Skocz do zawartości

Wypadające zęby


Paaweł

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Paaweł, o zębach masz tu: Zęby to poczytaj w oczekiwaniu na odpowiedź kogoś znającego się bardziej na rzeczy niż ja.

Bardzo ogólnie to może oznaczać, że powinieneś pozbyć się jakichś skostniałych schematów, które przeszkadzają ci się rozwijać, iść naprzód. 

Zęby są bardzo ważną częścią organizmu i mało kto wie, że symbolizują one poszczególne organy ciała, jak też jeśli są niesprawne (ubytki, zepsute, brak zębów) to rzutuje to na pracę systemu trawiennego i asymilację składników odżywczych. Inaczej mówiąc niesprawne zęby = osłabienie organizmu. Tu w przenośni wyrzucanie zębów może oznaczać konieczność przyjrzenia się, co w twoim życiu funkcjonuje źle i naprawienie tej sfery życia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Eufemia napisał:

Paaweł, o zębach masz tu: Zęby to poczytaj w oczekiwaniu na odpowiedź kogoś znającego się bardziej na rzeczy niż ja.

Bardzo ogólnie to może oznaczać, że powinieneś pozbyć się jakichś skostniałych schematów, które przeszkadzają ci się rozwijać, iść naprzód. 

Zęby są bardzo ważną częścią organizmu i mało kto wie, że symbolizują one poszczególne organy ciała, jak też jeśli są niesprawne (ubytki, zepsute, brak zębów) to rzutuje to na pracę systemu trawiennego i asymilację składników odżywczych. Inaczej mówiąc niesprawne zęby = osłabienie organizmu. Tu w przenośni wyrzucanie zębów może oznaczać konieczność przyjrzenia się, co w twoim życiu funkcjonuje źle i naprawienie tej sfery życia.

 

Dziękuję Eufemia za odpowiedz.Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Dodam jeszcze, bo tak mi przyszło na myśl, że skoro sam te zęby wyjmujesz i wyrzucasz, to podświadomie czujesz, że coś jest nie tak i chcesz się tego pozbyć, oraz że sam przyczyniasz się i pozwalasz na to coś, co Ci nie sprzyja i będziesz musiał sam się z tym rozprawić, tzn. od Twojej decyzji i postępowania zależy, czy wyjmiesz te ciernie ze swego życia czy nie. Znaczy nie od czynników zewnętrznych, tylko sam musisz coś zrobić, podjąć jakieś męskie decyzje, wykazać się zdecydowanym działaniem, żeby się uwolnić od czegoś co nie jest dla ciebie korzystne.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eufemia masz zdecydowaną rację ,uwalniac się na ten czas mam od czego i być może to znak ,aby zrobić tak jak piszesz wyżej .Dziękuje Ci serdecznie za informację .

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...