Skocz do zawartości

Hejo Melania wkracza


Tiruriruu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim! 

jestem Melania, mama dwòjki wspaniałych chłopcòw :)

W poszukiwaniu aktywnego forum natknełam się na Was. Cała moja historia jest mocno pokręcona interesuje się najbardziej numerologia (w zasadzie dopiero się zagłebiam) ale jak i inne paranormalne ciekawostki. Szukam wielu odpowiedzi, jednak najwieksza odpowiedz jest w moim duchu. Po wielu błedach, obserwacjach refleksjach, cieżkich i dziwnych przeżyciach postanowiłam w końcu wziąć się za swoje życie. Troche pòźno jak na 25 lat ale każdy ma swoje "przebudzenia" w odpowiednim momencie.

Mam wiele marzeń i celòw ktòre chce osiągnąc (może w końcu mi sie uda uskrobać na wymarzone studia psychologiczne). Dlatego zagłebiam się w te ezo tajemnice i oby do przodu :)

Pozdrawiam cieplutko ta ktòra w swojej dacie ma 11/29 życie dało wiele upadkòw - ale coraz wiekszy dystans pozwala mi na mòwienie słòw "Wy nie wiecie a ja wiem" (do tych wszystkich ktorzy mnie tak nienawidza za szczerosc i intuicje do fałszywych osòb) 

 

Ps. Z gòry przepraszam za literòwki itp. Stycznośc z pisaniem ostatnio miałam w szkole tak to tylko proste zdania na portalach :D

Edytowane przez Tiruriruu
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
7 minut temu, Tiruriruu napisał:

Troche pòźno jak na 25 lat ale każdy ma swoje "przebudzenia" w odpowiednim momencie.

Późno mówisz? no, ja znam kilka osób, które jeszcze później albo i baaardzo późno wzięły się za siebie, w tym ja :sark:- witaj w klubie :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...