Jump to content

Laetitia Casta


Guest Lianna

Recommended Posts

Francuska modelka i aktorka, karierę zaczęła w 1995 roku. Zagrała w takich filmach, jak  "Arbitaż", "Spódnice w górę", "Za murami", "Wojna guzików", w serialu "Niebieski rower".  Ma troje dzieci, teraz jest z 3 partnerem. Ma brązowy pas w judo.

 

0a8c242cbc38d44dgen.png

 

Ascendent w Wadze, czyli piękna, Słońce w Byku :). Władca Ascendentu ( Wenus) w znaku Bliźniąt, może stąd figura :P Księżyc w znaku Raka w koniunkcji z Jowiszem- blisko MC, no sławna jest. Dom IX ( m. in podróże_ w znaku Bliźniąt, no cały świat chyba zwiedziła. Słońce w VIII domu - dorobiła się niezłej kasy, co ciekawe Słońce w opozycji z Uranem, w kwadraturze z Saturnem, w kwadraturze z Marsem.

Te związki, Descendent w znaku Barana, a Mars w znaku Lwa w kwadraturze ze Słońcem i w kwadraturze z Uranem.

Edited by Tullia
Link to comment
Share on other sites

Pamiętam, że jak po pierwszy raz zobaczyłam ja na telewizji to pomyślałam: matko, jaką piękna! Także Waga i Byk coś jej dali z wyglądu, ale również dodali talentu i kreatywności. Słońce w Byku, Księżyc w Raku - bardzo kobieca, ciepła, dbająca, wrażliwa - żona, matka, pani domu, no i kształtów jej dodali, nie bez tego :D

Wrażliwa, pełna współczucia i empatii, bardzo intuicyjna, z szerokim, abstrakcyjny umysłem, całkiem możliwe, że interesuje się światem duchowym, psychologia, jakimiś tematami filozoficznym z podkreślonym  8 i 9 domami, żywiołem wodnym. Słońce w 8 domu... No raczej nie zarobiła, a odziedziczyła :D

Pas czarny w judo - no chyba to ten Mars we Lwu :D Ale on też aktorskie zdolności daje. Bardzo ambitna, sukces społeczny - zapełnione górne polkolko, Słońce w Byku, dużo ognia, Mars w 10m domu, w środku mogą być problemu z samoocena, jakaś niepewność, wahania (kwadratury z Marsem, Saturnem, opozycja z Uranem - przez judo chyba to napięcie z kwadraturami uwalnia). 

Tez myślę, że dużo zwiedziła, pewnie ma utalentowani do języków obcych. 

Co do dzieci - ma obsadę znaków płodnych, do tego Uran, jako władca 5 domu, jest bardzo aspektowany :) Mars, jako władca dsc - też - a stad małżeństwa, dużo kwadratur - dużo rozwodów. 

 

Edited by Nice
Link to comment
Share on other sites

Wydaje się przy tym w miarę normalna i naturalna :) W tv pierwszy raz widziałam ją w serialu "Niebieski rower" :). Mars w X domu może pokazywać wprost, że "nachodziła się " na tych wybiegach.

Jak chodzi o związki, to myślę że też opozycja Wenus - Neptun daje rozczarowania w związkach ;).

Ona ma wielki trygon ognia- Neptun- Mars- Merkury.

Link to comment
Share on other sites

W wedyjskiej astrologii ma Wenus w Byku na AL - daje to osobę znaną z urody, pracującą ze sztuką, pięknem. Przesunęłabym jej godzinę urodzenia na 17.19 - ma wtedy bardzo podkreślony talent do Wenus, atrakcyjność, talent aktorski i do pracy z ciałem oraz sport. W 10 domu Jowisz i Księżyc - popularność. Węzły na osi - indywidualizm. Wydaje się sympatyczna, kontaktowa, dobra, ale przy bliższym poznaniu może wyjść jakaś trudna emocjonalność. Związki mogą ją osłabiać i zabierać za dużo sił witalnych, źle wpływać na karierę.

edit: ma też kalasarpajogę na osi asc-desc --> daje to bardzo mocne pragnienia, chęć sławy, materializm. Rodzaj utknięcia na tym pragnieniu.

Jowisz i Księżyc w 10 są bardzo dobre dla pracy, nie musi się wysilać, by mieć.

Edited by LadySpica123
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...