Jump to content

Nowy znajomy

zakretka23

Recommended Posts

Wczoraj dostałam zaproszenie na fb od mężczyzny wyglądającego mega męsko Jason Staton przy nim wysiada, az sie zaślinilam. 

Czy nasz znajomość przejdzie do realu ? 

Przełożenie 6 buław Gwiazda 5 buław to ja ewidentnie śliniące się :_glupek: chyba ktos tutaj sie rozmarzył 

As buław 4 bulawy Krol buław 

w kij nie dmuchał, konkretny mezczyna cos czuje, że czeka mnie fajna nowa znajomość ;)

Hehe pomarzyć zawsze mozna :) wczoraj łaził po moim instagramie i polubił moja postać na fotografiach :) Nie liczę na nic, ale sympatycznie, że się sobie spodobalismy. 

Edited by zakretka23

Z przełożenia - to mi też wygląda na twoje marzenia, całkiem już w to się zaangażowałas :)

Myślę, że może być od niego (Krol Bulaw), propozycja (As Bulaw), co do spotkania... Zastanawiam się tylko nad tą 4 bulaw... Moze zwiastuje przyjemne klimaty, a może i zaproszenie do czyjegoś domu :)

W planie spotkania na żywo odczytuje taka ilość bulaw, jako tak, ale zgadzam się z tym, że ploniesz i trochę przeoceniasz sytuację (w tej Gwiazdzie). 

Powodzenia ;)

Przełożenie 6 buław Gwiazda 5 buław - widać tu twoje intensywne myślenie, marzenie o panu, a także oczekiwanie na jego dalsze działanie. Poczułaś się doceniona (dwie pierwsze karty), w końcu to on, jako nieznajomy, chce nawiązać z tobą kontakt.

As buław 4 bulawy Krol buław - jak dla mnie relacja ma potencjał być oparta na seksualności, widać tu duże przyciąganie i chemię, wspólnie spędzany czas.