Jump to content

Wymarzony kosmogram XD


Guest Lianna

Recommended Posts

Wczoraj rozmawiałyśmy z Willow, gdzie chciałybyśmy mieć planety osobiste, w jakich znakach. Taki temat na luzie.

Ja bym chciała Księżyc w Byku, żeby mieć więcej optymizmu, Słońce w Strzelcu- optymizm, otwartość, Wenus w Wadze- uroda, wdzięk i powab. Ascendent - uhmmmm, może we Wodniku, taki otwarty też znak i ma swoje zainteresowania. Ech, pomarzyć zawsze można :D

Link to comment
Share on other sites

Słoneczko w Bliźniętach - społecznie giętkie, przyjemne, kontaktowe, aktywne :) Z dystansem do przesadnych emocji, w decyzjach kieruje się rozsądkiem :)

Księżyc w Wadze - dobra kontaktówosc, piękno i elegancja w zachowaniu, emocje piękne, ale nie zbyt głębokie, takt, Sprawiedliwość, taka szlachetność nawet :) Lub w Strzelcu - szybkości, poczucie humoru, dobre serce, szerokie horyzonty, filozoficzność, intuicyjność, z tym aktywność, dobre humory :)

Merkury w Wodniku (wiem, że to nie możliwe :P Ale marzenia...), genialność, olśnienia, kreatywność, niestandardowe, rewolucyjne myślenie - szybki syntez informacji :)

ASC w Byku - bo stanowczość i powagą  też muszą być :D do tego piękny wygląd, dobry gust, zdolności twórcze, wiesz, czego chcesz od tego życia. 

Wenus w Rybach - wzniosła, poetycka postawa w miłości i sztuce, dobre serce, talenty co do sztuki, kreatywność, możliwość doświadczyć stanów transowych, łączenia z nieświadomością zbiorowa - łączenie z fabułami Mitycznymi, natchnienie.

Mars w Pannie - pracowity, uważny do szczegółów, spokojny, praktyczny, można na niego liczyć :D

Jakoś tak :)

 

Edited by Nice
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Chętnie przygarnęłabym coś stabilnego i zdecydowanego w swoim kółku, coś ziemskiego mi się widzi. Byka albo koziorożca, gdzieś bym wcisnęła :D a raczej do nich bym coś wcisnęła może marsa?

Link to comment
Share on other sites

ooo taaak :D Merkury albo Saturn w wodniku, Słońce w strzelcu albo w Rybach- bo z Merkurym w wodniku to daje osobę bystrą ale też subtelną, dyplomatyczną, Księżyc w baranie :P Wenus w Wadze, albo w Baranie też lubię haha :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Poprosilabym o jowisza w 5 domu..i o lwa w 10 domu..i Wenus w 6...  Byka bym wzięła na asc, ale mój je bez umiaru, jak prosiak..to może tez lew? Nie da sie jakos przeciągnąć lwa od 10 domu do asc? :D

Plutona i Saturna, gdzieś wyrzucić...

Neptuna, żeby miec zdolności artystyczne

I ogólnie to poproszę o jowisza, jowisza, jowisza

No i ok, tego byka, bo jednak lubie jesc i spać 

  • Like 1
  • Lux 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bym sobie odwrocila asc z zodiakiem. Czyli asc lew a slonce byk. Asc byk tlumi tego lwa.

Wykopala bym wenus z 6 domu do 2. Daloby kase. Merkurego przenioslabym do  blizniaka albo wodnika zeby mysl byla bardziej lotna. Marsa dalabym do znaku o sredniej sile.  A ksiezyc przenisolabym ze strzelca do znaku wodnego co daloby mi wieksza uczuciowen i emocjonalnosc.  no i wykoapalabym aspekty neptuna.

Edited by Blackraven
Link to comment
Share on other sites

@Blackraven nieee... tuż mi się właśnie lew marzy... Byłabym dobrym lwem :p Wyleniałym kotem, ale dobrym

 

Co do marsa...z jednej strony racja, fajnie by było go przenieść do raka czy do panny... z drugiej strony, ludzie mogliby wchodzić Ci na głowę... a może mars w byku? spoko, ale jak się wkurzy to jedzie jak szalony

 

pieniądze? co to ? pożyczysz? oddam. Kiedyś. No weź....:D

 

ksieżyć w strzelcu...jestem na fejsie na grupie astro, gdzie jadą po strzelcach jak ja po diecie...ponoć okropny aspekt...nie wiem, ja lubie strzelców

 

<osoba z merkurym w byku> ukhm ukhm.... :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Arcanmi to sie marzy asc lew a nie ten zamulny byk. To jets fajna energia. Mars w tej pipie raku? Nigdy ale juz w strzelcu wodniku to by bylo fajneij. 

6 godzin temu, Arcan napisał:

ksieżyć w strzelcu...jestem na fejsie na grupie astro, gdzie jadą po strzelcach jak ja po diecie...ponoć okropny aspekt...nie wiem, ja lubie strzelców

No jada ale skoro ja mam ksiezyc w strzelcu to jak moge nie lubic strzelca? Moja siostra ma marsa i ksiezyc w strzelcu to optymistyczna energia i do sportu talent.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...