Skocz do zawartości

Laetitia Casta


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Francuska modelka i aktorka, karierę zaczęła w 1995 roku. Zagrała w takich filmach, jak  "Arbitaż", "Spódnice w górę", "Za murami", "Wojna guzików", w serialu "Niebieski rower".  Ma troje dzieci, teraz jest z 3 partnerem. Ma brązowy pas w judo.

 

0a8c242cbc38d44dgen.png

 

Ascendent w Wadze, czyli piękna, Słońce w Byku :). Władca Ascendentu ( Wenus) w znaku Bliźniąt, może stąd figura :P Księżyc w znaku Raka w koniunkcji z Jowiszem- blisko MC, no sławna jest. Dom IX ( m. in podróże_ w znaku Bliźniąt, no cały świat chyba zwiedziła. Słońce w VIII domu - dorobiła się niezłej kasy, co ciekawe Słońce w opozycji z Uranem, w kwadraturze z Saturnem, w kwadraturze z Marsem.

Te związki, Descendent w znaku Barana, a Mars w znaku Lwa w kwadraturze ze Słońcem i w kwadraturze z Uranem.

Edytowane przez Tullia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jak po pierwszy raz zobaczyłam ja na telewizji to pomyślałam: matko, jaką piękna! Także Waga i Byk coś jej dali z wyglądu, ale również dodali talentu i kreatywności. Słońce w Byku, Księżyc w Raku - bardzo kobieca, ciepła, dbająca, wrażliwa - żona, matka, pani domu, no i kształtów jej dodali, nie bez tego :D

Wrażliwa, pełna współczucia i empatii, bardzo intuicyjna, z szerokim, abstrakcyjny umysłem, całkiem możliwe, że interesuje się światem duchowym, psychologia, jakimiś tematami filozoficznym z podkreślonym  8 i 9 domami, żywiołem wodnym. Słońce w 8 domu... No raczej nie zarobiła, a odziedziczyła :D

Pas czarny w judo - no chyba to ten Mars we Lwu :D Ale on też aktorskie zdolności daje. Bardzo ambitna, sukces społeczny - zapełnione górne polkolko, Słońce w Byku, dużo ognia, Mars w 10m domu, w środku mogą być problemu z samoocena, jakaś niepewność, wahania (kwadratury z Marsem, Saturnem, opozycja z Uranem - przez judo chyba to napięcie z kwadraturami uwalnia). 

Tez myślę, że dużo zwiedziła, pewnie ma utalentowani do języków obcych. 

Co do dzieci - ma obsadę znaków płodnych, do tego Uran, jako władca 5 domu, jest bardzo aspektowany :) Mars, jako władca dsc - też - a stad małżeństwa, dużo kwadratur - dużo rozwodów. 

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się przy tym w miarę normalna i naturalna :) W tv pierwszy raz widziałam ją w serialu "Niebieski rower" :). Mars w X domu może pokazywać wprost, że "nachodziła się " na tych wybiegach.

Jak chodzi o związki, to myślę że też opozycja Wenus - Neptun daje rozczarowania w związkach ;).

Ona ma wielki trygon ognia- Neptun- Mars- Merkury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wedyjskiej astrologii ma Wenus w Byku na AL - daje to osobę znaną z urody, pracującą ze sztuką, pięknem. Przesunęłabym jej godzinę urodzenia na 17.19 - ma wtedy bardzo podkreślony talent do Wenus, atrakcyjność, talent aktorski i do pracy z ciałem oraz sport. W 10 domu Jowisz i Księżyc - popularność. Węzły na osi - indywidualizm. Wydaje się sympatyczna, kontaktowa, dobra, ale przy bliższym poznaniu może wyjść jakaś trudna emocjonalność. Związki mogą ją osłabiać i zabierać za dużo sił witalnych, źle wpływać na karierę.

edit: ma też kalasarpajogę na osi asc-desc --> daje to bardzo mocne pragnienia, chęć sławy, materializm. Rodzaj utknięcia na tym pragnieniu.

Jowisz i Księżyc w 10 są bardzo dobre dla pracy, nie musi się wysilać, by mieć.

Edytowane przez LadySpica123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...