiego.Na parterze był problem .Ktoś robił problem .Był to chłopak bądź mężczyzna .To mnie nie interesowało.Ale gdy byłam na dole to zobaczyłam wielką krowę mleczną ,tłusta była i ogromna .Wisiała na linach chyba ale tak metr nad ziemią po prawej stronie .Zobaczyłam coś co mnie zatkało i mega zaskoczyło .Ta krowa lizała swoim wielkim jęzorem tego gościa .Szok .Poszłam na górę jakby na 2 piętro.Tam były nasze pokoje .Nagle usłyszałam ogromny huk .Przez okno patrzę a chyba ta ściana gdzie była ta krowa zburzyła się. Pomyślałam że ten gościu i ta krowa zginęli pod gruzami .Jednak gdy tam spojrzałam z góry to wszystkie moje koleżanki zgromadziły się tam .Nie było gruzów,ale coś jakby śmieci może a tam na ziemi małe niemowlę. To był szok dla mnie.Nagle ze mną chyba siostra była. Z moich oczu popłyneły łzy .Głupio się poczułam że płacze przy niej .A później opierając łzy wychodząc z pokoju na schody powiedziałam że jeśli oni myślą że to moja wina to ja stąd wyjadę. 

Bardzo proszę o pomoc .Martwię się że coś może przeze mnie się stanie.Czuje że ludzie wokół mnie nie są szczerzy .Jakaś nostalgia mnie dopadła. 

Edited by Destiny80
błąd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...