Jump to content

Prośba o interpretację - kolejka w wesołym miasteczku


juu

Recommended Posts

Witam :)

 

Śniło mi się dziś, że byłam w wesołym miasteczku w moim mieście i jechałam bardzo szybką kolejką, coś jakby mniejszy rollercoaster, tylko, że siedzenia i zapięcia to były w sumie tylko metalowe rurki jak przy huśtawce dla dzieci i bardzo łatwo było wypaść, trochę nawet wypadałam i wisiałam większą częścią ciała gdzies poza, musiałam się bardzo mocno trzymać. Na początku się bałam, potem mi się zaczęło podobać (lubię adrenalinę ;)) i chyba się skończyło, ale nie jestem tego pewna, bo pamiętam dopiero następny sen. Kolejka nie jechała dookoła, w innym miejscu się zaczynała niż kończyła, miała dużo zakrętów, obrotów wokół własnej osi, rurki miały intensywne kolory, żółty, niebieski, czerwony, pomalowane farbą olejną, nie nowe, niebo było jasne ale szarawo-biało-niebieskawe w odcieniu, (często widzę właśnie takie niebo w snach, dające dużo światła ale jakby w przygaszonym kolorze, tak samo rzeczy odbijające światło, jak woda, tak mi się śnią i są przeważnie związane z dużą przestrzenią, tak że jak widzę Wisłę to jest jak ocean ;), tak samo niebo to jest nieeeeeeebo), i co właśnie było dziwne w tym śnie, niebo nie było oddalone o jakąś kosmiczną przestrzeń i wielkie, widziałam tylko kawałek nad drzewem i dość bliskim budynkiem, przyjemniejsze są dla mnie te przestrzenie.

Mam nadzieję, że nie przesadziłam z tym opisem, poprostu ważne są dla mnie szczegóły.

Nie wiem za bardzo której strefy mojego życia ten sen miał dotyczyć i co oznacza. Ostatnio dużo się zmienia u mnie, zarówno w sprawach edukacyjno-zawodowych jak i zyciowych, społecznych.

 

Z góry dziękuję jeśli ktoś zechciałby pomóc mi zrozumieć o co woła moja głowa ;)

Edited by juu
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że sama najlepiej możesz sobie zinterpretować ten sen. Jak dla mnie jest to zwykły sen, choć dla Ciebie może jest inaczej. Sny każdego z nas są ściśle powiązane z naszymi osobistymi i wewnętrznymi przeżyciami, jak więc mógłbym powiedzieć dlaczego Ci się to śniło? Być może zawsze marzyłaś o pojechaniu taką kolejką, a może taki obraz w jakiś sposób kojarzy Ci się z dzieciństwem. Duże znaczenie ma również to czego doświadczyliśmy poprzedniego dnia i co wywołało w nas jakieś szczególne poruszenie, emocje... (może np. ktoś wspomniał Ci o czymś co Ci przypomniało o takich kolejkach).

 

Sama musisz do tego dojść :)

 

Co innego, gdyby w Twoim śnie pojawiły się jakieś wyjątkowo silne symbole czy coś w tym rodzaju, to wtedy pewnie łatwiej byłoby innym próbować się czegoś domyślać. Bo cóż z tego, że przyśniłby mi się piękny rower? Dla jednego mógłby on symbolizować niezrealizowane marzenie dostania takiego roweru, dla innego symbolizowałby (nie)zrealizowaną daleką podróż, trzeciemu wiązałby się on z nieprzyjemnymi wspomnieniami kradzieży, a jeszcze innemu wiązałby się on z pierwszą randką i przypadkowym spotkanie ukochanej osoby na wycieczce rowerowej. Dlatego tylko właściciel snu może go prawidłowo zinterpretować.

Edited by przybleda
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...