Skocz do zawartości

Luty mimka


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Za tydzień zaczynamy nowy miesiąc, więc spójrzmy w karty :)

 

Aura: 10 pucharow+2 denarów +Kochankowie 

 

Z jednej strony miesiąc zapowiada się bardzo pozytywnie, ale widać tu jakie dylematy i wybory. 

 

Praca :As mieczy+4 denarów +5 denarów 

 

Praca, analiza i tak wkolko. Widać, że nie będę miała wsparcia od ludzi. Zamknę się w swoim świecie i obowiązkach.

 

Finanse: kaplanka +7 mieczy+8 mieczy+sila

 

Kierować się intuicja, bo ktoś będzie chciał mnie oszukać. Chyba jednak nie dam się zrobić w konia. 

 

Uczucia:2 bulaw+rycerz denarów +królowa denarów +paź Kielichów 

 

Pojawi się jakiś przyjaciel w moim życiu, z którym będę miło spędzała czas, ale nie widzę tutaj większego uczucia. 

 

Otoczenia: kaplanka+paź Kielichów +8 denarów 

Troche będę ukrywała swoje emocje przed otoczeniem. Chyba większość czasu spędzę z ludźmi z pracy. 

 

Dom: 7 mieczy+rycerz kielichow+6 denarów 

Znów jakieś oszustwo się nakresla w kartach. Będę musiała wspierać rodzinę finansowo, ale z czystego serca. 

 

Niespodzianka: 5 denarów +król mieczy+kochankowie+sila

 

Król mieczy często pokazuje Pana, którego znam od wakacji, ale ma swoje życie. Chodzi mi jeszcze po głowie, ale chyba uda mi się przejac kontrolę nad emocjami dzięki ostatecznej decyzji. Zero kontaktu, zero przyjacielskiego co tam słychać. 

 

Co robić: 10 denarów+9 mieczy+6 denarow+as mieczy

 

Udzielać wsparcia w rozsądny sposób. Nie dać się wykorzystać. 

 

Czego nie robic: rycerz mieczy+cesarzowa+kaplanka+glupiec

 

Nie być beztroska, ale także nie rozkazywac i nie zachowywać się despotycznie. Średnio mi idzie tutaj z interpretacja 

 

Rada od kart na luty : rycerz kielichow+10 bulaw+król bulaw +paź kielichow

 

Nie zniechęcać się, że randki kiepskie, a Panowie oszusci matrymonialni.moze trzeba zmienić myślenie.

 

Pozdrawiam wszystkich 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.01.2019 o 21:05, mimiszka77 napisał:

Witam, 

 

Za tydzień zaczynamy nowy miesiąc, więc spójrzmy w karty :)

 

Aura: 10 pucharow+2 denarów +Kochankowie 

 

Dużo emocji, wahania nastroju i decyzje do podjęcia

 

Praca :As mieczy+4 denarów +5 denarów 

 

Zaznacza się praca umysłowa, może nyć jakaś szansa na rozwój. Może liczysz na podwyżkę? 4 denarów to pieniądze ale 5 denarów to braki. Może będziesz mieć poczucie, że za mało zarabiasz

 

Finanse: kaplanka +7 mieczy+8 mieczy+sila

trzeba sobie zaufać, pokombinować i starać się dostrzec jakieś możliwości

 

Uczucia:2 bulaw+rycerz denarów +królowa denarów +paź Kielichów 

 

Może być jakieś miłe spotkanie z ludźmi z pracy lub karty pokazują twoje wahania i dystans do ludzi z pracy. W paziu powinno się pojawić jakieś delikatne uczucie

 

Otoczenia: kaplanka+paź Kielichów +8 denarów 

Skupisz się na pracy, na kimś młodszym, może będziesz się kimś opiekować

 

Dom: 7 mieczy+rycerz kielichow+6 denarów 

Widać jakieś komplikacje i wsparcie mężczyzny

 

Niespodzianka: 5 denarów +król mieczy+kochankowie+sila

 

Jeżeli miałaś jakieś kłopoty finansowe to powinny się skończyć dzięki dobrym decyzjom i może wsparciu mężczyzny 

 

Co robić: 10 denarów+9 mieczy+6 denarow+as mieczy

 

Skupić się na rodzinie, wspierać, pomagać

 

Czego nie robic: rycerz mieczy+cesarzowa+kaplanka+glupiec

 

Nie kłócić się, nie rządzić, ale też nie skrywać emocji

 

Rada od kart na luty : rycerz kielichow+10 bulaw+król bulaw +paź kielichow

 

Cieszyć się przyjemnościami, nie przeciążać się, jakieś zmiany małe przyniosą ci zadowolenie, warto je dostrzegać 

 

Odnośnik do komentarza

Aura: pewnie są kilka rzeczy, które dają Ci przyjemne emocje i poczucie spełnienia, ale będziesz musiała chyba z jedną się pożegnać, a druga sobie zostawić. Jak najbardziej może dotyczyć wyboru co do relacyj międzyludzkich. 

