Skocz do zawartości

Prośba o karty noga


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę prosić kogoś o karty na zdrowie. Boli mnie stopa a w poniedziałek muszę być jak to się mówi na chodzie. Trochę się denerwuje dlatego wolę sama nie wróżyć. Oczywiście biorę maści. 

 

Czy ból ustąpi do poniedziałku i będę mogła mogła zrealizować plany?

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Czy ból ustąpi do poniedziałku i będziesz mogła zrealizować plany?

7 kielichów + 9 mieczy + Gwiazda + 10 kielichów

 

pod spodem: Sąd

Ból może całkiem nie przejść, ale powinno być na tyle dobrze, że chociaż większość planów powinnaś móc zrealizować.

Ktoś może Ci podpowiedzieć co zrobić by zmniejszyć ból.

 

7 kielichów może wskazywać z jednej strony, że to sfera marzeń, z drugiej, że upragniony wynik jest niedaleko.

9 mieczy to mogą być obawy.

Gwiazda nadzieja i wiara.

10 kielichów upragnione szczęście, szczególnie, że nie na początku a na końcu. Tą 10 dociągnęłam by zobaczyć co za tą gwiazdą ;)

 

Dużo zdrowia :* :_buzki:

Edytowane przez Mana
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

dziękuję bardzo, jeśli mogę się jakoś odwdzięczyć rozkładam daj znać.

 

karty średnie, faktycznie 7 kieli może pokazywać moją sferę marzeń, że szybko mienie, 9 mieczy smutek wynikający z zaistniałej sytuacji. Gwiazda i 10 kielichów ma wrażenie, że to też moja nadzieja na szczęście.

 

Odnośnik do komentarza

Mana. Dziękuję Ci za karty. Plany się zmieniły na szczęście, bo ciężko by je było zrealizować.  Ból jeszcze jest. Te 7 to tak jak myślałam była moha strefa marzeń, że się podleczy. Jest szczerze mówiąc średnio, ale niestety na to trzeba cierpliwości i czasu.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...