Praca: coś wyjdzie na jaw, co może przeszkodzić twojej stabilnej pozycji tam, uważaj, szczególnie na finanse.

Finanse: jakieś tajemnicze, schowane od wszystkich wydatki. Zmartwienia z powodu pieniędzy. Pod koniec pokonasz dobrze wszystkie przeszkody :)

Uczucia: będziesz zastanowialam się odnoście jakieś relacji - byc czy nie być? Taka obserwacja z oddała w tej 2 bulaw, niezdecydowanie. Tak, to może być jakiś człowiek, który tobą się zainteresuje - może zrobi komplement, będzie flirtowal, gdzieś zapraszał. 

Otoczenie: wydaje mi się, że może być bardzo emocjonalnie z Panią (szefowa?) w pracy. Też może tak bardzo sentymentalnie zachcesz nawiązać kontakt z mamą, popracować nad waszymi relacjami. 

Dom: ktoś może intrygowac - naciskać na żal w poszukiwaniu pomocy i wsparcia;

Niespodzianka: mi się wydaje, że ten pan może zachciec nawiązać kontakt po tym okresie ciszy i może nawet urazy, zachce czegoś więcej, w sumie, ta decyzja może właśnie jego dotyczyć. 

Co robic: jak by miałaś mocne zmartwienia, związane z rodziną, lub firma, nie bój się szukać wsparcia i wszystko omówić i przegadać :)

Czego nie robic: unikać kłótni, może unikać pozycji takiej bardzo doświadczonej i dojrzałej pani, która każdego czemuś nauczy, nie podejmować nagłych, impulsywnych decyzyj :)

Rada: chyba warto się wyluzowac :) nie przepracowywac się, nie brać nadmiernej odpowiedzialności, odczuwać przyjemność od znajomości i spotkań :)

Udanego lutego ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 23.01.2019 o 21:05, mimiszka77 napisał:

Witam, 

 

Za tydzień zaczynamy nowy miesiąc, więc spójrzmy w karty :)

 

Aura: 10 pucharow+2 denarów +Kochankowie 

 

Bujanie się emocjonalne, podjęcie pewnych decyzji. 

 

Praca :As mieczy+4 denarów +5 denarów 

 

Dużo pracy, zamknięcie w obowiązkach. Nie miałam ochoty na towarzystwo ludzi z pracy. Chłód w relacjach. 

 

Finanse: kaplanka +7 mieczy+8 mieczy+sila

 

7 mieczy firma chce ode mnie wyciągnąć kasę. W tym momencie czekam na anulowanie decyzji o zapłacie. 8 mieczy blokuje się przed zapłata. 

 

Uczucia:2 bulaw+rycerz denarów +królowa denarów +paź Kielichów 

 

Rozsądne podejście do nowych znajomości. Ucinam to, co nie ma racji bytu. 

 

Otoczenia: kaplanka+paź Kielichów +8 denarów 

Troche będę ukrywała swoje emocje przed otoczeniem. Chyba większość czasu spędzę z ludźmi z pracy.

 

W dniu 23.01.2019 o 21:05, mimiszka77 napisał:

 

Dom: 7 mieczy+rycerz kielichow+6 denarów wsparcie finansowe dla rodziny

 

W dniu 23.01.2019 o 21:05, mimiszka77 napisał:

 

Niespodzianka: 5 denarów +król mieczy+kochankowie+sila

 

Zero kontaktu z Panem X. Podjęłam decyzję o zakończeniu kontaktu. Ogarnęłam to emocjonalnie. Z jego strony także cisza. 

 

Co robić: 10 denarów+9 mieczy+6 denarow+as mieczy

 

Udzielać wsparcia w rozsądny sposób. Nie dać się wykorzystać. 

 

Czego nie robic: rycerz mieczy+cesarzowa+kaplanka+glupiec

 

Tu było ciężko, bo jednak karty idealnie pokazały, że stałam się sarkastyczna, kasliwa i wymagająca względem innych. 

 

Rada od kart na luty : rycerz kielichow+10 bulaw+król bulaw +paź kielichow

 

Nie zniechęcać się, że randki kiepskie, a Panowie oszusci matrymonialni.moze trzeba zmienić myślenie. Randki póki co bez żadnych pozytywnych efektów. 

 

W dniu 23.01.2019 o 21:05, mimiszka77 napisał:

 

Pozdrawiam wszystkich 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...